Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agiii27

co na prezent na zajaczka ??

Polecane posty

Gość gggggggggg
upupuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm a z jakiego regionu Polski jestes?? bo w woj.mazowieckim nie praktykuje sie prezentow na "zajaczka"..tak tylko pytam z ciekawosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik482
Ja też mieszkam na Śląsku. U nas prezenty na zajączka to tak jak na święta prawie. Szczególnie dla dzieciaczków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kondziuleczka
U mnie sie nie daje nic specjalnego. Drobiazgi symbolicznie. Moze cos czekoladowego? www.czekoterapia.pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzxo ładna
ciekawe, bo ja też z mazowsza i od wieków się praktykuje prezenty na zajączka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleńka 11
Ja jestem z centrum i u nas są prezenty na zajączka:) mniej efektowne niż na Boże Narodzenie, ale też ładne:) co do strony z serwetkami - myślę, że dla jakiejś cioci albo babci taki prezent byłby jak najbardziej w porządku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznań u nas też jest zając

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miś kuleczka
Ja od jakiegos czasu prosze swoich znajomych i rodzine aby na poralu www.poznajmarzenia.pl wpisali co by chcieli dostac na prezent. Jest to bardzo przydatne i mam kłopot z głowy, kazdy dostaje to co jest mu potrzebne a nie cos co ja po długim łazeniu po sklepach wynajde. Oszczedza to sporo mojego czasu pozdrawiam Was dziewczyny Miś Kuleczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem pewien, że znajdziesz coś fajnego na electro.pl Fajna, nowa tradycja z tym zajączkiem. Kolejna okazja, żeby kupić coś fajnego i ofiarować w prezencie. Podoba mi się to ;) Myślicie, że to się u nas przyjmie? Ja kibicuję temu pomysłowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simona1811
Wiem, że wśród dzieciaków jest teraz duża moda na różne gry, konsole, odtwarzacze mp3 itp. ale najlepiej żeby to było Sony PSP, albo odtwarzacz Apple iPod. Dzieciaki zrobiły się wybredne i wiedzą co jest na topie, a co jest tylko podróbką. Te orginałki są dosyć drogie, chyba że na electro.pl - tam dużo taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CurieArt
Jeśli szukacie fajnego prezentu a nie chcecie wydać fortuny polecam www.mr-gadzet.pl Znajdziecie tak kody rabatowe do wykorzystania na cały asortyment. Dla każdego coś się znajdzie. Moje dzieciaki pokochały sprytną plastelinę - nowy kolor na zajączka jak znalazł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zupełnie nie wiem co kupić mojemu chrześniakowi na święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, a może zajączek powinien przynieść coś do ubrania ? :) Jeżeli prezentem mają być obdarowani mężczyźni, to nasz sklep jest strzałem w dziesiątkę ! Mamy ogromny asortyment, a przy tym rozsądne ceny. Modna koszula czy marynarka, a może coś kompletnie innego – wygodne dresy i ciepła bluza na wiosenne wieczory ? :) ---> www.Ombre.pl <--- Zapraszamy do sprawdzenia. W razie pytań służymy pomocą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuję prezenty, kilka już kupiłam na avans.pl dla najbliższej rodziny. Uwielbiam takie dni, ja robię online, bo nie lubię tego przedświątecznego animuszu ;P kolejek w sklepach, reklamacji. Przez internet robię to na spokojnie, bez nerwów, przemyślanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×