Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maaajeczka

buty Deichman

Polecane posty

Gość fiolu
nie ma reklamacji na buty z promocji i wymiany tez raczej nie podejrzewam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bairam
witam nie tylko butow z promocji nie zareklamujecie wlasnie odebralam opinie rzeczoznawcy .Pomimmo ze buty zniszczyly sie po 2 tygodniach odpowiedzieli mi ze to ze l\zlego uzytkowania.W klapkach tylko chodzilam nie wiem jak inaczej mozna je uzywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bairam
pani w sklepie poradzila mi udac sie do ochrony konsumenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ew5hbw674
Z moimi tez tak było,pekły na szwie,zaniosłam do reklamacji,zażądałam zwrotu pieniędzy i po 2 tyg otrzymałam odp odmowną.Wkurzyłam sie i poszłam do PICHU (w każdym wiekszym mieście) i tam miły Pan napisał mi wzór pisma,że jesli nie zwrócą gotówki oddaje sprawę do sądu.Zaniosłam to pisamo do Deichmana i na 2 dzień oddali mi kasę.Oni tak robia,bo ludzie nie wiedzą,że można iść do PICHU i postraszyć sądem.Fakt-moje butu kosztowały 39 zł.Ale tak sie wkurzyłam na nieuprzejmość ekspedientki,że bardziej chodzilo mi o satysfakcję.Widziałybyście jej minę jak dostała od szefowej polecenie,że ma mi oddać pieniądze i dostałam do tego wielkie przeprosiny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani oddala mi kase za buty, gdyz nie bylo rozmiaru na ktory chcialam wymienic. Zero problemow, a buty byly z promocji i Pani byla sympatyczna.Az sama sie zdziwilam, ze mi pieniadze oddali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samo chodzace
a moje zaczeły same chodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuggy
JA dziś jade do DM bo przeszlam ze szkoly i partrze a tu cala koturna z podeszwa sie odkleily i imaterial chyba peknol a jak nie oddadza kasy albo co to beda mieli ze mna do czynienia a moj tata jak ta i powie to zaraz beda na kolanach przepraszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twixxunia
mam pytaniee.............. ostatnio kupiłam sobie buty w Deichmenie byłam z chłopakiem i popędzał mnie .......... :D:D xD kupiłam sobie buty, któresą troche mi przy małe.... mam paragon ale nie wiem czy w sklepie ktoś mi wymieni na większy rozmiar, bo gdy ubiore grubsze skarpety adidasy zaczynają cisnąc w noge i boli mnie palec .....nie wiem czy wymiana butów jest możliwa w takim przypakdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona kolejarza
jak w nich nie chodzilas to wymienia :) a jezeli chodzilas po ulicy niestety nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze jest wszystkie produkty są na gwarancji nawet jak jest przecena czy promocja kit wciskają sprzedawczynie nie zgodny z prawem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z reklamacją rzeczy po pormicyjnej cenie jest chyba tak, ze jeśli przecena była nie z powodu jakiejś wady, to mozna spokojnie reklamować a tak poza tym, to buty w tem sklepie są całkiem fajne, ale jakość jest straszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalezy na jakie trafisz
zadko tam kupuje chyba ze cos bardzo mi sie podoba. i tak mam dwie pary kozakow takich krotkich do spodni i trzymaja sie lata. fakt ze nie chodzie w nich codziennie zima, ale wychodze w nich na imprezy zeby dobrze sie wytanczyc i nie przejmowac, ze sie zbyt zniszcza i jak na razie eksploatuje je dalej. i jedne i drugie nie kosztowaly wiecej niz 100zl wiec jak cos nie zal wyrzucic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eva974

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eva974
Pracuję w tym sklepie i wiem że większość reklamacji jest załatwiana pozytywnie i od ręki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morszczka
Taa,ja nie miałam tego szczęścia! Na reklamację uzyskałam nieczytelny bełkot rzeczoznawcy. Jedynie co rozczytałam,to cytuję: ''może powodować przed wczesne pretarcie fotrzewek w szęści fięty". Koniec cytatu. Myślę, że f=p. Już nie jestem klientką tej sieci. Choć dawniej lubiłam zostawić tam troszkę kasy. Ostrzegam przed czymś co nazywa się Graceland.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkapipi
Dziewczyny ja mam podobny problem, a mianowicie poszłam ostatnio na impreze otwartą w plenerze...jak wiadomo wszedzie piach do okoła...po pryjściu do domu zaczełam myć obuwie zgodnie z dołączona ulotką...a po chwili ujrzałam rozklejenie w miejcu zgiecia się buda...starannie wyczyściłam i mam zamiar je zanieść do sprzedawcy jednak nie wiem czy uznają mi gwarancje po umyciu butków jak sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda_23
też wybieram się do D z reklamacją. Obawiam się jednak, że mogą mi jej nie przyjąć, chociaż ekspedientka radziła spróbować. A rozwalone są na tej zasadzie, że, mam tak, że chodzę na piętach, dlatego też tył pięty, który wystaje za ten pół centymetrowy obcas, się zadeptał, wytarła się ta sztuczna skóra, a na jednym bucie nawet dziura... myślicie, że uznają reklamację, czy stwierdzą, że jestem sierota i chodzić w butach nie potrafię (nie, żeby nie mieli racji:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba6546546546
Zgodnie z prawem mozecie reklamowac buty kupione na przecenie/promocji. Z przeceny to outlety - mozecie je reklamowac jesli w innym miejscu cos puscilo/rozklelilo sie itd . Nie mozecie reklamowac wady przez ktora spuszczono z ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Ba, kupując z netu można zwrócić bez podania przyczyny. Często kupuję buty Merg, ale nie korzystam z opcji zwrotu, przy czym wiem, że coś takiego mam. Jak na razie kupione buty za każdym razem idealnie pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×