Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alaaaaaaaa

Zwolnienie lekarskie

Polecane posty

Gość Alaaaaaaaa

Czy to prawda, że zwolnienie powinno się doręczyć pracodawcy do trzech dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama małego misia
Do siedmiu dni ściśle mówiąc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaaaaaaa
Dzięki za odpowiedz. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynaaaa
Jest 7 dni na dostarczenie zwolnieniaale w ciągu dwóch dni musisz powiadomić pracodawcę że jesteś na zwolnieniu ( np. telefonicznie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynaaaa
Jest 7 dni na dostarczenie zwolnienia, ale w ciągu dwóch dni musisz powiadomić pracodawcę że jesteś na zwolnieniu ( np. telefonicznie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marchewaaaa
.,..as jak jest ze zwolnieniem w czasie urlopu? Mam jeszczse m-c urlopu--czy muszę dostarczac teraz zwolnienie? Podobno mozna nim potem przedłuzyc macierzynski..Jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOnisia11
Hmm z tego co wiemmacieżyńskiego przedłużyć się nie da, jest okreslony ustawowo, ale można na niego wejść dopiero po zakończeniu zwolnienia. Ja tak miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L4
i jak tu zatrudnić kobiete w swojej firmie jak każda tylko patrzy żeby pójsć na L4! głupie baby jesteście i tyle! na napewno nie zatrudnie kobiety mimo iz sama nią jestem . jestem tez w ciaży ale wiem, ze pracować można długo, chyba, że naprawdę ma sie komplikacje. ale 90% kobiet tak czy siak idą na L4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marchewaaaa
Chyba nie myslisz,że dają L4 na piękne oczy?? Dostałam , bo spędziłam kilka dni w szpitalu i to własnie były komplikacje...Lekarze nie dają L4 na życzenie, widać,że nie masz o tym zielonego pojęcia...MAm prawo odebrac sobie te dni z urlopu, bo jak każdy pracownik mam prawo do wypoczynku...Co za ignorancja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L4
właśnie, ze daja na życzenie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ty nie masz o tym pojęcia. wystarczy isć do prywatnego i powiedzieć że jsteś przemączona a większosc wystawi bez gadania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L4
ja mam zagrorzoną ciąże, miałam krwawienie a do tego ma dużą torbiel na jajniku!!!!!!!!!!!!!!!!!! biorę leki na podtrzymanie lekarz juz maił wypisywac zwolnienie ale powiedziałam, ze nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marchewaaaaa
Ja mam dokładnie taki sam powód. Lubie swoją pracę i chętnie do niej wrócę, jesli będę mogła, jednak nie kosztem dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOnisia11
To tylko pogratulować odpowiedzialności, ja bym się na twoim miescu nie chwaliła. Z całym szacunkiem praca jest ważna ale zdrowie maleństwa najważniejsze!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L4
ale jakie zdrowie jak ja siedze na dupie 7 godzin w pracy. wstaje, zeby sie rozprostować i do kibla spacery urządzam, wy napewno w kamieniołomach też nie pracujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
L4 ... jeśli bardziej zależy Ci na pracy niż na swoim i dziecka zdrowiu to nie bierz zwolnienia i pracuj do porodu. A może i w pracy będziesz rodzić i zaraz po porodzie pójdziesz do pracy? Nie rozumiem takiego zachowania i podejścia do tej kwestii. Różnie kobiety znoszą ciążę i jeśli w tym czasie źle się czują i nie są w stanie pracować, to po co taka pracownica ma przychodzić i męczyć się i przy okazji otoczenie? Pieniądze i kariera zawodowa to nie wszystko! Liczy się również zdrowie i ono jest najważniejsze! A na dostarczenie zwolnienia jest 7 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L4
a wiecie mądralińskie ile znam kobiet zdrowych w pełni sił i na L4. głosujcie dalej na LPR. i pozdrowienia dla giertycha waszego idola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
L4, nie wszystkie kobiety mają taki komfort, że mają pracę siedzącą. Niektóre wykonują ciężką pracę fizyczną. Różnie się ludziom w życiu układa. A czasami może być tak, że i praca siedząca nie służy. Nie oceniaj wszystkich swoją miarą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat LPR PiS i Samoobrona są partiami na które w życiu bym nie zagłosowała. Wiem, że są kobiety które siedzą na L4 mimo iż są zdrowe i nic im nie dolega ... i nawet nie są w ciąży. Ale czemu wszystkich wrzucasz do jednego worka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marchewaaaaa
...bo to chyba nie jest partner do dyskusji, z całym respect

