Odpowiedz na ten temat

Bogo Supreme z dirtyhood.pl ktoś zna sklep?

• azazel26 2017.09.09 [21:36]
    HALKO, widziałam fajną bluzę ( https://dirtyhood.pl/pl/p/SUPREME-BOX-LOGO-HO ODIE-Crewneck/196 ) i chciałabym się zapytać szacowne grono czy ktoś z Was miał już przyjemność kupić coś z tego sklepu ponieważ jestem ciekawa opinii a do każdego zakupu nawet najmniejszego podchodzę bardzo ostrożnie jezyk.gif
  • gość 2017.09.27 [01:11]
    polecam
  • gość 2017.09.30 [11:05]
    czekam 13 dzien i jak narazie nic nie wiadomooczko.gif podobno mieszcza sie w 5/6 dniach w skrajnych przpyadkach po 10dniach dochodza przesylki i jeszcze pozniej ja tam nie wiem zamowilem bluze gucci x champion gray
  • gość 2017.10.05 [11:52]
    ja tez czekam juz tyg, napisalem do sklepu, bardzo uprzejma i szybka odpowiedz, to fakt. Powiedzieli mi, ze w ksrajnych przypadkach jesli towar ciezko zdobyc MAKSYMALNY czas dostawy to 30 dni poniewaz wszystko idzie do polski z Angli
  • gość 2017.10.10 [12:30]
    ja zamówiłem najpierw koszulke na "próbę" miałem ją w rękach po 4 dniach i wszystko było tak jak powinno być. Jestem z niej zadowolony. Przedwczoraj zamówiłem bluzę, konkretnie takąhttps://dirtyhood.pl/pl/p/HOODIE-CHAMPION-GUC CI-bluza-GRAY/114 no i teraz sobie czekam aż dojdzie usmiech.gif mam nadzije ze bedzie wyglądać tak jak na stronie sklepu
  • gość 2017.10.12 [16:21]
    tez zamowilem bluze gucci x champion jak kosztowala jeszcze 299zl i czekam juz niecaly miesiac chyba napisze do nich na email
  • gość 2017.10.13 [12:01]
    ja czekałam też trzy tygodnie tez na bluze champion gucci i doszła, i jest swietna. tylko ten czas wysylki, pewnie dlatego ze niektore rzeczy po prostu sa trudniej dostepne i trzeba czekac dluzej bo moja znajoma bluze assc i t shirt thrashera miala po 5 dniach i jest mega zadowolona
  • gość 2017.10.13 [23:28]
    Ja czekam już miesiąc .... pytałam parę razy mailowo ale nie odpowiadają .... zero kontaktu.... telefon tez nie odpowiada ....

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...