Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kłapi

Co warto kupić w Biedronce a co zdecydowanie odradzacie .......Zróbmy liste !!!

Polecane posty

Gość chipsomaniaczka
Ja najbardziej lubię chipsy z Biedronki i kotleciki sojowe. Naprawde pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kupuję bo mam za daleko, byłam ze trzy razy w życiu. Po wodę mineralną :) z tego co wiem, można spokojnie kupować rzeczy podstawowe, typu woda mineralna właśnie, cukier, mąka, mleko, jogurty naturalne, śmietana, ryż, kasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babaa z osłem
Chipsy, kotleciki sojowe, wafelki kokosowe, wafelki w polewie (ogólnie ciastka bez zastrzeżeń), parówki z kurcząt w dużych paczkach, jogurty (jak na tę cenę wcale niezłe, bez porównania z tescowymi na przykład), chleb tostowy, preparat w sprayu na meble, odświeżacz łazienkowy, ręczniki kuchenne. Nie polecam wyrobów typu uszka itp. oraz ryb w wiaderkach. eomer sobie może teraz poużywać. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minnnnnnnka
Polecam: - musli tropikalne i tradycyjne- ma dużo bakali i innych pysznosći i jest naprawdę dobre - mleko - ciasteczka "Złotynki maślane" - sa rewelacyjne - żel pod prysznic Elea, mlecznej barwy w butelce z niebieskim korkiem- fajnie pachnie - herbatę Earl Gray - jej właściwie nie da sie zepsuć - kuleczki Hoopki czekoladowe Nie polecam: - mięs pasztetu z gęsi ze śliwkami !!!!!!!!! NIE!!!!! - owoców, bo sa zazwyczaj albo wściekle kwaśne (jabłka, gruszki), albo gorzeki, albo zasuszone (mandarynki!) -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minnnnnnnka
Ok, powiem to, w pasztecie z gęsi ze śliwakmi znalazlam kiedyś CAŁE, DUŻE GĘSIE PIÓRO!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAFFI
warto kupić cukier, słodycze ,napoje, krem czekoladowy do smarowania pieczywa ,pieczywo tostowe, gumy ,balsam 500ml vitasoft - bardzo fajny i pachnie troche jak krem nivea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novinexa
chipsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chpisy :) Są tanie,pyszne i jest ich dużo.Właśnie wcinam solone teraz,a czekają na swoją kolej chrupki bekonowe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam draże kokosowe
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pazdziernikowa mama
minnnka rozbawilas mnie... :) a mialam dzis takie dola.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i oczywiscie
niezmordowane parówki dla leszczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netka28
ja kupuje pampersy dada - bo są na rzepy i całkiem niezłe i w dobrej cenie 64 za niecałe 30zł mleko NAN2 bo właśnie tam jest najtańsze chusteczki nawilżane dada też są całkiem niezłe chipsy - ale o tym nikomu nie mówie - bo niezdrowe - ale smaczne, bez porównania z np. realowskim aro uszka mi nawet smakowały w barszczyku - a widziałam że komuś wyżej nie...:) kupiłam sobie śliczną kompozycję z bambusa zielonego (tego z korzeniami) w małej niebieskiej miseczce Owoce -fe Jogurty - mi nie smakują acha dobre jeszcze mieli orzechy pistacjowe solone wędliny - nie kupuję z zasady, a tym bardziej mielonego mięsa - aż mnie odrzuca od takich rzeczy w marketach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam
krakersy sezamowe, są pyszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te wujaszek
hehehe miszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magaol
Warto kupic serek wiejski!!!!!!!!!Pychotka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam
dywanik,ostatnio byla promocja za 7,99;album do zdjec za 10zl, kwiatuszka "zamioculcasa" za jedyne 15:)zawsze zagladam na polki z roznymi artykulami przemyslowymi:) Pije kawe cappucino,kupuje jeszcze chleb,mleko,margaryne,drozdze,jajka,soki owocowe,dzem....Moze czego nie kupuje: -pasztetow -wedlin - ryb - niektorych warzyw i owocow - kosmetykow do twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lula28
