Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malusia s

AVON - Dlaczego wycofali z produkcji zapach Pink Suede ? Dlaczego ?

Polecane posty

Czy macie dostęp jeszcze do tego perfumiku ? Może ma któraś z was jeszcze dodtęp - na jakis magazynach może są ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppupp
no wlasnie, dlaczego go wycofali?? przeciez bardzo fajny był :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to
tzw pączek róży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dowolnym tłumaczeniu \"różowy słodki \" taki też był ten zapaszek :) był śliczniucho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina25
witaj malusia s! Mam Pink Suede na sprzedaż, ja chcesz to podaj maila.Odpowiem. Pozdrawiam, pa. nina25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu wycofali
Women of earth. Też mi się podobał bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego oni zawsze wycofują
najlepsze zapachy:-(??????Tak był też Far Away Sensual Embrace:-oWprowadzili go jakieś 2,5 roku temu,zapach był moze dostępny w dwóch katalogach a potem nagle wycofali:-oA wielka szkoda bo śliczny był...Dlaczego Avon ZAWSZE wycofuje najlepsze rzeczy a zostawia te niezbyt dobre😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malusia, nie różowy słodki (pink SWEET), tylko różowy zamsz. a że zapach jest słodki, to fakt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nina25 - już napisałam :) p.s justa - ja nie wiem tak wywnioskowałam - angielski znam tyle co gadam z braciszkiem ;) i ze szkoły ( tyle co nic :P ) POZDRAWIAM I DZIĘKUJE ŻE TEŻ TĘSKNICIE ZA NIEKTÓRYMI ZAPACHAMI KTÓRE WYCOFALI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hamac@o2.pl -pisałam i nie odzywasz sie - może tu mnie zobaczysz - wejdź na maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanila4
ja bardzo nad tym ubolewam bo zapach jest cudowny!ale czasami można go jeszcze spotkać na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus87
ałaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa MALUSIA_s SUEDE nie znaczy słodki;)tak dla twojej wiadomości. W Języku angielskim SWEET oznacza słodki a ten perfumik ma nazwę SUEDE a suede oznacza welurowy lub zamszowy, więc bardzo proszę.....jak nie wiesz to nie mów, bo tylko ludzi denerwujesz swoja...ekhm no chyba głupotą;] tak apropos dziewczyny, znacie jakies inne perfumy podobne do Pink SUEDE?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus87 a Ty się troszkę obudź bo to topik sprzed 2 msc i ona już przeprosiła i została poprawiona :O więc Ty sie weź zastanów zanim coś pierdolniesz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisac sie odechciewa na tym forum - wszedzie są chętni do poprawiania a sami swoich błedów nie widza...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus87 - mam ten temat dodany do ulubionych i patrze ci ..i kurde nie mam słów czego sie czepiasz ?? Nie jestem panią mgr od angola i narazie sie kształce co do języka angielskiego ... czep sie siana dziewczynko !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinnnkkkkk
ma ktoś do odsprzedania właśnie tę wodę? proszę o kontakt na maila : mirkacr@wp.pl pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycjatbg
ja tez jestem zainteresowana kupnem wiec pisac prosze!! na allegro widziałam ale szkoda mi dac za nia 100zł :/ troche przesada... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efka -
Pomocy! Jestem konsultantką AVONU. Koleżanka poprosiła mnie żeby jej wykombinować skądś tę wodę (nawet 2 lub 3 buteleczki) bo bardzo jej sie podoba a niestety nie ma jej już u nas w sprzedaży. Mimo że jestem konsultantka nie mogę nigdzie zdobyć tego zapachu. Jeśli ktoś wie gdzie można ją zamówić lub kupić to proszę o kontakt GG 1615848 lub na maila: efka84@poczta.onet.pl Z góry dziękuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalka33
ja równiez poszukuje tego perfumu. jeśli ktos posiada wiecej to chetniebym kupila. moj nr gg 4509329.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebay uk
jak chcecie te wode to na ebay uk ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalka33
tylko ze na ebay przesyłka jest prawie 3razy droższa niż wartość tych perfum....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelincias
czy moglabym dowiedziec sie dlaczego moje ulubione perfumy zostaly wycofane z katalogu?a moze podsuniecie pomysl ja je zdobc?bardzo mi zalezy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss188
Dzięwczyny , jeżeli macie w posiadaniu te perfumy a z jakiegoś powodu ich nie używacie , to ja jestem chętna na ich odkupienie :) Piszcie : justyna_c@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×