Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

baza mailingowa

Polecane posty

Gość gość

jak w tytule kupię bazę mailingową osób prywatnych i firm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyślij tutaj zapytanie: www.bazymailingowe.pl albo www.bazyb2c.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalwaOgrodowa
Wiesz co, ja kupowałam bazy od printeca - www.printec.com.pl wszystko na bieżąco było aktualizowane, więc chyba o to najbardziej chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak baza danych firm to jest jeszcze www.bazydanychb2b.pl, jak baza ma być do kampanii SMS to www.bazysms.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleonararos
a ten printec to prócz baz mailingowych robi tez bazy firm. Powiedz korzystałaś z ich usług w tym wymiarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kerrymis
no ja u nich robiłem baze właśnie firm mają profesjonalne narzędzia do tego więc chyba jak najbardziej możesz się tam zwrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gramkowy
no najważniejsze jest to ze można sporo czasu zaoszczędzić więc usługi takiej firmy jak printec są coraz bardziej popularne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynka1
o dzieki za info! mi tez sie przyda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośkaaaaa
dla mnie najlepszy zbiór mają http://e-bazy.com/index sama jak zaczynałam ze swoją firmą to ślęczałam godzinami w poszukiwaniu kontaktów, teraz robię dwa kliknięcia i mam wszystko. Bazy danych to jest ratunek dla firm i nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania199211
Też korzystaliśmy z baz z www.e.bazy.com i trzeba przyznać, że to oferta bardzo opłacalna, jeśli chodzi o jakość i cenę. Dodatkowo teraz mają promocję 2 650 696 rekordów za 496zł zamiast 1239zł. Wszystkie rekordy sprawne, bez zdublowanych rekordów. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dane biznesowe kupione od Target Media i się sprawdzają. Dużą uwagę oni przykładają do tego, żeby dane były aktualne i pełne, bez jakiś błędów. Chyba w ogóle jako jedyni dają aż sto procent gwarancji na rekordy, co mnie do nich przekonało najbardziej. Jak to wszystko wygląda to na stronie www.target-media24.pl jest omówione całkiem szczegółowo. Kontakt oceniam na plus, nie ma problemów z mailem, czy dodzwonieniem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×