Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dekoratorka3219

Co sądzicie o zakupach w ciemno w Internecie?

Polecane posty

Gość Dekoratorka3219

Co sądzicie o kupowaniu w Internecie np. dywanów? Czy opłaca się kupić dywan w ciemno bez zobaczenia go na własne oczy i bez dotknięcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To samo dotyczy każdej rzeczy,sklep musi być solidny i godny zaufania,wtedy możesz zamawiać rzeczy których nie widziałaś na własne oczy,bez żądnego problemu:) Euro-zakupy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo często ludzie zamiast kupowania w zwykłych sklepach wybierają zakupy w sieci. Jedynie ubrania powinno kupować się w sklepie z przymierzalnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nadal sie zastanawiam nad zakupem czegokolwiek w internecie,fakt często jest taniej, Jak mam chandrę -najlepsze zakupy a najfajniejsze promocje raczej na żywo :) i większą to frajdę na pewno sprawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamawiam na internecie do dobrych 5 lat i nigdy nie miałam najmniejszego problemu. Jeśli pojawiały się wady bądź coś mi się nie podobało po prostu towar zwracałam i nikt nie robił z tego powodu nieprzyjemności. Po prostu zanim coś kupicie dobrze sprawdźcie sprzedawcę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwialiwia
Ja tak samo, kupuje już od kilku lat w internecie, no i owszem zdazyło mi się kilka razy że zamówiłam coś za dużego lub za małego, ale nie było nigdy żadnych problemów, żeby to zwrócić;) W necie promocji jest wiecej i są częściej, no i można znaleźć coś oryginalnego, na przykład sukienki z http://www.smallbig.pl/;) Zawsze jakoś możemy wyróżniac się w tłumie kupującym w sieciówkach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dywan to troche ciezko chyba ze wczesniej widzilas w sklepie na wlasnie oczy np jakbys chciala odeslac to doscyc spory gabaryt ale ciuchy czy jakies zabawki czy tez gadzety to najknajbardziej tylko najlepiej kupuj w sklepach internetowych np zalando answer butyk a p*****ly na dilmarket.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może kiedyś się przekonam ale na razie zdecydowanie prawdziwe sklepy mnie przekonują,fajni sprzedawcy i ruch,widocznie jestem staroświecka. Przeglądam oferty na stronach internetowych i jak mi się coś spodoba a jest taki sklep u mnie w mieście to po prostu wyruszam w trasę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w internecie kupuje tylko jakieś pierdółki, których nie chce mi się szukać po sklepach ;d zdarzyło się kilka razy, ze zamówiłam buty, czy sukienkę, ale generalnie wolę przymierzyć coś, zanim to kupie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli masz tak jak ja. Zastanawiam sie nad etui z nadrukiem na smartfona,mozna samemu w sferisie zaprojektować,ale na żywo nie widziałam i w tym problem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarzynaT
Kiedyś byłam do tego średnio nastawiona. Jakiś czas temu musiałam szybko zamówić konkretną lalkę, wiecie jak to jest, dla córki i postawiłam na http://onepagerapp.com/toysbox . Będę szczera - trochę martwiłam się o to jak dojdzie przesyłka itp. Jednak pojawiła się szybko i bez żadnych problemów. Rada ode mnie: jeśli chodzi o towary, które kosztują drożej, albo są dla Ciebie po prostu cenne, wybieraj sklepy którym możesz zaufać. W ten sposób oszczędzisz sobie rwania włosów z głowy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirkapa
wiesz co, tak na dobrą sprawę każdą zakupioną rzecz w necie możesz zwrócić jeśli coś Ci nie będzie pasować, ważne żebyś przed zakupem poczytał o sklepie, czy nie są oszustami. Jak by nie było, przez internet jest zazwyczaj trochę taniej, w sferisie -allgro kupiłam telefon, niby tylko parę dych zaoszczędzone ale jednak coś. Za to ciuchów już nie kupuję online, bo zazwyczaj to się kończyło odsyłką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właściwie kupuję prawie tylko przez internet, czy to ubrania, czy książki, czy artykuły dekoracyjne. Z ubraniami raz lepiej, raz gorzej, ale w sklepach, z których korzystam zwrot nie stanowi problemu. Wolę przez internet, bo przeważnie większy wybór, niższa cena i odpada konieczność przepychania się przez hordy ludzi w galeriach handlowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie to nie zamawiasz czegoś tak zupełnie w ciemno tylko zawsze masz podany opis i wiesz jak wygląda dana rzecz ub też tak jak ja,zamawiając kosmetyki naturalne z kolagenem na KochamZdrowie.com wiem jakiego efektu mogę się spodziewać,bardziej chodzi o to aby znaleźć ten dobry i uczciwy sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoła131
