Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość abstynencik

CZY KTOS WIE GDZIE NAJLEPIEJ KUPIĆ ALKOMAT

Polecane posty

Gość abstynencik

jak wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W aptece. Albo w Carrefourze jednoraazowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e fajek
Jeśli szukasz profesjonalnego i sprawdzonego alkomatu to zapraszam na e-fajek pl, Znajdziesz tu alkomat - Certen personal. Wyposażony jest w wysokiej jakości sensor elektrochemiczny oraz czujnik ciśnienia, te elementy wykorzystywane są w alkomatach będących na wyposażeniu policji. Dzięki temu wyniki są dużo bardziej wiarygodne niż w przypadku alkomatów niższej klasy. Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulaaas
Mam w planie zainwestować w alkomat do firmy, bo niestety czasami się zdarza, że ktoś mi wygląda na trąconego...ale bez zrobienia badania, to przecież nie udowodnię pracownikami że jest po kielichu...Fajne modele znalazłem na stronie www.expertmarket.pl . Kupował ktoś może tutaj? Mają produkty od marki Sentech, ponoć sprawdzona firma, która robi rzeczy tak dokładne jak te alkomaty policyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na hooy ci alkomat dmychaj w prezerwatywy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam alkomat w samochodzie, sprawdzałem jego pomiary z policyjnym u brata i działa bez zarzutu. Dmucham zawsze po jakiejś imprezie i wiem, że bezpiecznie wsiadam do samochodu. Nie jest to duży koszt, a uchroni życie, pieniądze i prawo jazdy. Kupiłem dosłownie za parę złotych na allinside.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja często robię zakupy przez internet :) Moim ulubionym sklepem jest allinside. Jestem badzo zadowolonym klientem tego sklepu, obsługa jest świetna a rzeczy które tam kupowałam są rewelacyjne. Bardzo dużo rzeczy tam kupuję, od kosmetyków, przez ubrania i akcesoria dla dzieci, po elektronikę :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwudziesta
popatrz sobie na ranking i wybierz najlepszy model: http://www.alkomat.com/porownanie.htm a potem wejdź na ceneo czy gdzieś i porównaj ceny, kup tam, gdzie Ci pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam alkomaty Sentech, dobrze sie sprawuja. polecam jak wyzej wybrac dobry model i znalesc w korzystnej cenie ale z mala uwaga. po pierwsze zeby sklep mial swoj serwis, czesto takie sklepy oferuja darmowa kalibracje przez jakis czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej zrobić jak radzi "dwudziesta" sprawdzić w tym rankingu jakie modele wypadają najlepiej w danej kategorii i poszukać w jakim sklepie dostaniemy je najtaniej, ja w taki sposób kupiłem swój x50 alkohita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FrankWilliams
Sklep całkiem niezły - ma całkiem bogatą ofertę produktową, ale przy cenniku kalibracji przydałoby się info że w przypadku niektórych alkomatów (m.in. Alkohit) kalibracja jest darmowa w ramach gwarancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że tanio można kupić przez allegro lub poszukać w ceneo. Bardziej istotne jest by kupić porządny alkomat, a chińską taniochę, co do której działania nigdy nie można mieć pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FrankWilliams
na allegro trzeba uważać lepszym rozwiązaniem jest już ceneo lub sklepy producentów (takie jak np. wspomniany powyżej www.sklep.alkohit.eu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są wyjątki - takie jak np. wspomniane sklepy producentów na allegro i to jest bezpieczna opcja, ale w przypadku innych mniej sprawdzonych kont trzeba zachować ostrożność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem w sklepach motoryzacyjnych lub w internecie, na pewno nie w marketach, bo wiedząc jak czasem pracują magazynierzy, to sprzęt może być uszkodzony. Od siebie polecam zajrzeć tutaj http://www.taurus.info.pl/katalog/alkomaty mają spory wybór najlepszych firm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALKOPATROL
Jak alkomat to tylko na www.alkopatrol.pl POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście polecam http://www.hobby4men.com/alkomat-ca-9000-r-professional Zalety alkomatu: . Wysoki zakres pomiarowy . Podświetlany, dwukolorowy wyświetlacz LCD . Precyzyjny, platynowy sensor elektrochemiczny . Możliwość zdefiniowania jednostek pomiarowych zgodnie z wymaganiami użytkownika . Pneumatyczny system podawania ściśle określonej próbki powietrza na czujnik . Wbudowany czujnik przepływu powietrza . Długoterminowa stabilność pomiaru w czasie . Rozdzielczość wskazań do dwóch miejsc po przecinku . Wysoka dokładność i powtarzalność wyników . Krótki czas przygotowania do pracy . Sygnalizacja źle przeprowadzonej próby . Wbudowany moduł kontroli temperatury urządzenia przed wykonaniem pomiaru . Funkcja automatycznego odcięcia zasilania . Licznik ilości wykonanych pomiarów . Funkcja przypominająca o konieczności wykonania kalibracji . Nowoczesny wygląd i małe wymiary . Gwarancja 24 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swój kupiła w sklepie ze sprzętem szpiegowskim. Myślę, że tam mają najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam neomaniak_pl wczoraj otrzymałam i jest OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikatorr
sklep.alkohit.eu, albo na allegro też sprzedają, bywa, że mają nawet licytacje od 1 zł. Można wtedy dobry sprzęt ustrzelić o kilkadziesiat zł taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula789
Tutaj http://dobryautomechanik.pl/alkomaty-i-ich-dzialanie/ znajduje się ciekawy artykuł dotyczący alkomatów i ich działania. Warto się z nim zapoznać przed dokonaniem zakupu. Jest tam naprawdę wiele cennych i przede wszystkim przydatnych informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioletttttaaa
A ja polecam alko-maty.pl kupiłam tu mężowi alkomat, do tej pory mu służy jest bardzo zadowolony :) sprawna obsługa, przesyłka, w dodatku kupiłam alkomat z darmowymi kalibracjami, także naprawdę porządny sklep :) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super alkomat jest firmy Xblitz ALControl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spory wybór alkomatów, również z drukarką i bezustnikowych można znaleźć za pośrednictwem tej firmy https://www.azstudio.com.pl. Mój maż tutaj kupował alkomat i bardzo go chwali, więc warto sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma009
Myślę, że nie trzeba urodzin czy imienin żeby kupić sobie czy swojemu facetowi alkomat. Wiadomo, że nie wolno jeździć pod wpływem alkoholu ale niektórzy wsiadają za kółko nastepnego dnia, nie wiedząc, że są jeszcze na podwójnym gazie. Ja swojemu facetowi kupiłam prawdziwy, profesjonalny alkomat a nie zabawkę z allegro czy tani alkomat z tesco czy biedronki. Polecam sklep MediSquad https://medisquad.pl/26-alkomaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×