Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nnnnata

CIENIE POD OCZAMI - JAKIES FLUiDY?

Polecane posty

Gość nnnnata

witam, mam cienie pod oczami i chce sie ich jakos pozbyc. co polecacie? da sie jakims komsetykiem w stylu fluid czy coś to zamaskowac?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaaaaaaaaaaaa
Najlepiej korektorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnata
a jaki polecasz? i czy to naprawde coś da, czy musialabym go nakladac z doslownie 3 tony zeby chociaz troszke zakryc te fioletowce?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g_b
ja używam specjalnego płynnego korektora pod oczy z ORIFLAME i jestem bardzo zadowolona :) [wystarczy jedna warstwa i dobrze przypudrować]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaaaaaaaaaaaa
Zaden specjalny korektor,najlepiej moim zdaniem w sztyfcie bo jest łatwy i "szybki"w użyciu.Moja Mama ma straszne cienie i zawsze stosuje korektor,który rozjaśnia jej miejsca pod oczami.Na to nakłada fluid.Korektor sama musisz sobie dopasować.Uważam,że bardzo dużo daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g_b
to, ze napisałam, ze SPECJALNY nie znaczy, ze jakis MAGICZNY. chodziło mi o to, ze jest przeznaczony własnie pod oczy i chwalę go sobie. Dla każdego coś miłego... sztyft, płynny etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g_b
ps. tak z czystej uprzejmości powiedz mamie, ze najpierw powinno nakładac się fluid, a pozniej dopiero korektor. Pozdrawiam kobiety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaaaaaaaaaaaa
Wszędzie gdzie czytałam to najpierw nakłada się korektor jaśniejszy o np:o ton to zależy. I z czystej uprzejmości nie napisałam specjalny odnośnie twojej wypowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g_b
jestem po kursie wizażu i uczono mnie inaczej. Ale każdy ma jakieś swoje myki. Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikea
a nie lepiej stosować żel lub krem likwidujący cienie pod oczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba znalezc krem o żółtym zabarwieniu - albo korektor zółty - maskuje zmęczenie i sińce. a tak - najpierw nakłada sie korektor a potem podkład. Proponuje zarządać zwrotu pieniedzy od tych z kursów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój brzuszek
otóż, Moka się mylisz. Są dwie szkoły, poza tym wiele zależy od konsystencji korektora i podkładu. Bez sensu jest mazanie się korektorem a potem rozmazanie to podkładem, bo jedno wtopi się w drugie i efektu nie będzie. wiem bo mam koleżankę wizażystkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no raczej się nie myle - jeśli nałozy się korektor na podkład to na pewno bedzie się odznaczał nawet jesli bedzie mial taki sam kolor jak podkład. Nie na darmo wielcy styliści Najpierw nakladają korektor a potem reszte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kattia
Zgadza sie najpierw korektor potem podklad.Ale jezeli komus tak bardziej odpowiada to niech tak stosuje.Ja pracuje jako wizazystka 6 let w swoim zawodzie i zawsze nakladam najpierw korektor,najlepiej w bialym kolorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×