Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co lepsze na prezent dla faceta pasek czy jakiś alkohol?

Polecane posty

Gość gość

Zastanawiam sie co lepiej kupić - skórzany pasek bo trochę ma zniszczony czy może lepiej jakiś alkohol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym stawiała na pasek - przyda się na pewno na dłużej :) ładne męskie paski skórzane można znaleźć w http://corium.com.pl/pl/15-paski-m%C4%99skie- - mężowi ostatnio wybierałam tam na urodziny - ładnie się trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitnesiara29
mój mówi, że ani jedno ani drugie.. ale to typowy informatyk, woli jakieś gadżety, ostatnio np. kupił sobie w sferisie drona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh to zależy :) Ważne aby prezent mu się przydał. Jeżeli jego pasek woła o pomstę do nieba - postaw na pasek. Ważne aby nie były to pieniądze wyrzucone w błoto. Z doświadczenia wiemy, że w ogóle ubrania są fajnym pomysłem. Np nowa mniej lub bardziej elegancka koszula, może nowy dres do biegania albo odpoczywania w domu... Propozycji jest naprawdę wiele :) I jeżeli zdecydujesz się czy to na pasek czy coś ubraniowego to zajrzyj do nas na rozeznanie. Jakość ubrań mamy bardzo fajną, ceny rozsądne(!), na pewno jesteś w stanie wybrać super prezent. Polecamy się! ---> www.Ombre.pl <---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani jedno ani drugie :P ja bym wybrała jakiś elektroniczny gadżet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A możesz mu kupić fajnego antywirusa do komputera. Taki program zawsze sie przyda, kazdemu - nie tylko facetowi. Bardzo fajny antywirus to z pewnością G Data. Możesz go zakupić w sklepie kluczsystem-sklep.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×