Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

egipt

Zwolnienie lekarskie a urlop wychowawczy

Polecane posty

Mam pytanko. Obecnie jestem na urlopie wypoczynkowym,który kończy sie 15 sierpnia. Pisałam do firmy podanie o urlop wychowawczy,ale nie otrzymałam jeszcze żadnej informacji. Od wczoraj wysiadł mi kręgosłup i jestem na zwolnieniu lekarskim. To ból kręgosłupa po niedawnym porodzie i zawsze miałam problemy z nim. Lekarz powiedział,że czeka mnie długie leczenie,masaże i na razie mam zwolnienie na miesiąc czasu. Wobec czego jak będzie z moim wychowawczym,narazie będę na zwolnieniu,a co potem. Jak ktoś wie ,to niech mi podpowie dzięki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaa2
zwolnienie lekarskie przerywa (lub jak w twoim wypadku przesuwa) każdy urlop (płatny, bezpłatny, wychowawczy). Musisz tylko jak najszybciej poinformować o zwolnieniu swojego pracodawcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki,ale ja nie wiem czy mi udzielono tego wychowawczego. Kasiaaaa a w ciagu ilu dni dostarcza się zwolnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaa2
nie ważne czy ci udzielili urlopu czy nie, jeżeli masz podpisaną umowę o pracę, byłaś na urlopie wypoczynkowym i teraz dostałaś zwolnienie to nie ważne co postanowił pracodawca, a na dostarczenie zwolnienia masz 7 dni (zgodnie z kodeksem pracy) dobrze, żebyś jednak już teraz zadzwoniła do firmy i powiedziała o zwolnieniu a potem ( w ciągu tych 7 dni) dostarczyła sam świstek. pzodrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×