Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 40stka taty.....

co kupić ojcu?

Polecane posty

Gość 40stka taty.....

Co kupić ojcu na 40ste urodziny?? Ostatnio narzekał, że wiertarka mu sie psuje.... Czy to dobry pomysł na prezent dla taty? Znalazlam taka, nie znam sie na tym i nie wiem czy jest dobra.... http://www.sklep.mizar.com.pl/wiertarka-udarowa-1050w-verto-p-3364.html?osCsid=2cdbd0207bd93750aa59e157942212d3 Ewentualnie myslam jeszcze o tym by sie z rodzenstwem zrucic i kupic tacie ( i mamie) zaproszenie do spa w miedzyzdrojach (SPA BAGINSKI), pogadaja sobie, wypoczna, to im dobrze zrobi :) MAcie jeszcze jakis pomysl? na 40stke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy co ojciec lubi... może nowa mp3? albo tablet? gadżety elektroniczne zwykle większość mężczyzn uwielbia. w magicznej planecie mogłabyś znaleźć coś niedrogiego, tam ciągle wyprzedaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40stka taty.....
No lubi majstrowac i dlatego sie pytalam czy ktos sie zna tutaj na narzedziach... czy to bylo dobre co podalam... A teraz wpadłam na jeszcze jeden pomysł.... Kazdy chyba chce sie poczuc ciut młodszy chyba z wiekiem? I znalazłam taki zegar cofajacy czas http://mrjoy.pl/do/item/ZEGCOF/Zegar-cofajacy-czas dobre? Czy to raczej tylko mu przypomni, ze juz nie ma 20 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli myz o elektronarzędziach dla ojca, to przejżyj ofertę BLACK & DECKER - to jest sprzęt dla majsterkowiczów - amatorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabadabadu_jabada
Hmm... według mnie lepszym pomysłem jest SPA. Nie znasz się na wiertarkach, więc jest duże prawdopodobieństwo, że nie kupisz odpowiedniej. Więc wyrzucisz tylko pieniądze w błoto. Ja ostatnio kupiłam wujkowi fajną skórzaną portmonetkę. Cieszył się jak dziecko, bo potrzebował, a sam by sobie nie kupił. Kupowałam w sklepie Sagana. Przejrzyj ich ofertę na stronie, a może i Tobie coś przypadnie do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem, to co lubi powinnaś kupić, wiec jak coś takiego potrzebuje to ja bym to kupiła, na pewno w koncie nie będzie za to leżeć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arleta9001
A może coś ze skóry? Np. pasek, portfel, teczkę. To taka rzecz na dłużej i idealnie nadaje się na prezent. teraz na zlotewyprzedaze.pl dostępne są wyroby skórzane Ungaro w bardzo dobrej cenie. Jakosc tez super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas starszy dostanie na święta wiertarkę Celmy. Składka od 5 osób, ale on mówił o tym od dawna, garaż to jego drugi dom, uwielbia remontować, kombinować, ale całkiem amatorsko, dlatego dostanie sprzęt dla... zawodowca ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyślij jeszcze raz link bo nie działa ten... ale multitool to z reguły fajny pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Golarz Filip prawdziwy
Brzytwę . Kup ojcu brzytwę. www.siedem-zyczen.sklep.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomyśl czego potrzebuje, u nas dostał... MŁOT UDAROWY PRWg 3C Celmy. Może i dziwny prezent, ale przynajmniej z niego korzysta, przeciwnie jak z kilkunastu koszul, ktore systematycznie dostaje od kobiet w naszej rodzinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tata i dziadek to największe wyzwania, jeśli chodzi o prezenty w mojej rodzinie;) Ostatnio do normalnego prezentu dodałam książkę Ibisza "Jak wyglądać dobrze po 40tce" ;D Mama płakała ze śmiechu, gdy pytała tatę od kiedy zaczyna treningi;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! :) Jeżeli ktoś szukałby prezentu dla taty, bądź dla każdego innego ważnego dla Was mężczyzny to polecamy się w 100%! :) Z doświadczenia wiemy, że najlepsze są praktyczne prezenty. Dlatego przychodzimy z pomocą :) Jesteśmy internetowym sklepem Ombre.pl specjalizującym się w modzie męskiej. Zapewniamy, że ubierzemy każdego Pana. Znajdziecie u nas szeroki asortyment produktów: od eleganckich koszul czy marynarek aż po koszulki z fajnymi nadrukami czy dresy. Wpadajcie do nas na rozeznanie -> www.Ombre.pl W razie pytań służymy pomocą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba tylko dobry alkohol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ranki

fajnym prezentem jest coś do majsterkowania, przydatne przynajmniej 😄 ja zawsze jak nie wiem co kupić to idę do marketu Arsen i zawsze coś znajdę, polecam, zawsze to jakiś sposób 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baiiiila

Buty są według mnie najlepszym i najbardziej praktycznym rozwiązaniem - ja kupiłem ostatnio mamie z sklepu: www.Alfasan.pl i mogę śmiało ten butik polecić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaKa

Najlepiej się zapytać, żeby prezent był dobry. Pamiętam jak mu kiedyś kupiłam portfel. Minę robił dobrą, ale potem mama zdradziła, że prezent leży w szufladzie, bo używa takiego małego, a dokumenty i karty ma w osobnym etui. W tym roku zlożyliśmy mu się na alkomat alkohit x8. Taki chciał,spodobał mu się model, jaki ma jego kumpel z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak

ja kupiłam swojemu tacie książkę "Gra w Yote" Tadeusza Michrowskiego - męska tematyka,  paru znajomym mezczyzonom tez sie spodobała wiec bezpieczny prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namauqa

Jak tata z tych trochę bardziej szalonych to polecam np.voucher na lot w tunelu aerodynamicznym 😄 Mój staruszek leciał w speedfly pod wrocławiem i mega mu się podobało, chociaż bałam się że to już nie na jego wiek 😄 50 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniq

Jak lubi majsterkować to jakieś narzędzie kup czy zestaw akcesoriów. Zobacz arsen24.pl może coś znajdziesz na następny raz 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania

Ja kupiłam koszulkę z wełną owczą polskiego producenta Woolmed. Mój tata uwielbia zbierać grzyby więc koszulka jest dla niego idealna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×