Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fod

co kupić chłopakowi na rocznicę drugą?

Polecane posty

hej,co fajnego kupić dla chłopaka na rocznice drugą?pomózcie wiem ze duzo ludzi ma fajne pomysły a ja juz tyle rzeczy i pomysłów wyczerpałam ze teraz juz nie wiem,a szybko musze cos wymyśleć,mam nadzieje ze cos fajnego wymyślicie:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djhfdr
tylko ze zdjecie robil mi moj mezczyzna na jego zyczenie-to bylo na masce samochodu... i nie powiem zeby bylo idiotyczne..... sam chcial miec je na scianie wiec mu to ulatwilam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jA swojemu chłopakowi kupiła srebrną bransloletkę na rękę za 80 zł nosi ją już 2 lata i jest nią zachwycony :) a co do prezentu to w zależności od finansów, jak masz troche kasy to proponuję bransoletę, łańcuszek taki grubszy na szyję-teraz dostał parę dni temu na urodziny-112 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram przedmowce
faceci nie mysla takimi kategoriami jak my:) Ja jestem z moim 5 lat i jakbym mu dala ramke to nie bylby zbyt zadowolony,pewnie wolalby nowa gre lub pada do PS2;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrób mu pyszną kolację, podczas niej daj mu prezent a później namiętne kochanie-łądnie się ubierz i daj mu mnóstwo rozkoszy a jeśli materialne rzeczy to naprawde bransoleta to super pomysł ja tak uważam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukrecja
Moim zdaniem najlepszym pomysłem na prezent jest coś co wiążę się z przeżyciem, Ja jestem za wyjściem do kina, romantyczna kolacją ,zjedzeniem wspólnie ulubionego deseru czy wypad spa, pod namiot itp. To generuje o wiele więcej miłych wspomnień niż rzeczowy podarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eugenita
Mój mąż chce dostać szwajcarski scyzoryk, drogie są takie oryginalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takkkk, to jest najgorsze no bo ile można wymyślać...... Odemnie dostał już różne rzeczy na różne okazje. Np. (z tanszych) koszulka, sweter, moje zdjęcie w ramce, nową myche do kompa, perfum, wypad na basen (z droższych) wspólna karykatura, nawigacje, cbradio, skorzany portfel itp. ehhhh ale to też zależy co jest facetowi potrzebne i co lubi. Chciałam kupić mu kiedyś nieśmiertelnik z grawerem fajna rzecz ale wypytałam go i się okazalo że nie lubi naszyjników, bransoletek...itp. Tak więc nie chce tu udzielać jakiś ogromnych rad, bo mamy kolejna rocznice i znowu nie wiem co kupic. Ale naprawde warto sie dowiedzieć, podpytać co lubi albo co potrzebuje. A poza tym spędzone razem chwile są najcenniejsze. Najlepiej ...... :P (też wypróbowane) ....... kupić sexi bielizne, zrobić pyszną kolację i .... sami wiecie..... Podejrzewam że to bęzie najlepszy prezent (a wy dzieczyny też skorzystacie, bo kupicie sobie nową super bilizne :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka2424
Mój chłopak zawsze mówi co chce dostać i np. jak mieliśmy rocznicę w listopadzie to powiedział mi otwarcie, że chciałby, żebym mu wykupiła transfer na stronie https://filefox.pl/ do pobierania filmów i gier. A ja podałam mu zapach perfum, o których marzę :D i tak się dogadalismy i po problemach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej jakąś drobną elektronikę, albo gadżet do telefonu albo ubranie. Obczajcie sobie allinside.pl. Mają bardzo dużo różnych fajnych w bardzo niskich cenach rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdenka
