Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iweczka

brodzik , płytki czy głęboki?

Polecane posty

Gość Iweczka

Pytanie jak w temacie..który wg Was brodzik jest bardziej praktyczny,dlaczego płytki a może dlaczego głęboki? Dzięki Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam głęboki... fakt, trzeba kroka dać aby wejść, ale w głebokim mogę uprać a przede wszystkim wykąpać malucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhgzolidrh
płytki ładniejszy, głęboki praktyczniejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JHHJGJHGKJGJ
TO ZALEZY CZY MASZ TEZ WANNE CZY NIE. JEZELI TAK TO PLYTKI LADNIEJSZY.JEZELI NIE TO GLEBOKI PRAKTYCZNIEJSZY BO ZAWSZE DZIECKO MOZNA WYKAPAC ALBO PRANIE ZAMOCZYC. ALE WANNA NAJLEPSZA, JA SPECJALNIE KAZALAM LAZIENKE POWIEKSZYC O 30CM.( KOSZTEM KORYTARZA) BO INACZEJ MIALABYM ALBO PRALKE I BRODZIK ALBO WANNE BEZ PRALKI A TAK MAM I PRALKE I WANNE. BARDZO ZALEZALO MI NA WANNIE BO W WANNIE MOZNA SIE POLOZYC ,ZRELAKSOWAC, ZIMA POLEZEC W GORACEJ WODZIE NO I WZIASC PRYSZNIC.A POD PRYSZNICEM JUZ SIE NIE POLOZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asada
Mam brodzik od Schedpol i nie narzekam. Ostatnio w ogóle rozmawiałem z bratem, że jemu tak niefortunnie spadła słuchawka na jego brodzik, że im dziurę zrobiła...Kupił tani brodzik to niestety tak jest. Ja zapłaciłem trochę więcej, ale jak mi żel spadł praktycznie z 2 metrów bo wyśliznął się z ręki to tylko się od podstawy odbił i nawet śladu nie było po nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi osobiście bardzo podobają sie brodziki płytkie - montowane na podłodze lub wpuszczane w nią, tak aby znajdowały się na równi z posadzką w łazience. Super nowocześnie się prezentują. Takie modele na pewno znajdziecie w ofercie https://megalazienki.pl/wszystko/brodziki.html . Pozwalają one stworzyć bezstopniowe wejście do kabiny + takie rozwiązanie umożliwia płynne przejście między strefą mokrą a suchą w łazience.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi chodzi po głowie łazienka zrobiona w dużej części z Krion-a. To jest materiał w pewnym stopniu podobny do kamienia ale za to ciepły w dotyku. W Polsce to jest jeszcze rzadkość, na pewno mają swojego sprzedawcę w Skawinie (tutaj jest ich oferta -http://krionpolska.pl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamm

Ja rownież polecam Krion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda Grabowska

U nas chwilowo jest wysoki brodzik ze względu na małe dziecko. Zamontowaliśmy go tylko na jakiś czas więc dla nas ważna była też niska cena. Na szczęście udało się znaleźć brodzik który spisuje się znakomicie i był niedrogi: https://www.lazienkowe.pl/produkt/gleboki-brodzik-80x80/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×