Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aretinaSa

BYl ktoś na pokazie Wool Star?

Polecane posty

Gość aretinaSa

dostalyscie perfumy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokaz w Łapach (Podlasie)
Dostałam zaproszonko na pokaz w Łapach gdzie mieszkam. Ale, mimo że dzwoniła do mnie miła pani i pytała się czy na pewno przyjdę, odpowiedziałam że tak na pewno będę razem z mężem.I tak zostało ale najfajniejsze było że jak przybyliśmy na miejsce spotkania to okazało się że już nie wpuszczają do środka , a była dopiero 17.45 zaproszenie wystawione było na godzinę 18.00. Czyli spora grupka osób odeszła z kwitkiem bo też nie zostali wpuszczeni mimo ze miały te osoby również na 18.00. To jest ze strony WOOLSTARU olewnie ludzi w jawny sposób. I śmiało mogę napisać oszukańska firma i nie godna nazwy WOOLSATAR. I nie dzwońcie więcej kantujcie swoich znajomych a nie szanujących się obywateli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vitalianka
ja nie dostałam zaproszenia.a co to w ogóle jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestrzegam wszystkich przed firmą Wool-Star. jakiś czas temu wypełniłam kupon, ankietę niby jakiś konkurs z nagrodami.Po miesiącu dzwonili że zostaliśmy wybrani i przysłali zaproszenie a w kopercie były też dwa kupony po 50zł na wykorzystanie na produkty w czasie spotkania.Bardzo miłe Panie prezentowały piękne i zdrowe pościele z owczej wełny i poduszki, kocyk dziecięcy, kapcie, garnki do gotowania bez tłuszczu jakieś nie przypalające i nie gorące podczas gotowania.Potem powiedziała że wylosowani zostaliśmy, dała kopertę a w środku były kupony 1000zł i zaprosiła do stolika na rozmowę.Zaczęła opowiadać o firmie i produktach,promocjach i korzyściach z pościeli którą sama posiada.Poprosiła aby wybrać z katalogu dwa lub więcej produktów które chcielibyśmy otrzymać.Miały być to prezenty za udział w pokazie.Myśleliśmy że za te kupony 1000zł coś kupimy sobie.Po dokonaniu wyboru Pani wyciągnęła rodzaj umowy i zaczęła wpisywać moje dane i zaproponowała że najlepiej to będzie na raty na 3-6lat.Tak nas omotała że prawie daliśmy się wciągnąć w raty na mega drogą pościel a te 1000zł kuponów to niby rabat.Tyle że ta pościel po spłaceniu rat wyniesie nawet 4000zł.Dobrze że w porę się ocknęłam i nie dałam dowodu ani peselu.Chcieli mi wcisnąć pościel i garnki na dużą sumę.Tak motają że ludzie nawet sobie nie zdają sprawy że podpisują kredyt na spłatę pościeli.Na tym spotkaniu byli prawie sami starsi ludzie omotani wpatrzeni w pokaz i te miłe panie jak w obrazku.Dlatego przestrzegam nie warto iść na te spotkania i pokazy mimo że kusi kupon promocyjny 50zł na zakupy w firmie.To tylko ściema i zarabianie na naiwności ludzi.W tym kraju niestety niema nic za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w kazdym mieście dzialaja jak powyzej. 2lutego 2016r pokaz w Tczewie i również rozdawali zaproszenia z bonem 100zł. a ludzie łapczywie idą. PAMIĘTAJCIE NIE MA NA TYM ŚWWIECIE NIC ZZA DARMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama ma 60 lat i dostała zaproszenie od firmy na prezentację. Podała adres (więc niestety zgodziła się pośrednio na wyłudzenie go do bazy danych). Mniejsza jednak z tym. W dniu dzisiejszym - 2 dni przed prezentacją jakaś kobieta (niestety nie wiem jaka - nie przedstawiła się) zadzwoniła, żeby potwierdzić zaproszenie. Mama powiedziała, że jest święto tego dnia, o czym nie miała pojęcia zgadzając się na przyjście i powiedziała, że niestety nie będzie. To, co zaczęło się później, to po prostu jakiś koszmar. Kobieta niemal zaczęła grozić odpowiedzialnością za zerwanie wiążącej umowy. Zaczęła wymagać, by przekazać komuś dalej to miejsce, gdyż są to drogie warsztaty, za miejsce na których ktoś (zapewne niebiański darczyńca) opłacił matce miejsce. Przejęłam telefon i pomimo, że nie mam problemów z wysławianiem się, to kobieta zagadała mnie na śmierć w bezczelny sposób sugerując, że matka jest niepełnosprawna umysłowo, gdyż zgadza się na takie spotkania, a potem