Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
polarna783

co na imieniny dla mamy?

Polecane posty

moja mama ma niedługo imieniny. Dawno jej nie widziałam ( mieszkamy w drugim końcu Polski) i myślę, jaki prezent najlepiej się sprawdzi. Ne lubi biżuterii , a kwiaty wydają się oklepane. Może dobry alkohol ( wino, likier )lub coś z wyposażenia wnętrz? Co dajecie na imieniny swoim mamom? Ma 55 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda mama ucieszyłaby się z dobrego kosmetyku :) Wybór jest duży: kremy do twarzy, perfumy, a może coś do makijażu? Dobrze zainwestować w znane i polecane marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vierka201
Ja mojej mamie teraz na imieniny zamówiłam na zlotewyprzedaze.pl bardzo fajny i niedrogi zestaw Witchen. Torba i portfel. to bardzo dobra, wszędzie znana i droga marka, a na zlotwyprzedaze.pl jest teraz naprawdę okazyjnie tanio. taki prezent na pewno zrobi wrażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieca krytyka
ja kupilam termoloki :D koszt. ok 180zl :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modna_pani :)
ja swojej mamie na imieniny ostatnio podarowałam fotoksiążkę. Projekt wykonałam podobny do tego http://fotobistro.pl/zycie-jest-piekne :) mama była bardzo zadowolona, a mi samo robienie fotoksiążki sprawiło już dużą radość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alla_29
Ja zamówiłam Mamie na imieniny przez stronkę superprezenty.pl warsztaty kuchni bałkańskiej. Ona przepada za gotowaniem i wiedziałam, że z tego prezentu bardzo się ucieszy. Może swoją np. zaproś na degustację win? Albo sama coś wykonaj dla niej? Jeśli nie masz talentów plastycznych może po prostu zamów jej fotoksiążkę ze zdjęciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ucieszyłabym się z dobrego kremu przeciwzmarszczkowego (zawsze szkoda mi kasy) ... nie mówiąc o ulubionych perfumach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka67890
A ja kupiłam mojej mamie ostatnio w prezencie kosmetyk przeciwzmarszczkowy - korektor wieku z blokerem zmarszczek - mesotherapist dermika. Mama bardzo się ucieszyła, a mi już na pierwszy rzut oka bardzo spodobał się ten kosmetyk, bo ma eleganckie opakowanie, zawiera czarną orchideę - elegancko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupowałam przeróżne rzeczy na imieniny swojej mamie, zaczynając od roweru, po boomboxa. alkoholu nigdy nie kupuje. a jeśli chodzi o coś do domu to zdarzyło mi się kupić czajnik elektryczny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może wspólny wyjazd na przykład do dobrego SPA,, wspólnie spędzony czas mamy i córki to najlepszy prezent, w szczególności polecam Rezydencję Nad Wodospadem, mamie na pewno się spodoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam lampę zapachową Berger. Nie tylko uwalnia piękny zapach perfum, ale i neutralizuje niechciane zapachy. Zapach unosi się przez kilka godzin i czuć go na całej powierzchni. Możesz ją kupić w Rosenthalu. Widziałam śliczną fioletową w Kupcu Poznańskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombonierkaaa
azamarka ma rację - alkohol dla mamy? odpada. co do statuetek to w sumie jestem ciekawa jak to wygląda na żywo. bo na zdjęciach jest ok, ale właśnie zastanawiam się nad jakością tego całego 3 D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idealnym prezntem dla Twojej mamy będzie Kwas Hialuronowy. Polecam zamówić go na stronie cofamyczas.pl Rozkurcza zmarszczki mimiczne, ujędrnia i silnie nawadnia skórę. Peptydowe serum intensywnie przeciwzmarszczkowe z niskocząsteczkowym Kwasem Hialuronowym. Poprawia strukturę skóry, wygładza ją, rozjaśnia, zmniejsza głębokość zmarszczek i bruzd, zwiększa jędrność skóry, zapobiega degeneracji kolagenu i elastyny. Zainteresowanym wysyłam link http://cofamyczas.com/pl/p/Faitoz-25-50Kwas-Hialuronowy/73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrym prezentem dla mamy, który na pewno się spodoba jest klasyczna porcelanowa zastawa. Kupiłam mojej mamie porcelanę na http://porcelana24.pl/ , tam jest duży wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojej mamie kupuje najczęściej kremy , na gwiazdek czy urodziny (najbardziej lubi biodermic) staram się też bez okazji, jeśli mi akurat wpadnie jakaś promocja w oko :) mama już swoje lata ma i woli dbać o skórę wiec jej to ułatwiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak biżuteria to na allinside.pl można wyrwać dobre błyskotki za niewielkie pieniądze. Sama tam sobie czasem kupuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cetrinal
Czekoladki zawsze są dobrym pomysłem, moim zdaniem. Prezent pasujący na każdą okazję, ponadczasowy. Można kupić np. ostatnią letnią nowość od Wedla, Ptasie Mleczko o smaku Frappe. Moja rodzina je pokochała :) Tym bardziej, że jest oblane białą czekoladą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym jej zamowila na przyklad zawieszke do kluczy z dedykacja. Jak jestescie daleko to bedzie o Tobie myslec za kazdym razem jak bedzie miec klucze w dloni. http://www.artess.pl/ tutaj wiem ze takie robia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiesz na galanterie skórzaną jak np stylowy portfel lub elegancka torebka? Bo moim zdaniem taki prezent spodoba się każdej kobiecie,a szeroki wybór znajdziesz na Sklep.Krenig.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeleonoraa
fajną ofertę dla mam ma spa Talaria (trojanów) http://www.talaria.pl/oferta-online/dla-mamy-all-40989 jakiś czas temu wykupiłam z siostrą ten wlasnie pobyt dla mamy na jej urodziny. naprawde fajna opcja, bo miejsce jest piękne, a zabiegi i masaże bardzo odprężające. na pewno twojej mamie sie spodoba, bo zawsze jest to coś innego od klasycznych kwiatków/czekoladek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×