Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość www.bonprix.pl

czy ktos dokonał zakupu poprzez www.bonprix.pl

Polecane posty

Gość www.bonprix.pl

zamówiłam u nich bezpłatnie katalog i przyznam ze ładne maja ubrania. czy ktos zakupił u nich coś i czy byl zadowolony????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipppppa
A ja tam kupowalam parę rzeczy i bywało generalnie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupiłam kilka rzeczy
ale wiecej juz nie kupie :O Te , ktore dostałam zawsze były za duze i złej jakosci :( To wszystko ładnie wygląda na tylko na zdjeciach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdanie sa rózne
ubrania są ładne i nawet nie drogie. Jednie za przesyłkę trzeba trochę zapłacić. jeżeli ubranie po zakupie nie pasuje to można je zwrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z doświadczenia nie tylko
swojego zresztą - wiem, że trzeba zamawiać rozmiar mniejszy niż się nosi. Bo oni mają jakąś dziwną rozmiarówkę. Kłopot tylko - jeśli nosisz 34-36 ;) bo już nie masz jak zejść w dół. Ja tak mam niestety (stety). Kolekcje dziecięce mnie nie interesują i dlatego już tam nie kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie planuję i pytałam o te nieszczęsne rozmiary łamane, może mi pomożecie? a jak to jest z rozmiarami w Bon Prix? np. ja noszę 36, a w katalogu wiele rzeczy ma 36/38 - czy będą na mnie dobre? bo przez te łączone rozmiary to pomijają niektóre, np. jest 32/34 i od razu 36/38, a nie ma 34/36 (który podejrzewam byłby dla mnie najlepszy). zmierzyłam się wg tabelki w katalogu, to też mi wychodzi, że powinnam u nich zamawiać 36, ale jak go zamówić, skoro go nie ma, tylko jest 36/38? ktoś poradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oceniatorka
wszystko lepiej wyglada w katalogu i wszystko jest za duze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz mi z tym
kupilam tam plaszcz...i juz wiecej nic nie kupie...wszystkie produkty sa made in china wiec wole pojechac pod warszawke i sobie tam cos kupic niz poprzez bonprix:/ plaszcz zle uszyty i oczywiscie za duzy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys zamówiłam i przysłali ciut inną bluzkę w takie wiesniackie kwiaty a miała byc gładka:o od razu zwrot:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to badziewie szkoda zachodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesienna pani
Jestem klientką Bonprix-u od kilku lat.Znam też inne osoby będące klientami powyższej firmy.Zarówno ja jak i moi znajomi jesteśmy zadowoleni z tej usługi.Przykro mi że jesteście niezadowoleni.Podjeliście słuszne decyzje aby nie korzystać z usług Bonprix-u.Zanim jednak wybierzecie się na kolejne zakupy stańcie przed lustrem,przyjżyjcie się swojej figurze,sprawdźcie swe wymiary,zasobność portfela i życzę wam udanych satysfakcjonujących zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bardzo rozumiem, po co mam stawać przed lustrem. Jestem świadoma swoich wymiarów, podobnie chyba dziewczyny z kafe. Problem w tym, że w katalogu te ubrania wyglądają fajnie, a na żywo - tragedia (przynajmniej to, co ja widziałam). Nawet gdy wybiorę rozmiar z tabeli, to przyślą egzemplarz o numer - dwa za duży. Jasne, że jak się nosi 40 - to można zamówić 38 Gorzej jak się ma 34 albo 36. Dopasowanie ciuchów - bez szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatergo
No niestety to co pokazują w katalogu może zaskoczyć w realu niską jakością / wcale nie mówię, że leży gorzej czy lepiej/ jest po prostu gorsze w gatunku niż się można spodziewać. Trzy razy zamawiałam i za każdym razem tak było. Teraz już dałam sobie spokój z bonprix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupilam pare rzeczy
i generalnie nie jest zle. wiadomo, kazdy ma inna budowe ciala, inaczej ciuch moze lezec, ja nie jestem wymiarowa, zdarzylo mi sie, ze przerabialam cos po zakupie, ale ostatnio zamowilam ladna bluzke rozmiar 38 i jest idealna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakupiłam w bon prix już sporo rzeczy, jedne lepsze, drugie gorsze. Z rozmiarówką są problemy, dlatego parę zamówionych przeze mnie rzeczy powędrowało po rodzinie na gwiazdkowe prezenty. Od jakiegoś czasu nie zamawiam zbyt drogich rzeczy w bon prix. Zrezygnowałam z zakupu spodni, żakietów oraz płaszczy. Natomiast bluzki, swetry oraz spódnice zamawiam bez obawy (szczególnie te ostatnie są super). Nie polecam natomiast bielizny, gdyż według mnie wykonana jest z kiepskiego rodzaju materiałów (jak dla mnie) i do tego wcale nie jest tania. Pozdrawiam i życzę udanych zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helusia
fajne mają ciuszki tylko trzeba brać rozmiar mniejszy, i ceny są niższe niż w sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania-rybka
