Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MarzenaFestival

Botki na festiwal

Polecane posty

Gość MarzenaFestival

Jak wiadomo sezon festiwalowy w pełni. Ja również się wybieram i proszę doradźcie gdzie mogę kupić jakieś fajne botki na festiwal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Deezee - ceny niższe, więc nie będzie szkoda jeśli się zniszczą w trakcie zabawy. Albo na allegro jakieś oryginalne w dobrym stanie. Ja w zeszłym roku tam kupiłam za grosze kiczowate różowe kowbojki właśnie na festiwal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88Joasia88
możesz spojrzeć w wojasie, ale nie wiem czy oni nie mają za porządnych butów jak na festiwal :) mi by było chyba szkoda, ale modele mają fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MissAnnie
W Wojasie na pewno coś dla siebie znajdziesz. Na festiwal to w sumie jakie założysz zależy jedynie od Ciebie, więc to Ty decydujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w tym roku na Openera pojechałam w moich niezawodnych botkach z Wojasa. Są nie do zdarcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podstawa jest przede wszystkim dobra jakość obuwia, akurat ja nie zawiodłam się na tych ze strony www.BucikSklep.pl są nie tylko wygodne ale i również bardzo wytrzymałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam bardzo fajne botki, które pasują do wielu stylizacji :) Kupiłam w necie, na stronie http://clarksonline.pl/. Lubię tę markę :) Buty nie tylko super się prezentują, ale i są dobrej jakości, a zwracam na to dużą uwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz w wojasie, tam mają ładne i bardzo wytrzymałe, ja swoje właśnie tam kupowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażiks
Alternatywne ciuchy i buty kojarzą mi się głównie z jednym ze sklepów, w których często robię zakupy - a takie głównie sprawdzają się na koncertach. Myślę, ze na www.sinfashion.pl można znaleźć wyróżniające stylizacje, w sam raz na festiwal - od Wooda po Openra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lelcia_19
Dużo fajnych i różnych butów masz w Wojasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lelcia_19111
Dużo fajnych i różnych butów masz w Wojasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka rojczek
Ja miałam botki na płaski obcasie od Wojasa, były mega wygodne i udało mi się je wyczyścić , bo wzięłam skórzane z czego byłam mega zadowolona bo nie skórzane nie niszczą + je zaimpregnowałam żeby były zabezpieczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o boś ja mam 4 pary botków i dwie pary mam na festiwale oczywiście jedne kupiłam w Calzado i powiem są mega wygodne. Dodatkowo kupiłam takie aby się dobrze czyściły wiec jestem zadowolona z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Botki z firmy Calzado i powiem że s bardzo mega wygodne i dobrze się czyszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×