Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

syska87

buty do biegania

Polecane posty

hej dziewczyny, szukam butów do biegania - wiosna idzie, zima zostawiła swój ślad ;p chodzi mi o jakies trwałe obuwie, chce biegac codziennie brzegiem wisły. Myśle o New balancach, znalazłam sobie nawet taki model http://www.newbalancesklep.pl/obuwie/kolekcja-damska/wt700br.html tylko nie jestem pewna, czy jest to model dobry do biegania...? znacie sie na tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie widzisz, co jest w opisie? " Obuwie sportowe do biegania w terenie. Technologie użyte do produkcji tego modelu dają wysoki komfort podczas biegu. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinny być okej, tylko upewnij się do jakiego podłoża są przeznaczone, bo to jednak ma znaczenie. Ja moją przygodę z bieganiem zaczęłam w zeszłym roku, więc jakimś wyjadaczem nie jestem, ale poza butami warto też zainwestować w dobre, oddychające ciuchy. Ja póki co kompletuję cały zestaw, zaczęłam od kurtki z Rogelli, bo w polarze to jednak nie bieganie w środku zimy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odświeżam temat - a jakże! Bo i coraz cieplej za oknem i coraz więcej osób zaczyna aktywnie spędzać czas na zewnątrz :) Ja dzisiaj właśnie kupiłam nowe butki do biegania tak więc sezon czas zacząć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×