Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

choinkowy prezent dla chlopaka

Polecane posty

Gość gość

Witam :) zastanawiam sie co kupic chlopakowi pod choinke mojemu chlopakowi. 20 lat, trudno mu cokolwiek wybrac, bo wszystkie najpotrzebniejsze i codzienne rzeczy juz ma, a cos co bedzie lezec na polce srednio sie nada, w dodatku caly czas jest w rozjezdzie przez prace wiec chcialabym aby to bylo cos co bedzie mu o mnie przypominac. Jakies pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze jakas ramka ze zdjeciem? Albo kubek z waszym zdjeciem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny portfel, etui na smartfona. Zapros go do restauracji na fajna kolacje, albo idzcie na koncert. Mozesz tez mu zamowic portret u jakiegos malarza ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaak, facet o niczym nie marzy tylko o kubku, poduszce, ramce i breloku z waszym zdjęciem, jego własną facjatą na portrecie i pluszaku z jego podobizną na koszulce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plakat z ulubionego filmu, biografia jakiejś postaci która go fascynuje, pudełkowa wersja gry, koszulka ulubionej kapeli, płyta z muzyką/dvd koncertu na którym nie mógł być. Nóż myśliwski, benzynowa zapalniczka, róg do picia piwa z metalowymi okuciami, zestaw kolekcjonerski czegoś co jest jego hobby, model ulubionego samochodu, śmigłowiec na sterowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nóż myśliwski <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biserka
Może ramka na zdjęcia? Wstawisz tam Wasze wspólne foty. Myślę,ze chłopakowi taki prezent powinien się podobać :) Tutaj masz w niewysokiej cenie: http://www.skapiec.pl/site/cat/79/comp/4224067 Możesz kupić już za 100 zł. Albo zamówić sobie w sieci albo po prostu wybrać się do media markt jeśli akurat masz sklep w swoim mieście. Sama dostałam taki prezent od swojego narzeczonego na mikołaja w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzejeq
Kobiety, kiedy wy pojmiecie ze faceci w d***e maja bibeloty typu ramki na foty??? Mam tam na swoj ryj patrzec? To wy lubicie gowna typu kalendarz ze wspolnycg zdjec, my takich rzeczy nie ogladamy, wala się to po szufladach i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PancernikSklep
Może kupisz jakiś gadżet do telefonu? Zapraszam do naszego sklepu http://pancernik.eu/. W naszej ofercie znajdziesz markowe akcesoria do urządzeń mobilnych. Chętnie pomożemy wyborze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze jakies akcesoria do telefonu eltec.pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zależności co lubi, czym się interesuje, jeżeli np lubi grać na komputerze to fajnym pomysłem będą słuchawki bezprzewodowe, może być również jakaś fajna torba miejska, na stronie allinside.pl znajdziesz dużo ciekawych inspiracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×