Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

BLACK FRIDAY w Polsce?

Polecane posty

Gość gość

Wiecie czy któraś sieciówka w Polsce organizuje black friday?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Black Weekend w www.perfumyforyou.com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesco tak. Udało nam się kupić 7kg proszku za pół ceny :D Ale trochę żałuję, bo nieświadoma co się święci wysłałam Lubego na zakupy. A tam - dzikie tłumy i ludzie wyrywający sobie poporcjowane mięso z rąk. Wrócił biedaczek umęczony, ale przyniósł trofeum :D U nas proszek schodzi błyskawicznie, a taka promocja już się pewnie prędko nie powtórzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kahajak
Nie ma co się z tego naśmiewać. Ja osobiście bardzo się cieszę że w Polsce coś takiego jest. Oczywiście nie na taką skalę jak w USA gdzie mają kolosalne zniżki. No ale w naszym kraju to dopiero raczkuje lecz za parę lak kto wie. Jeśli chcecie więcej informacji na ten temat poczytać to polecam zajrzeć na stronę http://blip.pl/poradnik/black-friday-2016-polsce-najwieksze-promocje-wyprzedaze-roku/ Gdzie dowiecie się więcej informacji na ten temat. Mam nadzieję że ruszycie do sklepów na tą akcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misssssy
Nie, Black Friday już od jakiegoś czasu jest w Polsce, to żadna nowość. Ja tam się cieszę, bo można fajne okazje upolować i od razu kupić prezenty na święta dla bliskich ;) Np teraz na schaffashoes jest -35% na nowości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikor
To prawda BLACK FRIDAY już od jakiegoś czasu jest w Polsce. Skorzystałem z różnych promocji m.in sprzęt agd do kuchni zakupiłem w sferisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×