Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MARTAKOŃ

AVON-TUSZ EFEKT SZTUCZNYCH RZĘŚ

Polecane posty

Gość MARTAKOŃ

WIEM ŻE BEDZIE W PROMOCJI 21 ZŁ W KATALOGU 04/06. sTRASZNIE MAM NA NIEGO OCHOTĘ ALE TYLE JEST SPRZECZNYCH OPINI NA TOREBCE, ŻE SAMA NIE WIEM. PORADŹCIE KOCHANE DZIEWCZYNKI, MOŻE KTÓRAŚ MAŁA I MOŻE O NIM COŚ MI NAPISAĆ BĘDĘ BARDZO WDZĘCZNA POZDROWIENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagag
Według ,mnie jest to jedyny tusz z avonu godny zainteresowania ,uzywam go i jest ok ,pod warunkiem ,ze ktos lubi miec wyraznie wytuszowane rzęsy.Jak za tą cenę naprawde jest w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loloi9
koleżanka kupiła go i mówiła że jest zadwolona, ale ona jest konsultantka wie c nie wiem czy można jeje wierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusze z Avonu...
są do d...y wg mnie. A byłam konsultantką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też byłam, a mimo to kupowałam zawsze inne tusze. Lepiej zainwestować 10-15zł w lepszy firmowy tusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusze z Avonu...
dokładnie. Ja polecam MF 2000 Calorie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaola
A ja jestem konsultantka od 5 lat i mogę potwierdzić, że tusze nie są złe z avonu. To wina szczoteczek, które sa naprawdę fatalne. Ale mam na to sposób!!Po prostu używam szczoteczek z porządnych firm np. L-oreala ostatnio Lancoma HIPNOSE a tusz a avonu -efekt murowany, piękne, długie, porządnie rozdzielone rzęsy. Kupię raz porządny tusz , zostawiam sobie szczoteczkę, potem kupuję dosłownie w promocji za grosz tusz avonu i po problemie. Radze to samo . Dziewczyny zmieńcie szczoteczki do tuszu z avonu a wszystko będzie OK P o Z d r a wia m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julks22
a ja jestem bardzo zadowolna z tego tuszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinka5
Przez pierwszy tydzień stosowania wszystko było w porządku,podkręcał,pogrubiał itp.Ale teraz po miesiącu stosowania jest beznadziejny-tzn.krószy się na rzęsach,zlepia,rzęsy wcale nie są wywinięta.Odradzam. Moim zdaniem bardzi dobry jest Loreal Lash Architect,a jeśli jeszcze przed pomalowaniem zastosujesz zalotkę to...uuu efekt murowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeSusan
Według mnie ten tusz jest beznadziejny i nie dlatego, że nie lubie kosmetyków z Avonu (bo lubie), tylko dlatego, że nie spełnił moich oczekiwań. Nie pogrubił (a tylko o to mi chodziło bo mam długie rzęsy i lubie baaardzo mocno pogrubiające tusze). Jeśli to ma być efekt sztucznych rzęs to ja dziękuję bo to efekt, którego w ogóle nie widać. Kup sobie inny tusz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie wszystkie tusze z avonu są świetne - na półce stoi mi efekt sztucznych rzęs, podręcający, pogrubiający i jeszcze ten z biała odrzywką - wszystkie są świetnie - oprócz stylisty- zależy jak malujes zrzęsy i jakie masz.Jak dla mnie są super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaja
avon to badziew ja polecam 2000calroii, i lash arhitekt loreala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym nic z Avonu nie kupowala (juz, choc kiedys bylam stala klientka). Coraz czesciej ostatnio slychac o aferach zwiazanych z ta firma. Chocby zakmniecie fabryki kosmetykow przez SANEPID po tym jak czesc pracownikow zatrula sie substancjami uzywanymi do produkcji wod toaletowych... blee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś lubiłam tusze z Avonu bo umiałam nimi naprawdę wydłużyć i pogrubić rzęsy. I pewnie dalej bym lubiła, gdyby nie fakt, że jestem śmiertelnie obrażona na Avon. Przez pewien czas pomagałam przyjaciółce zbierać zamówienia - brałam do mojego towarzystwa, do rodziny, do szkoły katalog i byłam taką jakby konsultantką. Ale odkiedy nie ma zamówienia żeby wszystko przyszło nie bawię się tym. Po prostu wyświniają ludzi. Mamie zamówiłam podkład rozświetlająco - antystresowy w listopadzie i do dzisiaj go nie dostałam, bo \"brakło na magazaynach\". Ja mam z Rimmela mascarę i jestem z niej zadowolona. Dałam za nią 12.45 zł a i podkręca i wydłuża i pogrubia, nie rozmazuje sie i nie kruszy. A Avon po prostu ma u mnie przechlapane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artystokratka007
ja polecam chanel, wydluzajacy jest boski! rzesy siegaja mi czola! :P nie skleja, wydluza i pogrubia! cena ok. 104 zl warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska łezka
bez nadziejny tusz obsypuje sie i kruszy juz po dwoch tygodniacg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewakielce
A ja kupiłam tusz pogrubiający i byłma zadowolona. Nie sklejał, pięknie pogrubuał, delikatnie wydłużał. Nałożyłam najpierw białaą baże i może dlatego był taki super efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×