Nie kupujemy w ciemno. Ja zawsze sprawdzam warunki przesyłki, możliwości zwrotu i dokładny opis. Właśnie znalazłam http://leifheitsklep.pl/mop-piccolo-m-z-nakladka-micro-duo-p45960.html Idealny mop do mojej małej łazienki. Nie potrzeba do niego wiadra. Bo mechanizm wyciskania ma w drążku. A dodatkowo dostaje się na niego 3 lata gwarancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli poczytasz opinie na temat sklepu, dobrze przeczytasz opis to nie widze problemów z kupnem. Warto jednak absolutnie dobrze zapoznać się z opisem danego przedmiotu, by nie było żadnych nieporozumień. Jeżeli chodzi o odzież to można dobrej jakości kupić garnitur na https://modini.pl/ . Sama widziałam jak wiele dziewczyn chwali ten sklep w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tovcia możesz śmiało zamawiać, ja się skusiłam i jestem zadowolona :) szybka realizacja zamówienia, 0zł za przesyłkę i do tego przemili pracownicy w sferisie:) wrócę tam jeszcze nieraz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli chodzi o zakupy przez internet to ja mam z taką zasadę, że zamawiam rzeczy tylko do 100 zł a ciuchy do 50 :p Ciuchy to muszę zmierzyć żeby kupić taka już jestem.,. przez internet zamawiam tylko koszulki z nadrukami na http://www.sferakoszulek.pl/ bo jestem fanatyczką i lubię taki styl. Jeszcze nie zdarzyło mi się przekroczyć tej magicznej bariery 100 i 50 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej po prostu wybrać większy i zaufany sklep, taki o którym możesz poczytać realne opinie korzystając z portali takich jak Opineo. Tam realni klienci oceniają sklepy kilka dni po otrzymaniu produktu. My się polecamy jeżeli ktoś szuka wartościowego sklepu z modą męską. Bo odnajdzie się u nas i zwolennik eleganckich zestawów koszula + marynarka i ten, który zdecydowanie stawia na sportowy wygląd. Warto do nas zajrzeć i sprawdzić co jest grane ;) Zawsze służymy pomocą i radą. Śmiało zaglądajcie -- > www.Ombre.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magmuasel
Kiedyś też podchodziłam sceptycznie do zakupów rzeczy, butów itp przez internet. Ale raz się przełamałam i teraz uważam, że to cudowne, że bez wychodzenia z domu można sobie kupić coś. Wiadomo, że zawsze może trafić się jakiś nieuczciwy sprzedawca. Ale ja np. buty kupuję tylko na e-kaja.pl i nawet jak jednak rozmiar był zły bez problemu mogłam wymienić. Także trzeba trafić na swój sklep po prostu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość follko
no mi się właśnie zdarzyło kupić dywan w ciemno i musiałam odsyłać bo po rozłożeniu wyglądał tragicznie;p ciuchów już też nauczyłam się, że nie warto zamawiać przez neta, teraz to zazwyczaj jakiś sprzęt kupuję przez internet bo wychodzi taniej, ale to też tylko w sieciówkach typu rtv, sferis żeby nie było problemów z gwarancją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Www.satan666,com i czuj sie bezpiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak są sprawdzone sklepy to spoko, ale ja raz kupiłam buty na jakims sklepie o którym pierwszy raz słyszałam i niestety ani butów ani ppieniędzy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja kupuję odzież tylko w internecie (marynarki, spodnie, koszule, płaszcze itd.) Aby zaoszczędzić kilka złotych zawsze korzystam ze strony internetowej http://www.cozacena.pl/ Dzięki temu oszczędzam nie muszę biegać po sklepach. Proste i wygodne polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgaOlgaOlga
Sama często zamawiam rzeczy przez neta, jest wygodniej, często sporo taniej a jakość zawsze mi odpowiada, sprawdzam po prostu, czytam opinie o sklepie. Goodlookin bardzo polecam, mają spory wybór np kurtek zimowych i przesyłka u nich zawsze jest ekspresowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marusia_09
ja już nieraz zamawiałam rtv, agd przez internet w sferisie i jeszcze się nie zawiodłam;p i na pewno są to szybsze zakupy niż bieganie po sklepach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulapauka
Jak najbardziej za. Kupuję na e-kaja.pl i chyba nie prędko wrócę do zakupów stacjonarnych. Tym bardziej, że nigdy nie robią problemów z wymianą na inny rozmiar czy ogólnie ze zwrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna J
Ja wychodzę z założenia, że jeśli sklep dba o swoją reputację to nie będzie sprzedawał jakichś bubli. Przecież każdy wie doskonale, że złe wici rozchodzą się w sieci błyskawicznie. Mam kilka swoich sprawdzonych sklepów do których chętnie zaglądam np. dziś zamówiłam w Meble Hot piękną komodę do przedpokoju. Znam doskonale już ich jakość i powiem, że meble warte są zakupu, a w dodatku mają niższe ceny od tych sieciowych salonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×