Odpowiedz na ten temat

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

• gość 2017.05.01 [13:11]
  • gość 2017.05.02 [20:21]
    w pepco można pięknie zarobić?????????? socjal?? podwyżki??? szaleństwo oderwane od rzeczywistości!!!
  • gość 2017.05.09 [07:20]
    Podwyżki są co roku w Pepco - bo co roku rząd tego kraju podnosi płacę minimalną , a gdyby nie to to nie wiem czy podwyższali by płace kasjerkom . Kierownicy i zastępcy mają różne płace w zależności od kategorii sklepu ale już kasjerki wszędzie mają płacone tyle samo . Nie ważne czy ma 300 klientów przez 12 godzin pracy czy 1000 . Sprawiedliwiej byłoby gdyby także płace zasadnicze kasjerek różniły się w zależności od budżetu rocznego sklepu .
  • gość 2017.05.10 [13:44]
    Ach ten "socjal" w pepco ! Podwyżki co roku bo płaca minimalna wzrasta (obowiązująca przy umowach o pracę) co i tak jest wielką łaską . Ja wyjeżdżam do pracy za granicę i koniec z dziadowaniem od 1-go do 1-go .
  • Kasia 55 2017.05.10 [15:16]
    Pepco akurat znam często tam kupuję zwłaszcza ciuszki dla córeczki mają fajne i tanie.
  • 2mama 2017.05.19 [06:17]
    Byłam kiedyś w pepco i kupiłam parę rzezy dla mojego synka i powiem szczerze bardzo żałowałam,ponieważ po dwóch praniach już się nie nadawało do niczego.Później znajoma poleciła mi taki polski sklep,w którym są ciuszki i artykuły niemowlęce od producenta i byłam zachwycona.100% bawełny,z weluru także ciuszki i ceny przystępne.Ekspedientka zapewniała mnie,że po praniu się nic nie dzieje z rzeczami i zaufałam jej i faktycznie,jeszcze później mogłam rozdać znajomym.Jak,któraś by chciała to producent się Salomea nazywa.Mają sklep napewno w Będzinie,chyba w Katowicach i w Łodzi,oraz mają stronkę internetową.Szczerze polecam
  • AdriannaW 2017.05.19 [12:12]
    Najlepszy sklep <3 Uwielbiam dodatki do domu od nich!
  • gość 2017.05.19 [17:06]
    Kiedys byl $ stretcher i fajne oryginalne rzeczy z angli. Znam ta firme od poczatku. Teraz to jest "pepco" i sama chinszczyzna. Badziew za pare groszy . Niska cena. Beznadziejna jakosc. Kiedys bylo kilka dobrych gatunkowo sklepow, teraz jest rozbudowany badziewny corpo moloch.
  • gość 2017.05.21 [01:54]
    NIE POLECAM!!! Najgorsza praca w jakiej byłam. Pracowałam na produkcji na 3 zmiany, chodziłam do pracy kelnerować po weselach, 20 godzin robiłam potem 3 godziny spałam i zaś szłam na poprawiny na 12 godzin i się tak nie narobiłam jak w tym Pepco... Dno. Oczekują od Ciebie że będziesz w 10 miejscach naraz. Że będziesz obsługiwać klijenta ogarniać wieszaki, wieszakować towar, ogarniać hotspota i jeszcze robić kosmetyke. Mam jak najgorsze zdanie na temat pracy w Pepco. Właśnie jestem na etapie o rozwiązaniu umowy najlepiej w trybie natychmiastowym. Przyszłam do pracy w Pepco z pozytywnym nastawieniem wiedziałam że będzie ciężko ale nie spodziewałam się że będę zapieprzać jak w obozie pracy.
  • gość 2017.05.21 [20:22]
    idealne określenie, obóz pracy, niech otwierają jeszcze więcej sklepów to na pewno się poprawi
  • gość 2017.05.21 [21:52]
    Dobry Wieczór
    ludzie odpowiedzcie mi na pytanie
    W Gdańsku Osowie otworzyli sklep ale czy to jest normalne aby on świecił pustkami .....kiedy tam nie zajde jest pusto nie można nic kupić dla maluszka a i do domu też jest trudno.... personel nie zooroentowany w towarze zawsze tylko słysze nie ma ,bądz już sie sprzedało a o zwrotach już zapom
    nij pani starsza w blond kudłach i wiecznie nie zadowolonej minie od niechcenia przyjmnie ale kilka razy sprawdzi czy napewno wszystko sie zgadza aż jest mi głupio co kolwiek zwracać z uszanowaniem wasza klientka
  • gość 2017.05.21 [22:25]
