Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siostra_julii

brąz czy czerwień??!!

Polecane posty

Gość siostra_julii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdgfqweiuf
LILOWY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra_julii
chodzi mi o diamentową szminkę My Lip Miracle z avon'u: a dokładnie o kolor Twilight Twig - bo nie wiem, chciałabym sobie ją zamówić ,ale jeżeli to jest takie ciemne bordo to odpada.. :( z góry dzięki za odpowiedź!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko raz kupiłam szminkę z avonu ... kolor na fotce wyglądał ślicznie ale jak mi ją przysłali to była katastrofa - zamiast ładnego delikatnego różu był ognisty czerwony:o ... od tej pory kupuje wyłącznie kosmetyki w drogeriach bo na testerze sobie zobaczę jaki dokładny odcień daje kosmetyk i nie kupuję w ciemno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maleeńkaa---> dlaczego w AVON-ie nie zdecydowałaś się najpierw na próbkę, to koszt ok. 0,80 zł a masz pewność że się \"nie nadziejesz\", poza tym nie każda konsultantka bierze kasę za próbki (może gdybyś zapytała dostałabyś ją free). Nie jestem za kupowaniem \"ze zdjęcia\" lepiej jest najpierw przetestowac czy np. nieuczula, czy nie wysusza, czy kolor właściwy i czy w ogóle działa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze czego ... płacić za próbkę :P w sklepie mam za free :) a wogóle znajome co są konsultantkami jakoś też nieużywają tych kosmetyków tylko kupują w drogeriach ... to chyba o czymś świadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra_julii
ale to nie jest ODPOWIEDŹ NA MOJE PYTANIE... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wybrałabym
brąz :) bo lubie te odcienie a wczerwieni mi tak nieswojo:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×