Kupuję ciuszki już jakiś czas i mimo,że zwracałam pojedynczą rzecz jestem zadowolona z zakupów. Rozmiar trzeba niestety brać mniejszy, ale cieszę się że mogę na swoją figurę cokolwiek kupić. Tak jak wszystko trzeba przetestować. Teraz kupuję już bez obaw i jestem zadowolona, z jakości- też. Swetry, bluzki i topy są super. Dobra bawełna a nie tylko stylony. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania-rybka
Kupowałam również bieliznę i jestem zadowolona z jakości, fasonu i wykonania- więc analizując wcześniejsze wypowiedzi - na gusty nie ma rady, każdemu podoba się co innego. O jakości również można podyskutować. Moje rzeczy nie rozciągają się po praniu, mogę je wirować i nie tracą fasonu, są porządnie odszyte i nie prują się już po pierwszym użyciu. Swetry są ciepłe i aż szkoda,że ogranicza mnie czasem kasa, bo kupiłbym o wiele więcej niż kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerda88
Fajny sklep i ceny;) Generalnie bez zarzutu~chociaż przesyłka kosztuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aroma
kupiłam tylko szlafrok :) jest ogromny i bezkształtny. ale go noszę. na zdjeciu modelka wyglądała pięknie i sexownie....ja tak w nim nie wyglądam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petiberek
hi hi mam ten sam szlafrok..jest okropnie bez wyrazu...ale tez go nosze - za kare. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
również się zgadzam, że w katalogu większość szmatek wygląda fanatycznie...ale w realu to nie szmatki ale szmaty...w końcu zdecydowałam się zaprzestać zamawiania. Ani jeden ciuch jaki zamówiłam nie spodobał mi się - materiał do niczego, za duże!!! mimo, iż w tabeli wszystko się zgadzało. doszłam do wniosku, że lepiej kupić coś co mogę nie tylko zobaczyć, ale dotknąć i przymierzyć - tym bardziej, że ja preferuje mieć wszystko dopasowane. Kwota za ciuszek plus koszty wysyłki - jak dla mnie za wysoka cena za jakość jaką oferują. Ale do tej pory uparcie przysyłają mi katalog i od razu go wyrzucam, by się ponownie nie nabrać - bo jak pisałam wcześniej i parę innych osób, w katalogu cudnie te szmatki wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka1234
ja zamawiam wiele rzeczy i jestem z nich bardzo zadowolona skoro wolicie kupowac na bazarze to wasz wybor ubrania ktore zamawiam zawsze wywoluja wrazanie u znajomych wiec to jest kwestia gustu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja zona kupuje regularnie w Bonprixie,ostatnio nawet przestała chodzić po sklepach...nie ktore rzeczy sa wartosciowe,inne rzadko spotykane,sa tam tez krótkie serie ale nie w e wszystkich rozmiarach Generalnie ok,ale bez sensacji.Quelle chyba lepsze choć droższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyk
ja za pierwszym razem bylam zla jak niewiem bo zamowilam sobie moj rozmiar i bluzka byka ze dwa numery za duza teraz zamawiam dwa numery nizej a jak chce bardziej obcisnieta to biore numer najnizszy i jestem zadowolona.kupilam sobie juz kilka bluzek i jak narazie wcale nie odbiegaja od obrazka z katalogu. a jeszcze jeste zadowolona z poscieli maja tania piekna i dobra gatunkowa posciel naprawde polecam mam juz 4 sztuk i kazda jest bardzo ladna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyk
czy ktos kupowal buty w bon prixie jak trzeba zamowic normalny rozmiar czy tez mniejszy? czekam na odpowiedz. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimbo girl
Kupiłam w Bon Prix juz kilka ubrań i zgadzam się co do rozmiarówki. Jeśli chodzi o jakość...coż, myslę, że tak już jest przy zamawianiu bez oglądania "na żywo" - wyobrażamy sobie i mamy nadzieję na coś więcej. Z drugiej strony, jakość sporej ilości ubrań np. z H&M lub innych podobnych sieci też pozostawia wiele do życzenia i mimo, że j ogladamy i przymierzamy nic to nir pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rotunda
Kupiłam z katalogu kilka rzeczy. Powiem szczerze, że nie bardzo byłam zadowolona. Po pierwsze czekałam bardzo długo, po drugie towary przychodziły w trzech ratach, po moim telefonie z zapytaniem kiedy będzie reszta, dowiedziałam się, że lada dzień, po czym znowu czekałam długo, po czwarte jakość zamówionych rzeczy nie była rewelacyjna. Na zdjęciach wyglądają dużo ciekawiej niż w rzeczywistości. Chciałabym zamówić męskie spodnie, ale niestety Wasze spodnie są na panów 105cm i do tego w kapeluszu. Mam przystojnego męża/188cm/ i potrzebuję spodnie dla niego, a nie dla krasnala. Czy macie np. męskie spodnie nr katalogowy939578GA rozmiar 48/50 o długości nogawki /od kroku/ 88cm?, bo 80cm to nawet na mnie za krótkie a mam 174cm! A może inne? W całym katalogu niestety nie znalazłam żadnych, owszem w szerz tak ale nie na długość. Czy wszyscy Wasi klienci mają wielką pupę tuż nad kolanami?, a może tam gdzie jest firma nie występuje taki gatunek facetów, na których można \"zawiesić oko \". Współczuję wszystkim paniom! Pozdrawiam i życzę miłego dnia, a Paniom z firmy radzę przeprowadzkę w inny obszar Polski. Gonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×