Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milka...

Co sadzicie na temat wszechobecnych brazow?

Polecane posty

Gość milka...

:) na wiosne pewnie zrobi sie turkusowo i rozowo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja juz mam dosć tych brązów
a na wiosnę bedzie tak jak mówisz czyli turkusowo i rózowo no i seledynowo;)A latem będzie pewnie królować biały:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem uzależniona od brązu :classic_cool: praktycznie wszystkie ciuchy mam brązowe:P:P:P ale- tak się składa, że na \'brązową chorobę\' zapadłam lata temu- i konsekwenteni się jej trzymam, a teraz raptem się okazało, że jestem najmodniej ubrana:D:D:D pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna... jedyna...
a ja podobno bardzo ladnie wygladam w brazowy, lubie brazowy i w koncu moge miec duuuuuzy wybor wsrod brazowych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jednaa
do mojej karnacji i koloru wlosow (rudy) wlasnie najbardziej pasuja brazy no i zielenie... od zawsze mialam pol szafy brazowej ale teraz..... teraz juz nie moge patrzec na braz bo kazda go nosi wszystko jest w kolorze czekoladowym, nie ma szans nawet na czarna sztruks spodnice bo teraz nosi sie braz.... zmieniam dzisiaj kolor wlosow i cala garderobe. zostalam zmuszona przez te tlumy co robia wszystko co gazetki napisza ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka...
Ja lubie braz ,ale w dodatkach...moim kolorem jest czern:)Uwielbiam czarne ciuszki:)Macie racje....brazow jest za duzo.Ostatnio bylam w sklepie i szalenie podobala mi sie bluzka,ale niestety,byla tylko brazowa:(Od kilku lat szamponuje sobie wlosy na gorzaka czekolade....teraz czasem trudno kupic mi taki szampon:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale macie fajnie! Ja nie mogę nosić brązów, bo wyglądam w nich tragicznie. Za to pasują mi wszystkie odcienie fioletu i czerwieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka...
Myslisz,to fajnie?Na szczescie mnie nie bedzie dotyczyla wiosenno-letnia moda na turkus,seledyn czy roz;)Nie znaosze tych kolorow...braz jestem w stanie strawic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli ktos lubi braz i mu w tym dobrze to nich sobie nosi nawet wszystko w tym kolorze byle tylko to mu pasowalo inaczej jak komus to nie pasuje a na sile chce byc modny ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kattia
A ja nie nosze brazow.Mam dosc tego koloru.Wszysce chodza w brazach i az sie niedobrze robi,bo nic innego nie kupisz.jestem wizazystka i jesli chodzi o blondynki to tylko chlodne odcienie brazu do nich pasuja,chyba,ze ma ktos zoltawe wloski to cieply braz moze byc.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko....
katia , a moze poradzisz cos dla brunetki i jasnej karnacji i zielonych oczach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia, a dla brunetki o jasnej cerze i brązowych oczach? Bo już mi się trochę znudziły te fiolety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupik
nie lubię brązów bo mi w nich nie do twarzy ...ale są osoby,którym pasuje jak moja Mama.Lubię kolorowe rzeczy,niebieskie,granatowe,morski niebieski-jest mi w nich bardzo do twarzy.Kwestia gustu.Lubię jak ludzie róznie wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaa
wszyscy od zawsze lubia braz:Ohipokryzja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do taaaaaaaaaa
dziwki to sobie poszukaj w rodzinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do taaaaaaaaaa
dziwki to sobie poszukaj w rodzinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oho
Dzieci sie dorwaly do komputerow.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moim skromnym zdaniem...
ja lubię brąz, chociaż sama nie mam szafy pełnej ciuchów w tym kolorze. Zniosę nawet pełno brązu na ulicach. Zawsze to lepsze niż pełno różu na ulicach. Ale jak po 10 minutach od wyjscia z domu widze brazowa kurteczke ktora siega ledwo do pasa, a do niej dodatki w turkusie to mam chec rzygnac na srodku glownej ulicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moim skromnym zdaniem...
miało być "po 10 minutach od wyjscia z domu PO RAZ PIATY widze brazowa kurteczke ktora siega ledwo do pasa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam
ochote zrobic to samo co ty, a do tego pupa nie najszczuplejsza w biodrowkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oho
przyjmuję parujące kloce na klatę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papagena
A ja nie lubię brązu , nigdy nie lubiłam , mam jeden polar brązowy , bo akurat nie było czerwonego , a ma bardzo fajny krój i chciałam mieć polar w tym fasonie. Z turkusowych rzeczy - nic nie mam. Już abstrahując od tego, że ta głupia moda powoduje , że całe ulice są w jednym kolorze - to przede wszystkim brąz jest depresyjnym kolorem. Nie mówięrudy czy beżowy , ale taki czekoladowy brązowy. I do dupy to wygląda , jak co druga osoba jest poubierana od stóp do głów w brąz i wyglądają przez to jak chodząca depresja. Całe szczeście jest trochę ludzi , którzy trzymają się swoich upodobań i mają w dupie modę. Osobiście lubię się ubieraćkolorowo , moje ukochane kolory to żółty i czerwony z czarnymi dodatkami. Może i wyglądam jak papuga , ale przynajmniej mi jest wesoło w moich ubraniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja lubię
rzucać brązem o porcelanę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papagena
a znacie taki kawał? Przychodzi rynkowski do lekarza w obsranych majtkach , lekarz sie pyta "ale panie rysiu , co to jest ?" - a rynkowski na to "dziewczyny lubią brąz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znamy
a znacie taki kawał: kawał kupy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papagena
mam brązowe zęby:o spod napletka wystaje też kawałek żółtego sera:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kocham brąz
miałam dosyć już tych różowo-turkusowych panienek na ulicach. bleeeeeee :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×