Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość novika1

Co myślicie o ubraniach COCOMORE ??

Polecane posty

Gość novika1

Pytanie jak w temacie. Podobaja Wam sie te ubrania? Kupujecie tam? Jaka jest jakość tych rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
nie mogę nic powiedzieć o jakości, bo nie kupiłam nic ale byłam raz w tym sklepie i kilka ubrań mi sie podobało no i niedrogie były :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novika1
Ja widziałam w jakiejś gazecie dwie śliczne spudniczki, były naprawde niedrogie. Nigdy tam nic nie kupiłam i się zastanawiam czy to były rzeczywisce ceny i czy znajdę takie w tym sklepie. No nic muszę się wybrać na zakupy. Może ktoś jeszcze się wypowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttiiiaaaaa...
coco...co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novika1
Widziałam ta strone, ale na niej prawie nic nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
ja widziałam w avanti! kiedyś jakieś sukienki za 60 zł i tylko dlatego pojechałam do tego sklepu :) ale sukienek już wtedy nie było, jednak ceny rzeczywiście niskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka w baletkach
:(( badziewie , kiepska jakość ... zwykłe szmatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akwarelka
A gdzie to można obejrzeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam sweterk sliczny ale coz gdzy po kilku praniach sie z mechacil i rozciagnal buuu:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdf
Ja kupiłam u nich kilka rzeczy i musze przyznać, że ceny były niskie (np żakiecik za 35zł czy sukienka wieczorowa za 28) a ciekawe wzory i porządne wykonanie. Oczywiście napewno nie wszystko takie jest ale warto zaglądać do tego sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agakaaax
Ja mam dwie spódniczki z COCOMORE, ta ostatnia kupiłam w promocji za pół ceny za 25. Bardzo fajne ciuszki i nie drogie, ładne wzory i wykonanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antalique
Ja mam bluzę jedną, śliczna, czarna, z wzorkami, kosztowała mnie 50 zł po przecenie, to raczej nie drogo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość st
NIestety kiepska jakość jest tych ubrań. Może cena i wzornictwo nienajgorsze,ale co z tego jak po kilku praniach do wyrzucenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zgodze sie w kwestii jakości. Mam kilka ciuszkow z tego sklepu, niektore pare lat wiec juz troche przeszly i wygladaja nadal dobrze. Zachodze czesto do tego sklepu bo ubrania sa tam fajne i stosunkowo niedrogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grr grr wrr wrr
Mam spodnie i bluzkę z tego sklepu. O ile bluzka się zbiegła po pierwszym praniu, to spodnie (jeansy 'Rude') są nie do zajechania - mają już kilka lat, robię w nich wszystko, a ślady noszenia są mniejsze, niż na nowszych jeansach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Impo
Jestem modelka Cocomore,i ubranie niedrogie są owszem,ale tylko niektóre,reszta marek współpracujących z CoCo np: Gantos,mają żakiety w promocjach OD 235 zł :). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam kilka rzeczy z cocomore i jestem bardzo zadowolona cena niska, modne i fajne rzeczy a co do jakości ja trafiłam dobrej jakości nic mi się nie zbiegło czy rozciągnęło ani nie zmechaciło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocomore
czy cocomore jest w rzeszowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolaaajna
Hej czy w lublinie mozna gdzies dostac ubrania cocomore,nigdzie nie jestem w stanie uzyskac takich informacji:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie glownie ubieram w tym sklepie.ciuchy sa suuper jakosc tez bez zarzutu no i cena baardzo niska a jak sa wyprzedaze to juz wogole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mklarencja
A wiecie moze czy ten sklep jest we wrocławiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamiast się pytać gdzie są sklepy może byście zjrzały na stronę? :P \"Galeria Łódzka\" Łódź ul. Piłsudskiego 15/22 \"MANUFAKTURA\" Łódź ul. Karskiego 5 \"Galeria Bałtycka\" Gdańsk ul. Grunwaldzka 141 C.H. \"King Cross Marcelin\" Poznań ul. Bukowska 156 \"Galeria Opolanin\" Opole ul. pl. Teatralny 13 \"Galeria Krakowska\" Kraków ul. Pawia 5 C. H. \"Reduta II\" Warszawa ul. Al. Jerozolimskie 148 Sklep COCOMORE Gorzów Wlkp. ul. Sikorskiego 111 Galeria Handlowa \"Grafit\" Zielona Góra ul. Bohaterów Westerplatte 24 Sklep COCOMORE Wieluń ul. Kaliska 2 Sklep COCOMORE Radomsko Plac 3-go Maja 4 Sklep COCOMORE Włocławek ul. 3-go Maja 21 Sklep COCOMORE Tomaszów Mazowiecki ul. Św. Antoniego 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moglam kupic sukienki an studniowke wszystkie wydawaly mi sie takie jak dla doroslej kobiety a obeszlam mnostwo sklepów ... Weszłam do Cocomore i wszystkie sukienki mi przypadly do gustu,dziewczece i tanie ok100zł :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinu
ja chciałam kupić sukienke na połowinki, i nigdzie jeszcze ich nie było w październiku a poszłam do cocomore i kupiłam śliczną czarną prostą satynowa sukienkę, była naprawde boska, nawe mój chcłopak tak swierdził a u niego to rzadkosć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juna16
Szukałam sukienki na bal 3 klas gim. I właśnie tu znalazłam sukienke dla siebie. Gdzie indziej były długie i powazne ...jak dla starych bab! Mi się bardzo podoba. Polecam ...jest dużo bardzo kolorowych rzeczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waska007
NIE KUPUJCIE TAM!!! wczoraj perfidnie orżnęli mnie o 40 zł!! moze i tanie ale rzeczywiscie jak kolezanka wyzej wspomniala to sa BADZIEWIA!! kupilam tam sukienke i sie elektryzuje ze szok!! normalnie mi sie do ciala kleji!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka90
jak sie elektryzuje to w płynie trzeba przed ubraniem umyć a nie zganiac na sklep, ja kupiłam sukienke i jestem zadowolona juz rok z niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waska007
no, szkoda ze mi od razu nie dali zestawu malego mechanika zebym sobie wszystko sama zrobila ;] ale dzieki za rade, teraz tylko powiedz mi prosze co da radę zrobić, jak mnie okantowali o 40 zl? bo pani kasjerka mowi ze nic....aha, i paragon mi zabrala...żenada;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×