Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ANSWEAR Kod rabatowy

Polecane posty

Gość gość

Moi drodzy, orientujecie się, czy sklep answear.com zaprzestał rozdawania kodów rabatowych na 100 zł? Kiedyś można było śmiało znaleźć taki kod, do zastosowania przy zamówieniu za min. 300 zł. Teraz wszędzie są dostępne jedynie kody na 50 zł (przy zamówieniu za min. 200) :( Gdyby jednak ktoś znał taki za stówkę - będę ogromnie wdzięczna za podzielenie się. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiak13
Z tego co wiem, to nie ma już kodów na 100 zł, ale wszystkie kody są tutaj: kody-rabatowe.answear.com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio ogladalam reklame Veroni mineral, sciagnelam ich aplikacje i mam 40% rabatu na zakupy w answear.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liszajka
też ściągnęłam apkę veroni mineral bo często kupuję na answear, a skoro mam okazje zrobić zakupy z dużą zniżką to nie mogłam przegapić takiej okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z kilku stronek, na których mają rzeczy z różnych sklepów i answear też tam jest. Jak chcesz to zerknij sobie na przykład na Oladi.pl oni też wrzucają jakieś promocje, a teraz są wyprzedaże to można dużo rzeczy zgarnąć w dobrych cenach. A na tych stronach jeszcze lubie to, ze mozesz sobie ustawiac ze chcesz zeby wyswietlalo rzeczy np do stu zlotych i wtedy masz konkret a nie przewijasz sie przez dziesiec tysiecy stronek z roznymi produktami ktore cie w ogle nie interesuja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rezyd
Witam!!! Dwa kody rabatowe do Answear.com DK-2017b DK-2017a -20% na produkty nieprzecenione -10% na produkty przecenione Do 15.07.2017 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×