ser Feta - tanio, twarożek 450g waniliowy z krówką na wieczku - mniam :), czasem ciuch TOP collection - bo to TOP SECRET, kawa Cafe d'Or = pyszna, zupki chinskie, mleczko do demakijażu Biedronka , ale made by Kolastyna - bardzo dobre, wkładki Femina i podpaski...dawno nie byłam, więc nie wiem co jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odradzam ketchup BLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam ostatnio krzesło do kompa za 89 zł i jestem bardzo zadowolona! ale to jak wiadomo to jednorazowa promocja, a t ak to czesto kupuje chipsy top chips i zawsze zjadam cala paczke na raz i mi nie dobrze.... woda mineralna niegazowana polaris jest świetna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megs
kosmetyki biedronkowe: szampon do wlosów z mleczkiem migdalowym i bawełną podpaski pasta do zebow (zdaje sie od Tołpy) chusteczki chigieniczne płyn do prania ciemnych rzeczy ostatniokupilam świetny krem do ciała, akurat nie z serii "wyprodukowane dla biedronki". są 2 wersje: czekoladowa i maslo kakaowe. krem jest przeznaczony dla przesuszonej wiatrem i slońcem skory twarzy i ciała.jest rewelacyjny!!! zmiękcza skóręi nie jest bynajmniej tlusty jak inne kakaowe kremy i balsamy jedzonko: czpisy:) kiedys bekonowe, teraz częsciej solone cukierki mieszanka czekoladowa , zapomnialam jak sie nazywa pierniki w duzym, niebieskim opakowaniu ]ciasteczka kruche kokosowo-pomaanczowe musli w kartonikach mleko--> chociaz ostatnio sie zrazilam,kupilam kilka razy zepsute:( bo nie chowaja go do lodowki podczas upałów powidła sliwkowe dzem z czarnej porzeczki chlebek ciemy sojowy nie polecam makaronów. chyba tylko na tym sie przejchalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megs
jeszcze lody smietankowo-czekoladowe Libretto (prawie jak Algida:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megs
jeszcze soki marchewkowo owocowe, w malych butelkach,robione przez "Pysia". mi smakują bardziej bo nie są aż tak słodkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mielonkę tyrolską
miodzio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parowki
!!serio te male dla dzieci mniaaaaaaaaam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palula
cała polska kupóje w boedronce czy ty tez kupujesz w biedronce.....:)heheh ja mysle ze dobre sa słodycze a zwłaszcza chipsy!!!okropne sa przetwory miesne i kiełbasy ochyda bleeee!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaśtam
orzeszki chipsy puding czekoladowy słodycze są ogólnie spoko, bardzo dobre mleczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
draże czekoladowe- wielka paka i są naprawdę pyyyyycha. ( kokosowe też dają redę :) ) szampon do włosów z mleczkiem migdalowym ( odżywki NIE POLECAM ) chpisy ( WSZYSTKIE SMAKI :) ) lubie tez jogurty, wg sa naprawde smaczne serek wiejski PYCHOTKA podpaski- cena przystępna :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shalona
no ja uwielbiam: jak poprzednicy czipsy (wszystkie smaki), mleko, drożdże, ser edamski(genialny do zapieczenia na grzankach w opiekaczu), dezodoranty softine, kawa cafe'dor czy jakos tak(mniam), no kruche złotynki, chleb zwykly, budynie, puddingi. nie znosze: spreyu do mebli(a fe, od tego smrodu boli mnie glowa i sie dusze, a na dodatek nie ma efektu), innych kaw oprocz cafe'dor, kakao, wędlin i pasztecikow, podpasek femina, wafelkow estella(bardzo suche). ale generalnie w biedronce jest taniocha i lubie tam kupowac chociaz obsluga w mojej jest raczej dretwa i niemila... feee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×