Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

chwilowki

Polecane posty

Gość gość

Bierzecie chwilowki na swieta? Ja wlasnie przegladam porownywarke chwilowek na krajowechwilowki.pl , ale nie mam pewnosci wciaz co wybrac, jakie sa wasze doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli masz możliwość skorzystania z pożyczki bankowej (masz dochody, pozytywna historie bik) to najlepiej skorzystać z takiej oferty. Jeśli nie masz innej opcji to rynek jest dziś pełen chwilówek. Na polecampozyczke.pl znajdziesz porównywarkę ofert ponad 20 firm pożyczkowych. Poznasz ich warunki cenowe oraz szczegóły przyznania pożyczki, kiedy wybierzesz ofertę możesz od razu przejść na stronę pożyczkodawcy i wypełnić wniosek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moralek
Jeśli ma to być pierwsza pożyczka w danej firmie to w paru przypadkach chwilówka jest naprawdę ok, jak przykładowo w vivus, gdzie pierwsza pożyczka jest za darmo http://rabatozercy.pl/firmy/vivus-pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torn34
chwilowki to raczej nie... za drogie ja się wycwaniłem i biorę jak już pożyczki społecznościowe. Wiesz ludzie są elastyczniejsi niż inscytucje więc łatwiej się dogadać. Są specjalne portale do tego jak szybki grosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leleka
ja własnie wziełam pożyczkę w Lendonie i nie mam żadnych zastrzeżeń. wszystko jasne, obsługa miła i co wazne pierwsza pożyczka 0% więc bardzo korzystnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby ktoś szukał chwilówki i nie wiedział, na jaką się zdecydować, to polecam stronę skanerkredytowy.pl Mnie bardzo ułatwiła ta strona poszukiwania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no nie przesadzajcie, ja tez brałam w lendonie - spłaciłam w terminie i już. grunt to mierzyć siły na zamiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatabaranska
Brałam już chyba z 4 chwilówki w rożnych firmach i do tej pory odpukać nie było żadnych problemów. Sądzę, że dalej będę się ratować tą formą pożyczania, najlepiej przeglądać oferty chwilówek w jakimś rankingu chwilówek typu http://e-chwilowki.pl lub innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelka
ja brałam pożyczkę w Nobilonie i nie narzekam. szybka kasa, jasne warunki, dało się wszystko załatwić. i to jeszcze prawie door to door ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wzielam na spłatę innej chwilówki pożyczę 2 tyś w szybkigrosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również brałam na szybkigrosz i w sumie wyszło taniej niż gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też na szybkigrosz znalazłam prywatną osobę która udzieliła mi pożyczki wiadomo ze lepiej nie mieć długu ale jak już jest trzeba się ratować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fillip
Wydaje mi się, że w obecnych czasach banki rywalizują między sobą o to żeby wziąć u nich kredyt. Ja skorzystałem z oferty www.finanovacash.pl bo wydawała mi się bardzo korzystna i nie korzystałem z żadnej porównywarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brałam ostatnio na szybkigrosz.pl nawet dobre warunki polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na swięta nie brałam ale miałam niespłaconą pożyczkę to na szybkigrosz.pl znalazłam inwestora który mi pozyczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
złożyłam wniosek na szybkigrosz.pl chcę dostać 2 tyś na święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwilówki to stąpanie po cienkim lodzie. Może warto rozważyć sięgnięcie po pożyczki społecznościowe (przez internet), warunki są bardzo dobre. Ja jednak unikam zaciągania pożyczek od firm parabankowych, bo kiedyś to się może bardzo źle skończyć. Wydarzy się jakiś wypadek, strata pracy i kłopot gotowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami trzeba kilka groszy pożyczyć .. Ja słyszę, że sporo moich znajomych brało pożyczki od firmy LendOn. Załatwiali wszystko przez Internet także nawet nie musieli się zbytnio fatygować żeby gdzieś iść. Szybko i za chwilę pieniążki były na koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebek56
No u lendona jest z resztą pierwsza pożyczka za darmo, to można zaszaleć. Ja pożyczyłem 2 mies temu 600 zł i 600 oddałem, ani grosza więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w zakładce banki i finanse strony www.bardzomodna.pl znajdziesz bardzo dużo kredytów i chwilówek ,mają tam strony z kalkulatorami i porównaniem . Ja przez stronę otwarłam córce konto młodzieżowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szulika
Lendon jest spoko, nie miałam z nimi żadnego problemu - pożyczam i oddaję tyle samo. super sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałgorzatkaP
Ja się zastanawiam nad pożyczką na wyjazd na wakacje.. Myślałam o firmie Nobilon - wielu moich znajomych od nich brało pieniążki. Co myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manna_kaszzza
Lendon ma bardzo dobrą ofertę jezeli o chwilowki chodzi. POlecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolka 25
Pracował ktoś w Nobilon? Dostałem ofertę pracy od nich i chciałabym wiedzieć czego mogę się spodziewać. Pracuje tam mój znajomy także myślę, że dobrze wybrałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×