ma zamiar w ogóle nie przyjść. CHAMSTWO! proszę Państwa, już dawno nie spotkałam się z taką bezczelnością i chamstwem! Prosiłam o kontakt z przełożonym, ale kobieta ponownie zaatakowała mnie słownym potokiem, a następnie zaczęła opisywać moją matkę i stan jej umysłu (według mojej rozmówczyni stan bardzo poważnego niedowładu, skoro ktoś rozmyśla się z udziału w takich wspaniałych prezentacjach). Niestety nie mogę znaleźć numeru telefonu bezpośrednio do firmy. Czy ktoś może orientuje się, do kogo mogę zgłosić takie zachowanie? Dla mnie to jest wręcz groźba, jeśli chodzi o ton i styl konwersacji ze strony rozmówcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich i przestrzegam przed ta firma sa to tacy oszusci ze maskra. Zagralismy z bratem w ich kole fortuny i wygralismy dwa bony po 100zł i pani obiecala ze dostaniemy zestaw nozy. Po przybyciu na spotkanie i zaprezentowaniu przez firme swoich mega drogich produktow dostalismy z bratem portfele kupione w markecie chinskim po 5 zł a zestaw nozy nalezal sie tylko para malzenskim a kilka minut wczesniej wreczyli zestaw nozy jednej pani wraz z corka. Takze przestrzegam wszystkich przed ta firma!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestrzegam wszystkich przed prezentacjami firmy Wool star- to jest kanciarska firma. Ceny z kosmosu za beznadziejny towar, jakies podróbki garnkow Zeptera i Philipiaka, tu wygladaja jak prosto z kowadla zdjete, a cene wolaja podobną. Koldry tej samej jakosci mozna i w sklepach dostac nie przeplacajac tysiecy zlotych. No i to czym mnie skusili - "dla kazdej pary - prezent w postaci kompletu nozy" - tylko wszedzie pisza i dzwonia i zapraszaja pare, nikt nie mowi o malzenskiej, a okazuje sie ze to tylko dla malzenstw no i jak nie chce beznadziejnej parasolki to mam sobie sprawdzic na ich stronie internetowej regulamin (ktorego nota bene nie ma). Wyludzaja tylko numery telefonow znajomych zeby probowac kolejnych ludzi nabic w butelke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmaja
bylam dzisiaj mialam dostac odkurzacz dostalam koraliki na niteczce tak jak wszyscy bopodobno nikt nie dzwonil i niczego nie obiecywal jestem w szoku ze tak oszukuja ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmaja
Poraj k czestochowy a i o 18 byl drugi pokaz dzwonili jeszcze o 16 miala byc nawet kawusia no i oczywiscie dla kazdego odkurzacz dziwi mnie a raczej martwi ze ze zarabiaja na naiwnosci i chorobach ludzi awantura bo nikt nir dostal prezentu maja podobno przyslac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro będą w zninie i mam przyjść po noze.Ciekawe czy będą tak mili jak na targach bo na tym kole to bonusów tyle było do wygrania i te opowieści o firmie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka lipa w tym zninie... normalnie nic z tego nie ma co obiecywali. Mamy podać nr tel innych osób a do wygrania jakiś szklany kubeczek że słomka. Kolejna sprawa to niby karty...na tym spotkaniu mam ja w kieszeni a jakąś kobitka od nich twierdzi że ja sprawdziła i jest na niej 600zl..niby kiedy to zrobiła???? Z każdym rozmawiają i wciskają kity..stoliki porozstawiali by przy składaniu oferty nikt nie podsluchiwal i nie miał czasu na myślenie czy warto... dobra koniec wstaje i wychodzę bo starczy tej zenady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala1975
Do mnie dzwoniła dzisiaj Pani z tej firmy i mowiła ze jak przyjde z męzem to otrzymam bon o wartosci 100 zł jesli z inna osobą to dostaniemy kubki .Pokaz ma sie odbyc 20 wrzesnia w Człuchowie na Pomorzu .Po przeczytaniu Waszych komentarzy raczej sie tam nie wybiore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscć