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaaaaaaa
L4 co byś powiedziała jak byś stała la ladą po 9 godzin dziennie z wielkim brzuchem. Pewnie by Ci to odpowiadało! Mi nie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goroporska
I tacy pracodawcy jak ty szanowna pani przyczyniają się do niżu demograficznego !!!! Częśto kobiety narażają swoje i dziecka zdrowie (często życie dziecka) i pracują, bo boją się pracodawcy, że zostaną zwolnione za to, że chciały zostać matkami. Co za popier.... kraj !!!!! Jak narazie nasz rząd, z tymi partiami o których piszesz na czele nie robi NIC by zmienić sytuację kobiet. A nawoływać do rodzenia dzieci to owszem - jest komu!!! Dopóki Polska nie stanie się krajem prorodzinnym, to tak będzie. Sory, ale ja jestem w ciąży, pracuję od 10 lat w tej samej firmie, to moje pierwsze dziecko, długo wyczekane. Miałam problemy, żeby zajść w ciążę. Siedzę na L4 bo się źle czuję. Owszem, głupia jestem, ale dlatego, ze mam skrupuły i myślę ciągle co tam w pracy itp. Niepotrzebnie!!! Bo nikt z tam obecnych nie martwi się mną, ani tym, co się ze mną dzieje. Nawet moje koleżanki mają gdzieś mnie i żadna nawet nie zadzwoniła do mnie spytać jak się czuję i czy wszystko w porządku. Zasrana polityka. Mało tego, wrócę do pracy za jakiś czas (na jakiś czas) i będę musiała swoje tony papierków przerobić, bo NIKT nawet palcem nie dotknie mojej roboty. Dlaczego??? Z zawiści !!!! A jak będzie coś nie tak to pretensje będą do mnie, mimo, że mnie teraz nie ma !!! Zarabiam gówno, całe gówno. Nie liczy się to, że skończyłam studia (na państwowej uczelni, nie jakiejś prywatnej), ani to, że mojej roboty nikt nie ruszy. Bo sobie nikt sprawy nie zdaje ile z tych pierdół które robię jest niezbędne. Ale co tam. Panna, której nie chciało sie skończyć nawet licencjatu siedzi sobie i "doradza" szefom, udaje, że kieruje firmą razem z nimi. Bierze kasę większą od ludzi (już nie mówię o sobie), którzy przepracowali 3 razy tyle co ona i zapier....ą gorzej niż ona. Ale ona ma to gdzieś. Zero współczucia, zero zrozumienia. I ja mam teraz mieć skrupuły????? A niech zapiernicza ktoś za mnie nie wiedząc po co i na co ja to wszystko robiłam. Nie ma ludzi niezastąpionych, ale w tym wypadku może ktoś doceni moją głupią robotę !!! A ja martwię się teraz o własne dziecko !!!! Z poważaniem dla wszystkich wymądrzających się pracodawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L4
kurwa---bo do was inaczej nie dociera! jak ktoś ma zagrożoną ciąże to niech sobie idzie na zwolnienie, ale nie tylko dlatego, ze jest świetą krową! ja nie zagrazam swojemu dziecku i niech wam żal nie bedzie bo mam sie dobrze jestem piekana zdrowa i bogata, a dzieko będzie miało 100 razy lepiej niż wasze wiec mu nie wspólczujcje głupie dupy! ja też jestem po studiach też po panstwowych w dodatku 5 letnich nie 4,5! jestem mgr inż a musiałam otworzyć HURTOWNIE bo pracy nie ma i też nikt nade mną nie uzala! i niech mi nikt nie mówi, ze zdrowe kobiety w ciąży nie chodz na l4!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i to już na samym poczatku ciąży~!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na_na2
Brawo L4 ,wyszło szydło z wora, poziom mniej niż zero!!! Co nas obchodzi czy jesteś piękna, zdrowa i bogata! Jesteś to ciesz się, ale nie obrażaj innych. Myślisz, że jesteś jedyna na świecie która dobrze wygląda i ma kasę? I skąd wiesz, że naszym dzieciom będzie 100 razy gorzej niż Twojemu. Skad taka wyższość? Nie wiesz o nas nic a wychwalasz się jakbyś była jakimś chodzącym cudem. Trochę pokory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L4
o bo sie rozwle na łapatki! to ja zostałam zwyzywana i to mi któras mądra kwoka powiedziała, że wspólczuje mojemu dziecku!!!!!!!!!!!!!!!!! a o sobie w superlatywach napisałam wlaśnie dla takich jak ty, co nie mogą tego znieśc P bujaj sie mała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na_na2
rozbrajasz mnie L4 a czego to ja niby nie mogę znieść??? myślę, że nie masz niczego czego nie mam ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L4
żal dupe ściska-znam takie jak ty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L4
jestem gotowa sie ząłożyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na_na2
ja też znam takie tak ty 😠 uwierz, niczego nie jestem w stanie Ci zazdrościć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L4
bo nawet nie jestes w stanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×