Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JAKIE ceny

Buty HD

Polecane posty

Gość JAKIE ceny

wie ktos za ile mozna kupic tam fajne buty na zime? tzn.takie kowbojki na slupku z zaokraglonym noskiem ewentualnie oficerki...za 300zl cos ciekawego sie dostanie tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem ale wszędzie buty
ze skóry, takie wyższe, zwłaszcza oficerki, kozaki, kowbojki (nie licząc tandety ceratowj z deichmanna) kosztują powyżej 300zł. Od ok. 350 do 800-900zł. Są też i takie za ponad tysiąc, ale ja raczej nie zwracam na nie uwagi;) Sama kupiłam sobie świetne kozaki w gino rossi za 579zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem ale wszędzie buty
ale tam nie ma takich butów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAKIE ceny
sęk w tym,ze nie stac mnie aby przeznacyzc na buty wiecej ni 350zl;P wiem przegralam zycie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAKIE ceny
chodzi mi o buty marisha i inne co są w hd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wiem......
Nie oznacza to, że przegrałas życie... Może poczekaj na jakieś wyprzedaże??:) W styczniu już kupisz sobie takie buty bez problemu. Niestety buty sa drogie, zwłaszcza długie. Ja kupiłam najwyklejsze oficerki, bez żadnych ozdób, prościutkie i to w Ryłko, tam jest bardzo tanio, to jeden z najtańszych sklepów. I zapłaciłam za nie... 379zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja więcej zpłaciłam za
buty jesienne niż zimowe obydwa z hd. Bo w moim mieście buty tej firmy są w różnych sklepach-Marco, moris i adidas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAKIE ceny
do wyprzedazy czkeac nie bede(zresztą najfajniejsze są dopiero w marcu:O) bo stare buty już sie nie nadają do chodzenia...a obciachu se robic nie bede.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może kup sobie Martensy
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy pierdolicie
spokojnie dziewczyna znajdzie takie buty za 300 zł. Trzeba tylko trochę poszukać. I nie mówię tu o wyrobie skóropodobnym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAKIE ceny
niestety tak sie sklada,ze nie znosze takiego "bezplciowego" :P obuwia typu trapery, glany czy martensy:P mam inny styl...chociaz nie taki blacharski w stylu buty ze skaju w czub czy wlochate podroby mukluxow... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te buty z linka powyżej
tragiczne:O Kurewskie wydanie czerwonego kapturka:o Jezeli nie nosisz bezpłciowych butów, to do 300zł na pewno nic nie kupisz. Ja sobie ostatnio kupiłam świetne buty z miękkiej, cielęcej skórki, na niskim obcasie, oryginalne i pięknie, ręcznie zdobione, ale kosztowały 740zł... Naprawdę tandeta w Ryłko jeżeli chodzi o koazki nie schodzi poniżej 350zł. No, chyba, że kupisz coś na bazarze, ale wtedy nie pisz, że szukasz czegoś oryginalnego i "płciowego":o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×