Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niebieska2

Avon, Perfect Wear

Polecane posty

Gość niebieska2

Czy używalyście koloru Zest? Bo zastanawiam się, czy zamowić. Miałam Moonstone i byłam bardzo zadowolona, a ten nie wiem, czy jest ladny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elvie31
to ci nie poszlo, bo wszytskie kolory od pol roku sa wycofane i mimo ze je zamowisz to i tak nie przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska2
nie ma? mimo, ze sa w katalogu? dziwne.... ale dzieki za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elvie31
Katalogi powstaja rok wczesniej, wiec nie ma sie co dziwic. A konsultantki zostaly powiadomione o tym zajsciu juz jakis czas temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska2
dzieki elvie31. Szkoda, bo chcialam zamowic kolor Moonstone na lato :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska2
i zastanawialam sie jeszcze nad innym.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska2
a tak na przeszlosc sie chcialam zapytac, czy Zest to fajny kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska2
przyszlosc mialo byc :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elvie31
Ladny zielony, oliwkowy, dobrze sie sprzedawala. i bardzo zaluje ze go juz nie ma :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska2
serdeczne dzieki!!!!! pozdrawiam moze jeszcze bedzie.......mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enrike
dalas sie idiotko wkrecic-oczywiscie ze jeszcze sa dostepne te cienie-dostepne jest to co w aktualnym katalogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia1243
Potwierdzam. Wszystko to co jest w katalogu jest obecnie dostępne, wyjątkiem są wyprzedaże ale tam jest zapis" do wyczerpania zapasów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska2
i tak mimo wszystko zamierzalam zamowc, chcialam sie jedynie dowiedziec, czy odcien Zest jest ladny. Dzieki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam Zest
i mnie sie podobal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elvie31
No to oczywiscie mozna zamowic ale on nie przyjdzie, o czym konsultantki byly powiadomione juz dawno. Niebieska2, daj znac czy go otrzymasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska2
ok, ale to możę trochę potrwać, bo chyba dopiero w drugiej kampanii - jak cos- to bede zamawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elvie31
To zycze powodzenia i mimo wszytsko czekam na finał. Bo tych cieni juz dawno nie mozna dostac w COKach co widac nawet po allegro, ze nikt tego w wiekszych ilosciach nie sprzedaje, a jedynie ktos kto mial po sztuce gdzies tam w zapasach, albo uzywany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska2
zapytam swojej konsultantki- ale to bardzo mozliwe co mowisz, elvie31, tylko szkoda i dziwie sie, bo fajne te cienie i dobre na lato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawiadamiamy o chwilowym wycofaniu z oferty Cieni do powiek Perfect Wear o następujących odcieniach: 32573 ZEST, 32540 MOONSTONE, 32672 PEACH CHAMPAGNE, 30205 PINK SORBET, 30031 GRAPE, 32755 BLUE WAVE, 32557 DIAMOND. Spowodowane jest to niedostępnością jednego ze składnikˇw potrzebnych do produkcji. W związku z tym, że katalogi zostały przygotowane zanim zostaliśmy powiadomieni o powyższej sytuacji, produkty te nadal pojawiać się będą w kolejnych katalogach. Prosimy o ich nie zamawianie, są niedostepne w sprzedaży. Tyle dowiedziałam się po zadaniu pytania na stronie Avon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska2
dzieki serdeczne Izyda i elvie31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i dziekuję Wam za informację. Szkoda tylko , że Avon nie informuje o tym wszystkich konsultantek, czy to naprawde takie trudne? Potem trzeba się tłumaczyć wszystkim klientom, a wystarczyłaby krotka informacja w strefie konsultantki, lub na fakturze. Jeszcze raz dzięki:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elvie31
Taka informacje otrzymywalo sie juz dawno w zwiazku z zamowieniem tych kolorów. A ze katalogui powstaja rok wczesniej wiec nie sa w stanie zmienic szaty. Dlatego jesli ktos ma zamiar tu ublizac innym to niech najpierw zasiegnie informacji. niebieska pozdrawiam i ciesze sie ze moglam pomoc elvie31@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska2
rowniez pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona jestem
jchcialam zamowic niebieski na lato! i co? i nic z tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elvie31
do nebieska -----------> i jak poszlo? dostalas ten cien wymarzony o ktorym jakies dziewczynki pisaly ze mozna go zamowic i bedzie ci sluzyl???? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska2
nie zamawialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie powiadomili o braku tych cieni w ostatniej przesylce.kiedy przyslali mi kat 07/2006.naszczescie nikt u mnie wczesniej tych cieni nie zamowil.a jak jest u was z dostawa paczek,wszystko wam przysylaja??mi przez ostatnie dwa miesiace wszystko przysylalio ale wczesniej bylo roznie.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostawa towaru to coś co mnie bardzo denerwuje. Nie zamawiam dużo, ale dosyć regularnie. I prawie zawsze mam jakiś brak, jak jest jeden to nie jest źle, ale najczęściej jest ich więcej (podobno dlatego, że Rzeszów jest pakowany jako jedno z ostatnich miast). I oczywiście, dopóki nie zamówię następnej paczki, to nie ma mowy o wcześniejszym dostarczeniu braków, co moim zdaniem, nie jest w porządku wobec klientów. W przypadku normalnych zakupów w sklepie o czymś takim nie ma mowy. Jedynym pocieszeniem dla mnie jest to, że te kosmetyki kupują moje koleżanki, które są uprzedzone o takich sytuacjach, ale czasem zdarza mi się jednokrotne zamówienie, np dla czyjejś mamy na urodziny. I naprawdę kiepsko się wtedy czułam, gdy taki prezent nie przychodził i świeciłam oczami - i rozdawałam czasem to co sobie zamówiłam, jakieś drobiazgi kosmetyczne w ramach przeprosin (firma tego nie przewiduje). Ale to nie rekompensuje braku zamówionego produktu. Szczerze mówiąc, poważnie myślę o zaprzestaniu zakupów w avonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izylda----> u mnie to samo albo jakies braki albo cos dorzuca niepotrzebnego czego nie sprzedam i potem same problemy eh wiec dlatego jestem teraz w oriflame:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×