Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Biłdgrmu

Aaa pomysły na prezenty

Polecane posty

Gość Biłdgrmu

Święta już za kilka dni a ja nie mam prezentów. Potrzebuje pomocy. Co mogę kupić rodzicom i 13 letniemu bratankowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rodzicom biovital, a bratankowi nie wiem, bo nie wiem czym sie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biłdgrmu
Młody wędkarstwem. A inne pomysły dla rodziców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papuga_gadula
zależy od tego ile kasy chcesz wydać na taki prezent... fajnym pomysłem może być wysłanie rodziców do spa. na pojezierzu brodnickim jest przytulny hotel głęboczek... mają swoją winnicę, ogólnie miejsce przeurocze, dobra kuchnia, bardzo kameralnie. akurat na wypad dla dwojga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pindahaha
Ja tam kupiłem mamie masażer shiatsu a tacie yerba mate zestaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta: -książka (jakis bestseller z empiku) -kosmetyki - jakiś zestaw -perfumy -cos fajnego do makijażu (np. coś czego nie wszystkie używają - np korektor pod oczy - fajna sprawa a nie wszyscy używają) -błyszczyk - każda używa od czasu do czasu -jakiś naszyjnik -fajny szalik w uniwersalnym kolorze - np biały mężczyzna: -książka (jeśli czyta ;) -scyzoryk -portwel -tez perfumy -jakiś zestaw do golenia (albo jakiś balsam po goleniu) -skórzane czarne rękawiczki dziecko: zabawek w sklepach jest w trzy i troche. np z lego każde dziecko sie ucieszy. jak chcesz mniej wydać to kup mały zestaw jak jeszcze coś wymyślę to napiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyśl też o czytniku ebooków. Z pewnością ucieszyłby oboje rodziców :) Polecamy Pocketbook - ma dobrą cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Le Bon
Jeżeli o mnie chodzi, to zawsze sam wybieram sobie prezent i zdecydowanie najczęściej jest to www.eurojapancars.pl Poza tym mają dobre ceny, a jeśli macie facetów, którzy interesują się motoryzacją to jak znalazł. Jeśli się nie znacie, to z pewnością dobrze wam doradzą. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katerina881
Ja zazwyczaj wyszukuję ciekawych promocji w sieci:) albo zasłysze gdzieś cos ciekawego, np dziś w radiu jakis warszawskim słyszałam o ToysRUs i faktycznie sa tam spore proocje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katerina881
I dla 13.latka np fajnym pomysłem będzie helikopter zdalnie sterowany, albo do driftu:) albo jakąś gre na psp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ralka 6211
To prawda,warto szukać ciekawych promocji w sklepach internetowych,szczególnie teraz kiedy wiele rzeczy z racji zbliżającego się końca roku,można kupić po prostu taniej. Zobacz także na www.PartyShow.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matiasek2121
Moi by ze spa nie byliby zadowoleni:) raczej praktyczne prezenty sa bardziej wyczekiwane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matiasek2121
chyba że prezenty dla dzieciaków, tutak mozna szaleć:) ale zawsze z tuba rozsądku w kieszeni:) we wspomnianym wyzej ToysRUs widziałem nadal sezon promocji trwa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo najlepiej kupowac cos okazyjnie, ale nie oszukujmy się, nie zawsze to czego szukamy/potrzebujemy, jest akurat w promocji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karykatura i portrety
Na zamówienie wykonuję karykatury i portrety ze zdjęcia w ołówku. Karykatura jest super prezentem którym można zadowolić wymagania każdej osoby, w każdym wieku. Karykaturę wykonuję w formatach A4 (20x30) i A3 (30x40) JAK ZAMÓWIĆ KARYKATURĘ? Zdjęcie z którego ma powstać rysunek musi być wyraźne, dobrze widoczna twarz i oczy danej osoby. Słabe zdjęcie uniemożliwi i w dużym stopniu utrudni wykonanie udanej i Można przesyłać więcej zdjęć danej osoby. Jeżeli na rysunku mają być dwie lub więcej osób to mogę narysować z osobnych zdjęć , czyli nie muszą być razdem na jednym zdjęciu. Wszystkie niezbędne informacje muszą być dostarczone przed rozpoczęciem rysowania w meilu. Czas w którym wykonuje zlecenie jest zależny od ilości zleceń wykonywanych w danym terminie. (przeważnie jest to okres do 4 dni roboczych) CENNIK KARYKATURY/PORTRET: Format A4: * 1 os. - 30zł * 2 os. - 50zł Format A3: * 1 os. - 40zł * 2 os. - 70zł GALERIA: http://imageshack.us/photo/my-images/9/kgrhqrhjbqfbe9vyofbq5fk.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/716/936jessicabielfirelips.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/547/katebeckinsalebiography.jpg/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Le Bon jeżeli ktoś będzie chciał sobie bądź komuś sprawić prezent z motoryzacji to również polecam eurojapancars.pl mają świetne promocję i szybką wysyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam do sklepu www.hit-zabawki.pl - zabawki, zabawki dla dzieci, sklep z zabawkami, zabawki edukacyjne, zabawki interaktywne, klocki, puzzle, lalki, modele RC, zdalnie sterowane, helikoptery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza_87
Fajne zabawki mozna znaleźć w sklepie ToysRUs, sklep stacjonarny, sprawdzony, zawsze miła obsługa. Poza tym promocje są bardzo często!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZuziaLalkaNieDuża_mazowieckie
Ja też mam zawsze ten problem, co kupić na prezent. W tym roku dla męża kupiłam ten zegarek http://hulajnogi.istore.pl/pl/g-shock-zegarek -ga-201-1aer.html . I muszę przyznać, że mąż jest nim zachwycony, zegarek jest po protu super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko co teraz zrobić z niechcianymi prezentami - to jest problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość list do Mikołaja
ja sprzedaję na tablicy lub na gumtree ale tylko to co naprawdę mi się nie podoba Ja kupiłam portfele dla bliskich i z tego co wiem już wszyscy je używają hehehe oni nie wyrzucili. ja dostałam 3 komplety kosmetyków dove,akurat tego zapachu nie cierpię. więc wystawiłam na sprzedaż synek dostał dwie zabawki,których się boi więc także się ich pozbywam. A propo portfeli ja kupiłam firmy polskiej z.ricardo-śliczne dwa fioletowe i jeden pomarańczowy http://dusiashop.pl/portfele/portfel-085-szczegoly.html http://dusiashop.pl/portfele/portfel-0852013-01-10-08-54-33-szczegoly.html A co do prezentów,lepiej napisać list do św Mikołaja i niech Mikołaj wie o czym marzymy .... Pozdrawiam w ten wieczór mroźny i.......byle do wiosny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×