Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gosia24

co warto kupic z odrilame z kosmetykow???

Polecane posty

Witam.Cchialabym kupic sobie jakies kosmetyki z oriflame?? Jakie kosmetyki polecicie do kupienia z oriflame.Wielkie dzieki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadne bo to GÓWNO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avon lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani Avon ani Oriflame
już lepsze są kosmetyki z Yves Rocher,Sorayi,Kolastyny,AA,Dax Cosmetic,Ziaji...chociaz Oriflame tez ma kilka udanych produktów ale Avon zeszlo na psy...niestety:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_lbn
W Ori jest sporo fajnych, dobrych kosmetyków, osobiście polecam: - wode toaletową Elvie-sliczny, delikatny, kobiecy zapach ktory długo sie utrzymuje, a od kiedy zaczelam go uzywac znajomi pytaja czym tak ładnie pachnę :) -tusz do rzes Giordani Gold -krem do ciała silk- skóra jest jedwabiscie gładka i nawilzona, jest bardzo wydajny -krem do ciała Pearl, z drobinkami - idelny na słoneczny dzien i na imprezę, slicznie pachnie i bardzo dpbrze pielęgnuje -woda toaletowa Fire - mój ulubiony zapach , tyle ze nie utrzymuje sie zbyt długo -intenstywnie nawilzający balsam do ust Skin Quencher (nie jestem pewna pisowni), taki w niebieskiej tubce, mam go juz ponad pól roku, uzywam pare razy dziennie, a zdarza sie ze nie tylko ja z niego korzystam :) najlepszy balsam do ust jaki kiedykolwiek mialam,nawilza i pięlegnuje, jest wart swojej wysokiej ceny . -seria do cery tradzikowej- bardzo dobra, przyjemnie pachnie -maseczki(z glinką,jogurtowa,z algami) - rewelacyjne, moim zdaniem, działają tak jak obiecuje producent i mozna by jeszcze dużo wymieniac.. co nie znaczy ze wszsytkie kosm sa dobre, bo zdarzaja sie niestety takie ktore mi kompletnie nie odpowiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elisana
z Oriflame super są balsamy do ciała, np. Silk i błyszczyki do ust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy ktos mógłby się
wypowiedzieć na temat wody toaletowej "Lucia"? Zastanawiam się nad jej zakupem, zachęcona opisem w katalogu, ale chciałabym poznać zdanie kogoś kto ją miał. Czy ładnie i jak długo pachnie? Ja lubię zapachy mocne, słodkie, korzenne i orientalne. Może ktoś sie wypowie na temat tej wody? Zaznaczam, że chodzi o wodę toaletową o poj. 50 ml w atomizerze. Z góry dzięki za opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiaaaaaaaaaaaaa
ja ją mam, bardzo fajny zapach... taki orientalny w połączeniu z owocowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięki dziewczyny
:) tylko teraz bądź tu mądra: "orientalny w połączeniu z owocowym" kontra "pachnie świeżością"... no teraz to mi dałyście do myślenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiaaaaaaaaaaaaa
w oriflame jest taki opis tych perfum: może to Ci pomoże :) "Zaskakuje połączeniem nut owocowych i szyprowych. Zadziwia swoją oryginalnością i wyrafinowaniem. Rozpoczyna się niezwykłym duetem: kwitnącą turecką różą i cierpką czarną porzeczką. W jej sercu dojrzewają słodkie brzoskwinie i śliwki. Zmysłową harmonię tła tworzą nuty drzewne, drewno sandałowe i białe piżmo. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiaaaaaaaaaaaaa
wiesz co przepraszam Cię, ale pomyliło mi się z wodą Saga :) to co ja pisałam dotyczyło perfum Saga więc nie sugeruj się tym :) perfum Lucia nigdy nie miałam jeśli chodzi o Lucie to taki opis podaje oriflame: "Owocowo-kwiatowy zapach dla kobiety ceniącej styl, luksus i klasyczną elegancję. Rześkie cytrusy, upajająca woń jaśminu i aromatyczne drewno sandałowe tworzą kompozycję pełną blasku." a jeśli lubisz mocne zapachy to polecam też NOMADIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ja
seria Giordani Gold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięki katiaaaaaaaaaaaaa
za zaangażowanie :D Sagę mam i Nomadic też, a nad Giordani Gold też się swego czasu zastanawiałam, bo to coś w moim guście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_M_
a ja uwielbiam balsam silk i plyn do kapieli silk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_M_
i jeszcze rozne malowidla z oriflamu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maalina
INDULGENCE - woda toaletowa bardzo cieply zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram
Indulgence - cudo!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×