Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowlijka

Buty na weselicho w sieci

Polecane posty

Gość nowlijka

Szukam szpilek na wesele do brata. Najlepiej wygodnych żeby trochę poszaleć a na drugi dzień nie obudzić się z odciskami i zakwasami na kregosłupie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje mi sie ze kazdy nowy but sprawi ze bedziesz miec odniski przy intenstywnym tanczeniu lepiej kupic but wczesniej i rozchodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśkaodgrześka
Tydzień temu byłam na weselu w tych butach https://multu.pl/camelowe-szpilki-diamand-foasx3yjm-a11 , super wygodne ! Jak nie lubię szpilek to te skradły moje serce, nie rozchodziłam ich a mimo to nie obtarły mnie i nie mam odcisków, bardzo wygodne są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tragiczne,jak z wiejskiego rynku fuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nogava
moim zdaniem bardzo modne :) każdy ma inny gust ja jestem zdania że są eleganckie i świetnie będą wyglądały w połączeniu z na przykład miętowym kolorem sukienki. W ogóle fajny ten sklep multu.pl , są też inne szpilki całkiem ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej poszukaj czegoś stylowego w naszej aplikacji :) Możesz porównać przeceny wielu sklepów i wybrać coś w duże lepszej cenie niż zwykle. Ostatnio widziałam np. klasyczne, czerwone szpilki Gino Rossi za mniej niż 7 dych ❤ Monika z mZakupów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka88_88
wygodne szpilki sa w granicach 7-8 cm ale szpilka szpilce nie rowna ... w prostocie tkwi caly geniusz.. czyli to jak sa wykrojone.. takie buciki zaczynaja sie od okolo 600zl w gore.. np GIANVITO ROSSI... oczywiscie mozna kupic piekne szpilki nawet za 50zl ale marnie jest z ich wygoda (trzeba sie napawde wstrzelic ze swoja stopa w ksztalt buta... ) kilka takich par mam ale to zadkosc. ostatnio uplowalam takie : cdnc.lystit.com/photos/bb92-2015/06/27/gianvito-rossi-blacknude-pointed-cap-toe-lace-pump-black-product-0-791852646-normal.jpeg niesamowicie wygodne! i bajecznie sie prezentuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola88xxx
btw .. polski gino rossi to jakas marna pomylka .. wiekszosc modeli ociosana jak od siekiery .. ceny duze... i marne wykonanie .. o ile uzyte materialy sa ok.. to samo wykonanie zalosne.. ostatnio sie skusilam na czarne lakierowane buty.. .. po 2 dniach odkleily sie obydwie wkladki wewnetrzne! !!!!... odslonilo sie przez to tez laczenie obcasa z podeszwa... ( straszna fuszerka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niezależnie czy to wesele czy inna impreza to ja kupuję buty na https://multu.pl/kobiety-home ceny mają niskie, ale jakość jest dobra i jeszcze żadne buty nie mam zniszczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×