Mojemu na drugą rocznicę, którą mieliśmy w tym roku kupiłam buty sportowe z http://air-max.pl/. Zawsze płakał, że ma niewygodne to teraz trafiłam. Super mu się sprawdzają w biegach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałosne to jest z tymi butami i biżuteria. Takie rzeczy można kupic na urodziny czy na inna okazję. Na rocznice powinno być to coś bardziej romantycznego .. tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabierz go gdzieś! Zaplanuj mu ten dzień, by nigdy go nie zapomniał. Możesz mu zafundować lot w aerotunelu w Lesznie albo wizytę na strzelnicę. Takich pomysłów jest mnóstwo, wystarczy poszperać w Internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci niezależnie od wieku uwielbiają gry więc może konsola playstation ? Nie jest tania, ale w sumie po co kupować jak można ją wygrać :) spróbuj swoich sił w konkursie korala www.poranakoral.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ukochany lubi wędkować dlatego kupiłam mu kołowrotek http://wedkarskikrakow.pl/kolowrotki-wedkarskie/ Ponieważ nie znam się zupełnie na tym temacie dlatego też zadzwoniłam do sklepu i poprosiłam o poradę i pomoc w doborze. Moja druga połowa była bardzo zaskoczona i zadowolona z prezentu, który cały czas używa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pierdziele, jak ludzie się chamsko i perfidnie reklamują... serio? wędka? mikrofon? Co za CHAMÓWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może spróbujesz zaoszczedzić pieniądze i spróbujesz swoich sił w konkursie Korala ? Do wygrania są super nagrody ! Telefony, słuchawki, konsole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestancie wtryniac te swoje pieprzone reklamy! Ludzie szukaja tu konkretnych porad a nie jakiegos gowna z waszych stron na allegro czy jakiejs innej stronie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może koszulka z nadrukiem? Z jakimś wspólnym zdjęciem? Albo kubek? Całkiem przyjemne są na https://chaton.cupsell.pl . Tylko jest mały wybór jak na razie. Generalnie warto poszukać na cupsell.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola969
Ja bym pomyślała na twoim miejscu o jakimś fajnym gadżecie może okulary wirtualnej rzeczywistości bądź podróżną poduszkę z masażerem?? Znajdziesz obie propozycje w Lefant.pl w fajnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinceria
Ja właśnie miałam 4. rocznice i już naprawdę nie widziałam co wymyśleć, mimo że dość szybko zaczęłam to rozkminiać. Zawsze robilam coś fajnego na urodziny, święta, rocznice, ale raczej coś drobnego. Tym razem postanowiłam troche zaszaleć. Kupiłam nam bilety na majówke w Rzymie i dałam mu w rocznice :D Mój chłopak wiedział, że nie miałam wtedy prawie wcale kasy, wiec tym bardziej był zdziwiony. Ja wzięłam specjalnie 1000 zł w feniko, ale czego sie nie robi dla chłopaka. Do majówki już będę miała zwrócone te pieniądze, nie żałuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślałaś o czymś do ubrania? Elegancka koszula, do tego fajna casualowa marynarka na kolejne lata wspólnych randek ? :) Praktyczne prezenty są najfajniejsze, a obdarowana nimi osoba często z nich korzysta i wciąż pamięta od kogo je otrzymała :) Gorąco się polecamy ! O modzie męskiej wiemy WSZYSTKO, a oferowane przez nas ubrania są bardzo dobrej jakości i w BARDZO NISKICH CENACH. Sprawdź nas sama: www.Ombre.pl :) ! W razie pytań służymy pomocą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup mu kamerkę sportową, pewnie ma jakąś pasję hobby to może ponagrywać. Ja sama mam bo z chłopakiem gramy w ASG i sporo fajnych wspomnień jest. Sama mam ekena h8pro. Chłopak ma Sjcama 5000x. Więc pewnie sobie coś możecie dobrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham komentarze po 11 latach od dodania postu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirr8
Lepiej odświeżyć post niż zakładać nowy:) swojemu chłopakowi na drugą rocznicę kupiłam słuchawki do biegania w sferisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość argennta
ja mojemu lubemu kupiłam głośnik bluetooth w teletorium :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×