Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakochankamiła

Co na walentynki dla chłopaka? - POMYSŁY I PROPOZYCJE pomóżmy sobie

Polecane posty

Gość zakochankamiła

Piszcie moje drogie co na walentynki dajecie swoim ukochanym. pewnie co roku znajdzie sie wiele takich dziewczyn, które mają taki problem- CO TYM RAZEM? Tu podajemy pomysły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochankamiła
zapomniałam dodać, że nie ważne czy wypowiadać się będą kobiety z dużym i wypchanym portfelem czy młode dziewczyny z niewielkim majątkiem:P LOL:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerwnij z nim
nie rozumiem tego pedu za prezentami w to "swieto"? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaskaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Mysle ze jak mu sie oddasz to bedzie najlepszy prezent dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minika21
no nie wiem ja wolę praktyczne prezenty zatem przychylam sie do golarki ja c oprawda kupiłam swojemu pod choinkę golarkę tez właśnie na agito.pl - strasznie fajny jest ten sklep, zatem teraz juz nie poszaleje ale byc moze kupię mu coś drobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuaaa
kup sobie piękny komplet bielizny na tą okazję...bedzie to prezent dla Twojego wybranka i tez dla Ciebie....Przetestowane z powodzeniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kupie mu tylko
jakies fajne bokserki , nie to zebym zalowala pieniedzy ale uwazam ze to zdecydowanie wystarczy, na urodziny i swieta kupuje drozsze prezenty a majtki zawsze mu sie przydadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jj56
ja przeznacze ok 100zl na prezent - na wszystkie okazje w zeszlym roku nie wydalismy nic bo moj facet byl za granica wiec ustalilismy, ze teraz sie pochelpimy na cos wiekszego:P tylko..co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy potrzebuje meskiej rady
a ja mysle o fajce ale nie wiem czy to dobry pomysl ;/ wiem ze bardzo by chcial dostac ale nie wiem czy ja chce to kupic hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc.Macie jakis niedrogi pomysl na walentynki dla chlopaka??nie mam duzo pieniedzy ale chce zeby miał cos takiego drobnego od serca ode mnie.Jestesmy juz razem dosyc dlugo i chce zeby pamietal ze go kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nescafejka
w rossmanie wywoluja zdjecia na podusi ;] za ok 20 zl :] slodki prrezencik;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja swojemu miśkowi
także kupuje bokserki, firmy cornette takie słodkie mają teraz że mm...na allegro są za około 20 zł, a jak już ktoś wspomniał majtki zawsze się przydadzą, pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ósemka8
To wszystko zalezy od tego jakie sa miedzy Wami relacje- bo jesli jest to miłośc to oczywiscie kup cos z serca,no ale jesli pożadanie... warto to sprawdzic www.fotouslugi.pl/walentynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlod3-
ja w tamtym roku zabralam chlopaka na gokarty stwierdzilam ze beznadziejnie i oklepany jest pomysl dawania prezentow rzeczowych na kazde swieto a jest ich pare w roku. dlatego czasem fajne odejsc od rutyny i zabrac go w ciekawe miejsce, ja na ten rok tez myslalam o salonie pieknosci, jednak moze nie w stopniu pielegnjacyjnym cery, a np na masaz do salonu z masazem klasycznym .... niestety na dworze widzimy jak jest wiec zaden "piknik" z winem nie wchodzi w gre:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuchaa*
Wspólny wyjazd gdzieŚ tylko we dwoje:P Ja lubie romantyczne chwile :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiowata misia
a macie jakiś pomysł na prezent do 150zł taki jakiś żeby było coś elektroniczmego albo cos gadżeciarskiego, cos co mu sie spodoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkasiula19
No ja tez mam ten problem a najgorsze jest to że tego wieczoru i całą noc musze zostać z małym kuzybnem sama w domu bo ciocia z wujkiem i miim rodzicami ida na jakąś impreze ale tak sobie pomyślałam że są i plusy młody będzie spał a ja zaproszę mojego Skarba i zrobie kolację przy świecach nawet juz wiem co ugotuje ale nie jestem na 100% czy to lubi haha i potem romantyczny film itp przytulanie buzi cmok haha myśle że będzie fajnie a mam zamiar ugotować taki ryż z kurczakiem i warzywami ja to lubie jest szybkie do zrobienia i smaczne wiem że lubi drobiowe mięso i ryż ale czy to lubi nie wiem haha ale kąbinuje tylko nie wiem co do tego w sumie też nie mam kasy dopiero wydałam kupe na studniówke na której z nim byłam myśle ze czekoladki wystarcza my nigdy nie robimy dużych prezentów ;p:D lepiej coś wymyślić spędzić czas wspólnie we 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że dobrym pomysłem na prezent dla chłopaka jest zakup czegoś, co się sprawdzi. Np. jeśli Twój chłopak uprawia jakiś sport, to możesz mu kupić np. jakiś strój do tego sportu, albo jakiś przyrząd. Zajrzyj sobie na tanisport.pl - oni mają spory wybór takich produktów i dość tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malamyszka03
Po co aż tyle wydawac pieniedzy:D najlepiej kupic sobie seksowna bielizne:D i male przedstawienie dla chlopaka napewno sie ucieszy:D wiecej mu nic nie trzeb abedzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaElena
Dam mu kolację, masaż i sex. - Jak powie, że za mało, to niestety się rozejdziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że całkiem niezłym pomysłem jeśli chodzi o prezent na walentynki może być podarowane jakieś przeżycie jak aromatyczny masaż, wspólny wyjazd, coś w tym stylu http://www.primaveraspa.pl/walentynki_2011.html Myślę, że takie prezenty generują więcej pozytywnych emocji niż zwykłe podarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam problem taki jak kolezanka,chlopak za granica,i nie wiem czy sie zobaczymy...a co do prezentu,to bielizne fikusna mam,ale chcialam mu cos jeszcze dodac oi nie wiem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdula45
Wiecie co? jest trochę czasu, zarejestrujcie się dzisiaj na www.pogrosiku.eu tam jest niezłą oferta wyprzedażowa, i mozna wyrwać naprawdę fajne gadżety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddsssssssaa
daje wlasnorecznie robiony filmik.. zel pod prysznic i cukierki z poprzylepianymi karteczkami (100 powodow dla ktorych cie kocham)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×