tak 6 wrzesnia w Starozrebach pow.Plock potrwierdzam to osz\ukanstwo ludzi starszych w calej rozciaglosci.Dziwie sie ze od kilku la5t prokuratura,urzad skarbowy i policja nic z tym nie zrobily.A utrzymujemy ich z naszych pieniedzy.Mam nadzieje ze wladze Prawa i Sprawiedliwosci skoncza z tym oszukanstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostrzegam wszystkich przed pokazami firmy wool expert! Bylam dzisiaj na owym pokazie w woj. Slaskim i jestem zniesmaczona. Prezentujacy produkty mowil jakby byl pijany. A reszta ekipy zachowywala sie w sposób beszczelny co do wszystkich uczestnikow prezentacji, a zwlaszcza do osob starszych. Oczywiscie wszystko co pisaliscie sprawdziło sie. Masc za podobno 35 euro sprzedawali w okazyjnej cenie 35 złotych a w aptece 11.50. Dziwnym trafem wszyscy zaproszeni goscie mieli gwarantowany odkurzacz a wydano ich tylko 5! Bylo 37 osob! Kobieta ktora wylosowano jako 1 z 1113 osob, ktore wygraly masazer zaproszono do osobnego stolika i namawiano na podpisanie umowy, nie zgadzajac sie zostala wyproszona z sali! Pani Manuela czy jak jej tam było zachowywala sie jakby byla ksieżniczka, nogi wystawione na krzeslo, patrzcie i podziwiajcie, non stop komentarze i odzywki wulgarne! Boze co za kultura! szczerze nie polecam tej firmy i kazdemu bede odradzac, bo to tylko naciagacze! Bylam na wielu pokazach wielu firm ale to co dzisiaj zobaczylam to zenada!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też byłam wczoraj z mężem na pokazie tej firmy...pożal się Boże !!! Wool Star . To jest po prostu okropna żenada. Jestem zniesmaczona. Otrzymałam zaproszenie, w którym były dwa kupony po 100 zł. Podczas spotkania okazało się , że zostałam jeszcze obdarowana takimi samymi kuponami w kwocie 1000 zł. No szok !!! Gratuluję wygranej - powiedziała błyskotliwa i bardzo gadacka pani, która zaprosiła nas do stoliczka. To co nastąpiło później , to trudno opisać.Piękne słówka, a ile lat jesteście razem , a jak długo mógł pan wytrzymać z jedną babą ? czy podobał sie pokaz , co najbardziej sie podobało ? co byście chcieli ? Myśleliśmy z mężem , że dostaniemy te "zarezerwowane " dla nas noże i jeszcze coś za te 1000 zł...a tu w mig paniusia mi nadaje ,opcja A, opcaj B, opcja C , opcja D , i wysokośc raty za każdą opcję. Jak powiedziałam , że nas nie stać , to chociaż za 50 zł na cztery lub trzy LATA , a na wstępie miało być 129 zł na 4 Lata. Więc jak szybko się zorientowałam ,że zapłacę ponad 6000 za jakąś pościel i zestaw garnków , to aż mnie momentalnie otrzeźwiło . Paniusia już mi każe podać dowód osobisty , już chce spisywać umowę...a ja jej na to, Ale ja ,przychodząc tutaj , nie planowałąm niczego nabywać, więc pozwoli pani , że się zastanowię. Ona na to : Będziecie żałowac, zobaczycie, to moze za te 50 zł na cztery lata, ale nikomu nie mówcie, cały zestaw, pościel,gary i coś tam jeszcze. Osłupiałam. Jeszcze nigdy nie miałam do czynienia z tak nachalnym sprzedawcą. Jeszcze raz dobitnie powiedziałam asertywnej paniusi, że dziękuję. Byłą wręcz zła i przestała być miła. Odeszliśmy z mężem od stolika. Posiedzieliśmy jeszcze kilka minut i stwierdziłam, że wychodzimy. Byłam najnormalniej wkurzona. Ciekawa jestem , kto dał się wrobić w takie zobowiązanie na 4 lata. Spotkanie odbyło się w Domu Kultury w Szubinie(kujawsko-pomorskie). Uczestnicy , to przeważnie starsi ludzie. Do tej pory odczuwam niesmak atmosfery tej prezentacji.Ostrzegam wszystkich, nie dajcie się naciągnąć na te ich towary. Podobne rzeczy można kupić za kilkaset złotych i przemyśleć najpierw swój zakup. A najlepiej nie chodzić na te spendy i nie podawać broń Boże danych znajomych , którzy " też chcą się dowiedzieć o zdrowym stylu życia ". Niech już nikt nie zadręcza się po takim spotkaniu , że wziął na siebie ogromne zobowiązanie za takie pierdoły , które oferują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma oszustów nie dajcie się robić w konia byłam na tylu pokazach ale takiej firmy nie widziałam kanciarze,naciągacze niby prezenty rozdają a za wszystko sobie liczą tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama dostała kilka dni temu telefon z firmy Wool expert z informacją ze wygrała odkurzacz. Prezent mial zostac wręczony podczas pokazu w piatek 07.10.016. Po tym jak została wyczytana przemily pan pogratulowal jej prezentu, uścisnal dłon z pytaniem czy cos kiedykolwiek udało jej sie wygrać. Po chwili zaproszono ja na bok i zaczeto wypisywac umowe dot sprzedazy ratalnej.. 