Odpowiedz na ten temat

Buty z Officeshoes

• krista89 2017.02.14 [11:30]
    Kupował ktoś w sklepach officeshoes buty? powinniście kojarzyć tą sieć sklepów, są w wielu galeriach handlowych, można zamawiać też przez e-sklep. Nigdy tam nie kupowałam, a widziałam ostatnio jak byłam w galerii, ze mają sporo wyprzedaży na oryginalne buty. Czy ktoś podzieli się jakąś opinią?
  • bibis 2017.02.15 [11:16]
    Kupowałem conversy w zeszłym roku ze sklepu online officeshoes, do tej pory są w dobrym stanie, buty mają tam w pełni oryginalne spokojnie, to znana i duża sieć sklepów. Teraz na wiosnę chyba mają dużo wyprzedaży jeśli się nie mylę.
  • Justella 2017.02.23 [10:16]
    Ja tam raz tylko kupowałam botki, żadnych nieprawidłowości nie było z tego co pamiętam, a botki mam do dziś w dobrym stanie. Zobaczcie na ich stronę bo mają teraz bardzo duże promocje, za 30zł zamówiłam przed chwilą botki Kitten! usmiech.gifhttps://www.officeshoes.pl/buty-kitten-szpilk i-vela/10138
  • Justella 2017.02.23 [10:19]
    przepraszam, szpilki nie botki usmiech.gif
  • Marylula 2017.03.03 [09:47]
    A jak tam z jakością męskich butów? bo muszę z mężem iść po jakieś buty, sam nie pójdzie, jak zwykle muszę mu poradzić, pomóc itd. Jak to facet, nie lubi łazić po sklepach to może z ich sklepu online zamówimy coś. Nigdy z officeshoes butów nie kupowaliśmy, a dużo ludzi chwali ten sklep, także prosiłabym o jakieś opinie co do męskiego obuwia, mąż lubi buty takich marek jak new balance, lacoste, cat.
  • markolin 2017.03.07 [10:09]
    Ja jako facet mogę Ci powiedzieć, ze nie wszyscy mężczyzni nie lubią chodzic po sklepach usmiech.gif ja akurat jestem z tych, którzy dbają o siebie i swoje ubrania, buty. Co do butów z Officeshoes to jak najbardziej są dobre jakości, mają oryginalne buty różnych marek to jakość jest oczywista. Jeżeli mąż lubi Lacoste, to zobacz te buty, ja sobie ostatnio takie sprawiłem: https://www.officeshoes.pl/buty-lacoste-buty- za-kostke-ampthill-lcr3/10278
  • ekrylka 2017.03.20 [14:47]
    Mój chłopak akurat po sklepach lubi chodzić, nie marudzi jak jedziemy a większe zakupy, niektórym to aż trzeba mówić by sobie coś nowego kupili bo chodzą ciągle w tym samym...współczuję dziewczynom, które mają takich chłopaków. Officeshoes ma faje buty męskie w nowych kolekcjach, mój chłopak kupił tam ostatnio new balance z nowej kolekcji to butki miodzio

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...