Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karatyna potas

Co kupić osobie, która ma wszystko? (w tym roku też ten temat)

Polecane posty

Gość karatyna potas

Jestem studentką, mam bardzo niewielkie dochody a od siostry zwykle dostaję fajne prezenty. Nie, rodzice mnei nie wspomogą, bo ich nie ma. Moja siostra nieźle zarabia, jej narzeczony też- w zeszłym roku jej coś kupiłam neiwielkiego i było mi przykro jak się okazało, że nie rozpakowała tego do końca i komuś chciała oddać. No ale trudno. Ja mam niewielkie dochody, a mam do obsłużenia mikołajki, jej urodziny i święta. Siostra ma powyżej 30 lat. Bardzo proszę o propozycje. >> Na kosmetyki jakich używa mnie nie stać a używa tych samych od lat >> Kubki to kiepski pomysł nawet na prezent dla dalekiego znajomego... >> Za stara jest na pluszaki czy breloczki, nie lubi ich nawet >> Książki, filmy, płyty muzyczne, gry - pracuje z tym, więc dostaje za darmo każdą pozycję, wiec nie ma co kupować Proszę o pomoc, póki jeszcze jest trochę czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile masz kasy? kolczyki
sutasz, ale starannie wykonane z allegro portret - jak wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karatyna potas
a, no i odpadają wszelkiego rodzaju zapychacze "masz prezent i się odczep" typu świeczki, olejki zapachowe czy żele pod prysznic oraz prezenty "nielubięcię" zarezerwowane dla ciotek, czyli koszulki, skarpetki, piżamy i inne straszności - u nas siętego w rodzinie nie daje, ciotka która dała mi jako 15 latce zestaw dezodorant, mydło i dosyć dziowną piżamę dostała zestaw z powrotem na imieniny, a ja od rodziców pieniądze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw ci powiem ze twoja siostra jest wredna bo powinna zrozumiec to ze nie stac cie w tym okresie zycia na prezenty ktore moga sie jej spodobac ... ma za duzo w du pie ... i nie kupilbym jej niczego no moze ten sam prezent co jej sie nie spodobal ale to bardziej dla zgrywy Co bys jej nie kupila to i tak bedzie zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karatyna potas
Nie ma przebitych uszu a biżuterii nie nosi :( Portret sama mogę zrobić, bo ładnie maluję, ale już w zeszłym roku jej taki zrobiłam dokładny, siedziałam nad nim kilkanaście dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karatyna potas
nie, nie jest wredna- najzwyczajniej w świecie może sobie pozwolić na wszystko a ja sama nie chciałabym dostać czegoś, co mi się nie podoba. Budżet jaki mam to koło 250zł na 3 prezenty. NAmikołajki dajemy sobie drobiazgi, więc to pikuś- najgorzej ze świętami i urodzinami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to moze lepiej kupic 1 konkretny prezent a nie 3 lipne ? Nie liczy sie ilosc tylko jakosc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cikoooladka
zrób własnoręczne praliny zapakuj w pudelko przez siebie przygotowane sama zrob nadzienia takie jakie lubi wiele jest przepisów,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karatyna potas
W sumie ze zrobieniem tego to nie jest taki głupi pomysł :) Tyle że nigdy czegoś takiego nie robiłam, ale może warto spróbowac. Wiadomo że lepiej kupić jeden większy, ale nie mam zupełnie pomysłów. W zeszłym roku kupiłam "słońce w słoiku" co wydało mi się głupotką (ładuje się słoik światłem słonecznym i nocą lampka świeci) a jednak codziennie jej używa - a wydawałoby się, że to kicz (no, mi się strasznie spodobało). I żeby nie było - ja siostrę swoją uwielbiam i chcę jej dać coś tak bardzo wyjątkowego aby się cieszyła a nie aby odfajkować. Na tym mi zależy, bo ona nie wiem jak IDEALNIE zawsze kupuje to, co bym chciała mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro tak wszystko ma i
wybrzydza to może po prostu butelke dobrego wina przewiazanego ozdobną wstążką ai kwiaty wystarcza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karatyna potas
Sisotrze kwiaty? To takie no.... dziwne.... ;/ Poza tym obie nie lubimy kwiatów strasznie (nasi partnerzy nam szybciej dają gry komputerowe). A na wino jakie pija mam koło 300zł za mało w budżecie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm to wy na wsi mieszkacie
że żadna kwiatów nie lubi? I co za wino pije, że 300 zł nie wystraczy? No bez przesady.. widzę, że to jakieś prowo.. nudzi ci się i wypisujesz co ci ślina na język przyniesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karatyna potas
