Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madzialor

co na walentynki dla faceta???

Polecane posty

Gość madzialor

mam problem.. pewnie duzo kobiet go ma. wiec nie wiem co mojemu facetowi kupic na walentynki??!! myslalam o ladnej poscieli, ale czy ktos ma jakies inne pomysly? oryginalne pomysly??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzialor
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marsz głodnych kiszek
Odejdź od faceta to nie będziesz miała tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzialor
pewnie sama faceta nie masz i zazdroscisz hahahah wydalo sie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzialor
wiec co macie jakis pomysl???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzialor
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie posciel to bardzo romantyczna rzecz dla faceta...:)) czerwona hmm brzmi kusząco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola la la
Ja kiedys kupilam wielkie, grube, welniano-polarowe rekawiczki z Jack Jonesa. Do tej pory wygladaja stylowo, a lubemu łapy nie marzną.Teraz to juz raczej nie kupuje prezentow - w Walentynki jest \"kino, kawiarnia i spacer\" i kolacja własnej roboty... A poscieli bym nie kupila, bo to raczej taki prezent dla pary, a nie osobisty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiaa2
Nie kupuj mu pościeli. To według mnie straszny pomysł. Pościel, która pewnie wcale go nie obchodzi, a gdyby szło to spałby pod jedną. To raczej byłby prezent od Ciebie dla Ciebie... daj mu trochę przyjemności i zabawy. Może coś takiego: http://www.podarkinakartki.pl/p237_szlak_hanby_krakow.html Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, nie pytajcie - przeszperałam już tysiąc stron w poszukiwaniu jakiegoś prezentu na tegoroczne walentynki i szczerze powiem, że nie mam zielonego pojęcia, choć kilka typów wybrałam. Teraz muszę podpytać, co najbardziej chciałby dostać i to jest najtrudniejsza część tej operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wasserman.pl masz sporo ciekawych gadżetów, które mogą zainteresować faceta, jak np. zapalniczka z pendrivem i kamerą w środku czy podobny długopis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I_tak_to_jest
Zależy jaka pościel;) polecam zajrzeć do tego slepu, to mój ulubiony sklep www.special4you.pl jak szukam prezentów to zawsze tu zaglądam zaglądam, fajne gadżety mają do biura i do domu, nieraz coś kupie ogólnie mój ulubiony sklepik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetblondi
Moim zdaniem odpowiednim prezentem było by coś własnej roboty np.nagraj płytę z zdjęciami waszymi i jakąś romantyczną piosenkę wrzuć jako podkład spodoba mu się na pewno życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6-pak piwa
przewiazany czerwoną kokardą, jśli tylko lubi piwo a prawie każdy facet lubi, będzie zachwycony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziol
Może wyznanie miłosne w gazecie... Ja zamówiłam swojemu chłopakowi artykuł z jego fotką na 1 stronie gazety. Pomysł wydał mi się fajny a przede wszystkim oryginalny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno wspólny wyjazd będzie jak najbardziej ok, ale zawsze sprawdza się elektronika, jak wiadomo, faceci uwielbiaja gadżety, więc nie ma się co bawic i kupować słodkich misiów, tylko zainwestować w jakąś fajną grę , labo cos podobnego, uważam, że najtaniej kupować w sieci takie rzeczy, np w sklepie medialux

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram przedmówczynię - faceci nie lubię dostawać "misiów" ani tego typu słodkich prezentów, szczerze mówiąc to ja jestem kobietą i też NIENAWIDZĘ dostawac takich rzeczy. Dzięki Lambada za linka do Medialuxa, chętnie pogrzebię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basienka2333
A ja kupiłam zabawne bokserki dobrej jakości firmy CORNETTE. http://allegro.pl/sklep/23984132_e-ubiorek?order=t&id=23984132&p=8 http://allegro.pl/sklep/23984132_e-ubiorek?order=t&id=23984132&p=7 Przy okazji sobie kupiłam pończoszki,które założe dla mojego faceta - http://allegro.pl/fiore-ozdobne-ponczochy-samon-victoria-r-2-czarne-i2061602908.html a za PRZESYŁKĘ ZAPŁACIŁAM TYLKO RAZ. SUPER!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja propozycja na Walentynki Torcik z sercem! Przepis znajdziesz tu: www.abantonino.blog.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×