Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Żywienie 8 miesięcznego niemowlaka

Polecane posty

Gość gość

Witam, mam dylemat w związku z karmieniem mojego bobasa.... Póki co karmię go nadal piersią ale wprowadziłam mu już obiadki, kaszki i deserki. Tylko nie wiem czy odpowiednio mu je podaję, gdyż od rana do południa dają mu tylko mleko, później obiadek, mleko koło 18.00-19.00 deserek i przed spaniem kaszkę i mleko. Czy to nie za dużo rzeczy na raz? Zastanawiałam się nad podaniem kaszki rano ale jak mu podam przed spaniem to mam takie przekonanie, że dłużej mi pośpi między następnym karmieniem, bo budzi się jeszcze dwa razy w ciągu nocy na jedzenie. Proszę Was o radę i jakie są wasze doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj mu kanapkę /jajecznice. Obiad dwudaniowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mojemu dawałam jak się obudził mleko później po rannej drzemce kaszkę. Później był obiadek. Potem przed popołudniową drzemką mleko potem owoc i na dobranoc mleko. Jeśli po kaszce śpi dłużej to mu tak dawaj. Na mojego to nie działa wcale nie śpi dłużej. Chodź rzadziej je w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma czegoś takiego jak odpowiednio w ciagu dnia. Zeby ocenic czy dziecko odzywiane jest prawidłowo z reguly bierze się pod uwagę tydzien. Nie ma znaczenia o której co podasz. Wazne żeby było wygodnie tobie i pasowało dziecku. Bilans się zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję bardzo za podpowiedzi, jednak nie zmieniam nic w odżywianiu małego a najwyżej będę mu podawać kaszkę z rana jak tylko będzie możliwość wprowadzenia dodatkowego posiłku wg bilansu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×