Prowo? No jasne, lepszego nic nie mam do roboty =_= Ale tak, nie lubimy kwiatów obie, mama też nie lubiła i może po niej to mamy. Tak samo nie nosimy obcasów i spódnic, ale to też część prowo. No ale kwiaty na urodziny to samej mi by się smutno zrobiło, a wina faktycznie pija raczej dobre i co najgorsze od współpracowników dostaje tyle co roku że piwniczkę sobie zakłada. No a wracając... Interesuje się filmem głównie, nieco japońską animacją i ogólnie japonią, lubi muzykę jazzową, dużo ma śmiesznych urządzeń kuchennych (ale to już ode mnie: nie wiem czy bym chciała dostać nawet wypaśną miskę do sałatek na święta...), lubie fantastykę, gry komputerowe przygodowe.. Bardzo interesuje sie innymi kulturami, podróżami, językami - uwielbia jeździć po swiecie, ale na wakacje mnie nie stać ;) A najgorsze że ma gust podobny do mnie, więc wiele przedmiotów odpada z góry jak na przykład jakieś stojaczki na komórkę w kształcie łosia ;) Nie lubi za to - w przeciwieństwie do mnie bo mam wielką kolekjcę - tak zwanych "głupiostójek", czyli figurek, masek, obrazków i innych, a u mnie można już galerię otwierać. Myślałam może o zestawie do wina grzanego, ale niestety butelka która mi się podoba, bo ma wyfgląd nowoczesny a jednocześnie nie przładowany, kosztuje 200zł a do tego szklanki za 120 o.O A już 320zł to za dużo. Naprawdę to dla mnei co roku problem bo jak pisałam - chciałam jej dać coś, z czego się faktycznie ucieszy. Myślałam o namalowaniu dla niej obrazu na płótnie, ale mam pustkę w głowie, a farbami nie umiem portretu stworzyć tylko jakieś naiwne widoczki, raczej ołówkiem pracuję o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dedededediabelek
ja bym jej kupił bardzo wykwintne czekoladki w dużym opakowaniu, wiesz takie liksusowe praliny na urodziny a pod choinkę piękny bieżnik świąteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dedededediabelek
dobre wino na urodziny też może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 67689yuhbjnn gcgn
najlepszy prezent to dobra ksiazka i bilet powiedzmy do teatru gdzie bedziecie mogly isc razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutka od Bola
"i było mi przykro jak się okazało, że nie rozpakowała tego do końca i komuś chciała oddać" - wredna sucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po co ludzie dają
Ja tego nienawidzę ! To co kupuje starannie dobieram , nie chce mieć w domu przypadkowych rzeczy które ktoś mi przynosi . To jakies nienormalne Rozumiem wino czekoladki ale na ch mi jakies pierdulki kurzolapki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po co ludzie dają
Ja tego nienawidzę ! To co kupuje starannie dobieram , nie chce mieć w domu przypadkowych rzeczy które ktoś mi przynosi . To jakies nienormalne Rozumiem wino czekoladki ale na ch mi jakies pierdulki kurzolapki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po co ludzie dają
Ja tego nienawidzę ! To co kupuje starannie dobieram , nie chce mieć w domu przypadkowych rzeczy które ktoś mi przynosi . To jakies nienormalne Rozumiem wino czekoladki ale na ch mi jakies pierdulki kurzolapki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po co ludzie dają
Ja tego nienawidzę ! To co kupuje starannie dobieram , nie chce mieć w domu przypadkowych rzeczy które ktoś mi przynosi . To jakies nienormalne Rozumiem wino czekoladki ale na ch mi jakies pierdulki kurzolapki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche obok tematu. Kiedys w jakims wywiadzie pewien milioner powiedział z jakiego prezentu był najbardziej zadowolony. Był wedkarzem i dostał od kogos (tez wedkarza) własnorecznie zrobiona przynete czy wabik (nie znam sie na tym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga karatyno zapraszam na www.cudowny-kuferek.pl biżuteria,zakładki do książki,breloczki,zawieszki tel,podstawki pod świece,artykuły dekoracyjne i inne fajne rzeczy od 3,50 wzwyż.Piękne i niebanalne myślę,ze tu znajdziesz coś fajnego za niewielkie pieniążki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cismarch
książkę kup. lubi czytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozdób
Karola nie zartuj ,fajny prezent ale za drogi kup ksiazke ,przeciez i tak bedzie nie zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rvrvbrbt
hmm to może zestaw do fondue? chyba że już ma:P jest zarówno o czekladowego jak i do serowego.. świetna frajda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrineu7892q
SAMSUNG GALAXY NEXUS mam ten sam problem! ale poszeperalam po forach i wyztcztalam ze jest super i lepszy od iphona a wiaodmo ze ludzie lubia takie gadzeciki :D Rozwala na łopatki, dotepny w przedsprzedazy w sieci. Ja juz widziałam w przedsprzedazy na komputroniku cena tez jest nienajgorsza ;d juz sie nie moge doczekać. Polecam dla osoby ktora ma wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz kupić siostrze np kolczyki, chyba, że nie nosi to np. jakiś fajny wisiorek. Tego nigdy za wiele :D Ciekawe propozycje inne od tych z Allegro można znaleźć na www.kuzniasrebra.pl siostrze na pewno się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×