Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
grejpfrutowa

bielizna esotiq- opinie

Polecane posty

Kobiety czy znacie tą markę? co możecie powiedzieć ? warto kupić? nie wydaje mi się specjalnie droga , a jak jest z jakością ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolololollalala
estiq to stary henderson bo oni sie polaczyli oczekuj czegos w stylu atlantica i keya ja tam lubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam chyba ze 3 komplety tej firmy, staniki, majtki, koszulki, jakosc jest rewelacyjna!!! nic sie nie pruje, nawet kolory nie blakną po wielokrotnym praniu, naprawde warto kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak z biustonoszami
nie rozciagaja sie za szybko ?? druty nie wychodza ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obwody ścisłe bywają - aczkolwiek nie dotyczy to na pewno wszystkich modeli. Ale raczej nie mają wiele staników tak ścisłych, żeby np. 75 pasowało na kogoś kto ma pod biustem, ścisło i na wydechu, mniej niż 80 cm. Tu troszkę opinii: http://tnij.org/co1o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam, mają tam staniki z moim rozmiarem tj 65C. Staniki są ładne, obwód nie rozciąga się, po praniach staniki nie są zniszczone mimo że piorę w pralce bo ręcznie mi się nei chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HellaSłupsk
Polecam bardzo. Kiedyś kupowałam biustonosze w zwykłych sklepach i wychodziło mi drożej bo musiałam zmieniać załóżmy po 3 miesiącach. Ceny są spore, ale wystarczy zapisać się do tego klubu esotiq sms czy coś w tym stylu i co jakiś czas, mniej więcej co 3 miesiące dostajesz kody rabatowe, np 50% taniej przy zakupach za minimum 300 zł. Brzmi strasznie, ale faktycznie trzeba wydać 150 zł. Możesz wziąć koleżanke i z nią na pół, czyli załóżmy za 75 zł będziesz miała 2 biustonosze, bądż komplet i dodatkowo majtki. Naprawde polecam, mam już kilka kompletów, biustonosze się nie rozciągaja, nie ma mowy o jakimkolwiek wychodzeniu drutów, super leżą i podkreślają nawet nie wielki biust, majteczki wygodne. Jest również linia blue- bawełniane majtki w każdym fasonie, koszulki, wszystko bardzo wygodne, oddychający materiał :) można by wręcz pomyśleć że mam obsesję na punkcie esotiq :)) POLECAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariii90
Nie mam , ale podoba mi się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
esotiq - dno, raz wysłali nie taki komplet, odesłali źle uszyty, jednym słowem zero obsługi i jakości, Zalecam unikanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam zadowolona do czasu, po ostatnich zakupach juz tam nie wrócę, jakość bielizny oceniam na bardzo słabą, stanik który zakupiłam katastrofa, fiszbina w jednej miseczce złamała się, niestety nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakość- potwierdzam słaba. Jakość koronek szybko ulega rozdarciu. w porównaniu z innymi markami aż się wierzyć nie chce, że koronka po jednym praniu się rozrywa i komplet za ponad 130 zl do kosza. Kiedyś tak nie było z tą marką. Musieli zmienić jakość na tańszą... Szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowolona klientka
NIE POLECAM , Biustonosze wykonane są z kiepskiej jakości , Wychodzą fiszbiny , Deformują się miseczki i rozciąga się obwód ! Nie liczcie na uwzględnienie reklamacji... Panie z Dużymi biustami ODRADZAM. Zapomnijcie o jakiejkolwiek uwzględnionej reklamacji ... NIE WOLNO PRAĆ BIUSTONOSZY , ponieważ z góry zakładają , że wyprane zostały w nieodpowiedni sposób.... Kiepska jakość ! Uważajcie na tą markę i na pseudobrafiterki. Pracują tam zwykłe Panie Stażystki z Zerowym doświadczeniem. Nie liczcie na prawidłowy dobór miseczki... ZEROWA MARKA , ZEROWY PRODUKT , ZEROWA KOMPETENCJA PRACOWNIC , Niemiła Obsługa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iloveeaotiqbras
Posiadam 5 biustonoszy Esotiq i muszę powiedzieć że są rewelacyjne!!! Po wielu praniach kolor i rozmiar pozostaje taki sam! Firma oferuje biustonosze na "większy biust" co jest dla mnie dużym udogodnieniem! Jakość rewelacyjna a biust (nawet ten powyżej miseczki D ) wygląda wspaniale !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys owszem bielizna dobrej jakości natomiast ostatnimi czasy jest to dno kompletne 1 pranie i stanik nadaje sie na smieci. Biustonosze nie ze stałej kolekcji to już całkiem dno i kiedyś i dzisiaj. ODRADZAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się nie bardzo podoba bielizna z esotiq. Wolę z chantelle, jest też lepsza jakościowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość areaska
