Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

żywienie 9 msc dziecka pytania

Polecane posty

Gość gość

Witam, wiem, że istnieje schemat żywienia itp jednak mam pewne wątpliwości i mam nadzieję, że ktoś mi pomoże trochę się ogarnać. Moje dziecko ma skazę białkową. Jestesmy na Bebilonie Pepti. Wg schematu żywienia Mała powinna wypijac ok 180 ml mleka plus kaszka bezglutenowa ok 180 ml mleka plus kaszka glutenowa ok 180 ml kaszki na mleku ( ale nie wiem czy z glutenem czy bez?) I teraz moje pytania Ile tej kaszki nalezy do tego mleka dodawać? 2 łyżeczki? 1 łyzeczkę? i czy potrzebny jest wtedy smoczek do kaszek czy da rade przez zwykły? Czy jeżeli Mała zjada 1x dziennie kaszke manną na mleku to czy jest to ok? i czy do tego może zjadac jeszcze coś innego z glutenem? np zupke z dodatkiem glutenu lub biszkopta? Póki co mała je 4 posiłki mleczne ale widze, że robię błąd bo powinny być trzy razem z tymi kaszkami. Do tego je w ciągu dnia zupke i deserek owocowy. Plus biszkopta ewnetualnie chrupka. Jak wy żywić swoje 9 msc bobasy? Zwłaszcza te z alergiamii? Będę wdzięczna za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój co prawda jest na piersi i nie jest zadnym alergikiem , ale nasz jadłospis wygląda nastepująco: kaszka mleczno-ryzowa 150ml, pozniej owoc, pozniej obiadek, pozniej jogurt i na koniec kaszka przed snem ( czasem mlecnzo-ryzowa, czasem manna), a w nocy piers na zadanie... w meidzyczasie biszkopty, herbatniki, lub chrupki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój syn nie był alergikiem i glutenem się nie przzejmowałam. jadł chleb, wszystkie kaszki, biszkopty, herbatniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedzi. Ktoś coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×