    to jest normalne w tym sklepie tam każdy pracuje jakby był pod nadzorem osoboście raczej omijam ten sklep albo patrze kto z obsługi jest na kasie,Kierownik sklepu to tragedja dziwie sie ze oni zatrudniają tak antypatyczne osoby pani ma minę jak by wyszła z obozu ...najgorsze ze to jedyny sklep w mojej okolicy ,,gtatuluje personelu
  • gość 2017.05.22 [07:25]
    Sama niech się pani przyjmie tam do pracy i pokaże co potrafi - to po pierwsze . Po drugie - zanim przyjmiemy zwrot produktu bo coś komuś nie pasuje to mamy obowiązek obejrzeć tę rzecz czy na pewno jest pełnowartościowa i czy w ogóle widnieje na paragonie . To coś "dziwnego" tak ??
  • gość 2017.05.24 [21:56]
    Tym naszym klientom to się trochę w główkach poprzewracało...
  • gość 2017.05.28 [00:06]
    Dokładnie to ,,coś,, dziwnego bo zwracając towar jak tej pani nie ma w sklepie to odbywa sie to bezproblemowo inne panie sprawnie i szybko załatwiają sprawe tak samo było w dniu wczorajszym bez problemu wymieniłam rozmiar i nie czułam sie jak idiotka a jakoś do pracy w waszym sklepie nie mam ochoty sie najmować bo opinia po osiedlu krąży ze kierownikczka tyle robi aby sie nie narobic i wyżywa sie na personelu
  • gość 2017.05.29 [14:02]
    Ale pyskówki chyba trochę główkę słoneczko przygrzało czy jak?
  • gośćPEPCO 2017.05.30 [14:39]
    Powstała nowa grupka na facebooku, policzmy się: https://www.facebook.com/chcemySklepuInternet owegoPEPCO/ wszyscy, którzy chcielibyśmy mieć dostęp do wysyłkowego sklepu PEPCO
  • gość 2017.05.30 [22:18]
    Pepco nie ma sklepu wysyłkowego
  • gość 2017.06.01 [20:07]
    Dziewczyny kiedy nocka wyprzedażowa,?
  • gość 2017.06.04 [16:38]
    Czy ktoś wierzy że pepcowy konkurs dla pracowników ma szanse wygrać ktoś ze sklepu ? Jak było widać na konferencji ostatni konkurs dla pracowników skończył się tym że wszystkie nagrody (bez jednej) poszły do pracowników centrali
  • gość 2017.06.06 [20:03]
    Hm... Co za konkurs ?
  • gość 2017.06.10 [19:50]
    Przez pierwsze trzy miesiące zarabia się najniższą krajową. A później o ile więcej tej bazowej pensji? Czy te dodatkowe premie to kwoty około 100 zł czy więcej?
  • gość 2017.06.10 [21:01]
    Pracowałam 8 lat i nigdy nie doznałam krzywdy a nawet jak trzeba było otrzymałam pomoc od Pepco.Zajmowałam rózne stanowiska i te dolne i te gorne. Odeszłam z przyczyn osobistych.I jak dzis czytam te Wasze wypociny to zal mi sie WAS robi,widocznie zycie nie nauczyło WAS ciezkiej pracy a i gar mieliscie zawsze pełen.Docencie co macie bo mozecie stracic wszystko i zatesknicie za Pepco .
  • gość 2017.06.10 [23:24]
    Łza się w oku kręci. Można się popłakać ze wzruszenia. Cudowna firma z najniższą krajową. Niektórym osobom wystarczy tak niewiele, żeby chwalić swojego ciemiężcę.
  • gość 2017.06.10 [23:32]
    Kiedyś może było lepiej bo teraz jest tragedia. Nas zwykłego pracownika mają za nic.
  • gość 2017.06.11 [06:42]
    Firmy, ktore płacą szeregowym pracownikom minimalną stawkę, to wyzyskiwacze nastawieni na jak największy zysk kosztem załogi. Firma musi zarobic na swoich niezliczonych dytektorów, kierowników i "specjalistów".
  • gość 2017.06.11 [06:43]
    Firmy, ktore płacą szeregowym pracownikom minimalną stawkę, to wyzyskiwacze nastawieni na jak największy zysk kosztem załogi. Firma musi zarobic na swoich niezliczonych dytektorów, kierowników i "specjalistów".
  • gość 2017.06.13 [22:16]
    Pracuję w Pepco.Jestem kasjerką i mam więcej niż najniższa krajowa.Pierdoły piszecie i tyle.
  • gość 2017.06.22 [13:11]
    Pepco to jedno wielkie bagno
  • gość 2017.06.23 [21:57]
    Czy w Pepco wypłacane jest świadczenie urlopowe lub wczasy pod gruszą ?

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...