stanik za 120 zł drut wyszedł po 2 tygodniach..Problem z reklamacją.Nie Polecam!! Wadliwe napy w koszulkach nocnych. Drogo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wręcz uwielbiam esotiq :) mam jak na razie jeden stanik, ale jest najwygodniejszy ze wszystkich które miałam :) ceny może troche wysokie, ale za biustonosz warto tyle dać. Po praniu nic się nie niszczy, obwód nie rozciąga i co najważniejsze druty nie wychodzą. Panie z obsługi bardzo miłe i zależy im aby klientce dobrze dobrać rozmiar :) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakościowo jak dla mnie pozostawiaja troche do życzenia. czasami trafią się biustonosze w moim rozmiarze, ale kilka prań i z 65 cm robi się co najmniej 70 cm. odradzam, za taką cenę można nabyć w Allesie biustonosz, który się tak nie zniszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam biustonoszy. To jest jakiś żart. Kupiłam dwa (jeden coś koło 100zł) Po trzech miesiącach użytkowania się po prostu rozpadly. Ramiączka cały czas się odpinaja, druty powychodzily, i szwy które trzymają zapięcie po prostu się postrzepily. Po zszyciu w miarę przyzwoicie wygląda masakrycznie. już więcej nie kupię nic z tej firmy. Już staniki za 20zł wytrzymują dłużej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoluta
Z czystym sumieniem polecam biustonosze esotiq! Po ciąży i karmieniu piersią biust powiększył mi się o dwa rozmiary i tylko biustonosze esotiq dobrze na mnie leżą i podkreślają to co trzeba. Nic nie gniecie, nic nie ciśnie, ogólnie super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bieliznę kupuję tylko w esotiq, niektóry staniki mam już ponad rok i kompletnie się nie zniszczyły, a muszę przyznać, że jestem leniem i wszystkie wrzucam do pralki :) Z ręką na sercu mogę polecić tą firmę bo nie dość, że mają przepiękne modele to jeszcze naprawdę solidnie wykonane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze... Za biustonosz zapłaciłam 170 zł. Noszę rozmiar 75E więc postanowiłam, że warto zainwestować. Po 3 praniu dosłownie rozsypał się na fiszbinach pod biustem, tak jakby materiał był spr*****ały... MASAKRA! Pieniądze wywalone w błoto. Więcej nic tam nie kupię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam dziś. Biustonosz przeceniony ze 130 na 50zł. Ładnie leżał, ale w domu się przyjrzałam, że jest zmechacony na najbardziej wystających dwóch częściach i pod pachami!!! Najwidoczniej od przymierzania tak się zmechacił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzialenucha
Kupiłam w promocji dwa staniki tej marki i nie jestem zadowolona. Koronka się brzydko zmechaciła, a miseczki odstają z czego jedna miseczka ,a właściwie jej zakończenie wywija mi się w drugą stronę . Staniki mam może z pół roku ale nosze je może z dwa razy w tygodniu to już stanik za 20zł dłużej miałam i znacznie lepiej się prezentował po takim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bielizna słabej jakości. Z jednego paragonu popruły się po tygodniu 4 majtki i biustonosz miał krzywą miskę. Reklamacje niepoważne żeby odebrać i złożyć trwa to 30 minut. Jeszcze przy uznaniu nie zwracają gotówki tylko na kartę podarunkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bielizna słabej jakości. Z jednego paragonu popruły się po tygodniu 4 majtki i biustonosz miał krzywą miskę. Reklamacje niepoważne żeby odebrać i złożyć trwa to 30 minut. Jeszcze przy uznaniu nie zwracają gotówki tylko na kartę podarunkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bieliznę uwielbiam ale obsługa pan ekspedientek z wola parku pozostawia naprawde wiele do życzenia. Chciałam tam zrobic naprawde duże zakupy. Poprosilam panią ekspedientkę o odłożenie kilku wybranych przeze mnie rzeczy zeby przymierzyć jeszcze jedna. Niestety wrzuciła wszystko fo pudełka gdzie wychodzące klientki wrzucały rzeczy ktorych nie chciały kupic. Zero przepraszam, propozycji pomocy w znalezieniu wybranych przeze mnie rzeczy. Zero przepraszam. Zero zainteresowania czymkolwiek. Pani powiedziała żebym sobie wygrzebała swoje rzeczy i zaprasza mnie z nimi do kasy. Żenada. Nie zrobiłam tam zakupów i więcej tam nie pojde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry. Kupiłam w sklepie pończochy i w domu okazało się że jedna ma dziury. Nawet nie założyłam! Widać że są nie używane ale reklamacji nie podlegają bo to jest: "uszkodzenie mechaniczne powstałe podczas użytkowania pończoch". Czy wyciągnięcie pończoch z opakowania można nazwać użytkowaniem? Pierwszy raz mi się zdarzyło kupić dziurawe pończochy! Sprzedają wybrakowany towar za duże pieniądze! Nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
badziew i targowa tandeta za te cenę na pierwszym lepszym targowisk kupisz cztery lub pięć staników w podobnym wzornictwie i jakości.wiem sprawdziłam. jak chcesz reklamować ten szajs to w salonie ci wmawiają że prałaś w pralce bo się miseczka zdeformowała i fiszbiny połamały, a piorąc w rękach to fiszbiny tylko strzelają.mam cztery staniki z tej pożal się Boże ekskluzywnej firmy i gdyby nie to,że mam znajomą co pracuje w firmie bieliźniarskiej dawno nie miałabym w z=czym chodzić.Dodam tylko,że pierwszy stanik kupiłam u nich jakieś półtora roku temu.I tak długo dawałam m szansę.koniec z tym.Jak wspomnialam na wstępie tandeta.Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×