170 zl miesięcznie przez 3 lata. Oczywiscie mama wkurzona trzasnela drzwiami pytając, jaka jest wg nich definicja nagrody. Szok, jak ta firma robi z ludzi idiotów, zapraszają na pokaz starszych ludzi, żerujac na ich łatwowierności i chorobach, ale tym razem to juz przegięcie, żeby łgac w żywe oczy. Przestrzegam wszystkich przed tymi oszustami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam na pokazie firmy Wool Star w Ustroniu w Hotelu Diament bylam ciekawa bo taki renomowany super hotel nie zajmuje sie paskudnymi pokazami bo w telefonie mialo tylko byc o zdrowym stylu zycia a pytalam sie czy reklamuja jakies wyroby,odpowiedz brzmiala ze NIE.Ale niestety bylo inaczej licza sie tylko pieniadze i gra z starymi ludzmi bo tam tacy byli.Naciaganie i wciskanie towaru na raty nawet za wygrana nagrode w losowaniu ,oszustwo i tyle nie dajcie sie wrobic i wyludzanie telefonow i nazwisk znajomych za udzial w losowaniu-skandal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 2207
Mam pytanie, jeżeli jakiś naiwny człowiek dał się skusić i zakupił ich produkty, spisał umowę, ewentualnie kredyt na np. 10 rat, otrzymał od razu na pokazie ich produkty to może z nimi rozwiązać umowę i zwrócić zakupiony towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem,że od 25 grudnia 2014 roku coś się zmieniło, termin do zwrotu towaru już chyba 14 dni. Nie jestem pewna,czy przy takich umowach też tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak pokaz dosyć ciekawy lecz prezenterka lekceważąco podeszła do słuchaczy, trzymając rękę w kieszeni, wyglądało to tak jakby nie traktowała słuchaczy poważnie i miała ich gdzieś. trzymanie rąk w kieszeni jest bardzo niegrzeczne i może mówić o lekceważeniu słuchacza. ciekawe z przełożonym również tak rozmawia? spotkanie odbyło się w Tomaszowie Maz. w hotelu Alabastro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabuabu
na pokazie byłam wiele razy i wiele razy miałam prezentacje u siebie w domu i wszystkim patrząc prosto w oczy mogę powiedzieć, że byłam i jestem zadowolona z produktów które zakupiłam i z prezenterów Woolstar, którzy wg mnie fachowo i mile traktowali uczestników pokazów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabuabu
Jeszcze mogę dodać, że dzięki tym pokazom poznałam wielu miłych, ambitnych i bardzo sympatycznych ludzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 2207
Nie wiem z czego można być zadowolonym, jeśli za taki zestaw jak proponuje WoolStar za kwotę 3900 zł, można kupić za 1603 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o pomoc w jaki sposób mam odesłać zakupiony towar (Poczta Polska czy kurier). Jakie dokumenty trzeba dołączyć i jak mieć pewność,że wysyłka dotrze. z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam dzisiaj 27.10.2016 w Aleksandrowie Łódzkim na pokazie, zainteresowana urządzeniem masującym.Na początku miła atmosfera,żarciki.Maty masujące,które można kupić za połowę ceny, inne produkty również. Spodziewałam się czegoś innego. Nikt nie dał się namówić na zakup i atmosfera spotkania raptem zmieniła się .Chamstwo,bezczelność i arogancja, brak szacunku dla osób starszych.Oczywiście brak gwarantowanych w zaproszeniu prezentów.To chyba stała taktyka, bo nie przejęli się, gdy powiedziałam, że wystawię negatywną opinię.Przestrzegam przed tą firmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet nazywa się Jacek Skrzypczak "wool expert", jest naciągaczem, zaprasza starszych, młodszych nie aby go od razu nie rozszyfrowali. Uważajcie na tego oszusta! Nie dałam się oszukać, ale widziałam jak innych nabiera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam. I odradzam każdemu. O kultury, prymitywne socjo techniki mające nakłonić osoby starsze do zakupów kosmicznie drogich produktów. Brak kultury i poszanowania człowieka. Naciągacze, nie dajcie się namówić, bo zle na tym wyjdziecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×