Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość CarpeDiem

Czy macie sprawdzone sklepy internetowe z zabawkami?

Polecane posty

Gość CarpeDiem

Czy macie jakieś sprawdzone sklepy internetowe w których kupujecie zabawki? Myślę już o prezencie gwiazdkowym dla córci(3l.). Jednakże boję się, aby nie zostać oszukaną i nie stracić pieniędzy. Byłby to mój pierwszy zakup i stąd mam te wątpliwości. Proszę o namiary na nie i z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabina908
Mam sprawdzony sklep i mysle ze link do niego z pewnością sie Wam przyda http://www.mojulubionybohater.pl/ zwłaszcza własnie teraz kiedy szukamy zabawek na Dzień Dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, polecam ci super sklep z zabawkami, sprawdzony wielkokrotnie , www.zabawki-dla-dziecka.pl polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świetna, ale ja przeważnie szukam czegoś z barbie dla mojej córy, jest nią zafascynowana a ten sklep ma super promocje z barbie np teraz dodają do każdej surferki materac do pływania barbie dla dziewczynki . Dośc duży z rączkami , solidnie wykonany. I jeszcze prowadzą blog tematyczny o barbie... gdzie mogę się troszkę podciągnąc z wiedzy o tej lalce., nowościach , promocjach .. polecam dla mam małych miłośniczek barbinek. www.zabawki-barbie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę Ci odradzić jeden sklep. Jest to planeta zabawek. Kupiłam grę dziecku i zostałam oszukana. Zero kontaktu z nimi, nie odpisują na meila, skype, gadu gadu, telefonów nie odbierają. 3 miesiące zero kontaktu, po czym poszłam na policję i po ich akcji grzecznie zwrócili mi pieniądze i przeprosili w mailu za zaistniałą sytuację. Może bym pomyślała, że po prostu miałam pecha, ale poczytaj o nich w internecie opinie, to zobaczysz, że nie jestem sama. Jest to z resztą zespół PARTNERKOM, o którym już nie raz było głośno w programach reporterskich, że klienci zapłacili, a towaru nie dostali. Także odradzam. Ja natomiast zabawki kupuję albo na allegro, albo na stronie smyka i odbieram osobiście w Empiku, bo mam bliżej niż smyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
planeta to ja już też poznałam- oczywiście od tej złej strony... nie polecam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TaMiła- w smyku strasznie przepłacasz.Sprawdz sobie to na tym sklepie z zabawkami który podałam, mają o wiele niższe ceny.... Co do alegro to nie tak zupełnie fajnie, sprzedawcy sprowadzaja na własny rękę towar z zagranicy, nie ma na to poźniej gwarancji( mówię o zabawkach) o jesli piszą ze dają to po pwenym czasie tych sprzedawców juz nie ma. TZN, sa ale mają inny nick, koszmar co potrafią zrobic dla kasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam dzieci, ale dla dzieciaków znajomych/rodziny parę razy kupowałam jakieś zabawki czy ciuszki na odnarodzin.pl. Nie nacięłam się na kasę, chociaż pewnie w normalnym sklepie stacjonarnym znalazłabym to samo w podobnej cenie. Natomiast realizacja dość szybka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu raczej nie znajdziesz
lizaaa - a ty jestes tak durna ze nie wiesz jak zabawke zareklamowac. zabawki nie reklamuje sie przez strone czy nick z allegro ale wysylasz ja na adres firmy od ktorej kupilas adres zazwyczaj masz tez na paragonie. jak sie kupuje od firmy z chin bo taniej o zlotowke to jest jak piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila112
Witajcie, Mam sprawdzony sklep internetowy z zabawkami dobrej jakości, dobrych firm. Duży wybór. Zamawiałam już tak kilkakrotnie i jestem zadowolona z zabawek. Polecam, www.magiadziecinstwa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak patrzę na wypowiedzi niektórych to mi się płakać chce. Jak to oni kupują tylko w jednym sklepie bo jest sprawdzony. To gołym okiem widać że reklamuja swoje sklepy. Nie da się kupować tylko w jednym sklepie. W każdym sklepie jest co innego. Podam kilka adresów gdzie kupowałam: krainazabawy.pl max-toys.pl zabawkolandia.pl milutek.pl Ci co mówią że kupują tylko i wyłącznie w jednym sklepie to im nie wierz bo to ściema i tylko reklama. Tzw marketing szeptany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z doświadczenia mogę polecić sklep ludiloj.pl duży wybór i bardzo szybka obsługa POLECAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwonaWroc
Cześć, ja mogę z czystym sumieniem polecić sklepik z Wrocławia Misi@k Zabawki www.misiakzabawki.com.pl. Miła obsługa i szybka dostawa a jak czegoś nie mają na stanie to starają się to zdobyć. Jak dla mnie super :) Iwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elfka2015
Polecam sklepik www.marcelinek.pl duży wybór akcesoriów i zabawek dla dzieci, szybka dostawa! Zamawiałam zabawki Janod na gwiazdkę dla mojego synka ;-) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić stronę Zabawki.pl to sprawdzony i godny zaufania sklep internetowy,gdzie często zamawiam artykuły dla swojego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może niekoniecznie zabawki,ale obuwie dla swoich dzieci często zamawiam na Buty-Dla-Dzieci.com.pl zawsze niższa cena i bardzo dobra jakość wykonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam stronę Mini-Figurki.pl gdzie kupiliśmy prezent na gwiazdkę dla dziecka,to dobry i sprawdzony sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sklep z zabawkami i akcesoriami dziecięcymi http://www.klaudunia.pl , duży wybór i można płacić przy odbiorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie tyle sklep z zabawkami ile z obuwiem,ale godny polecenia to Buty-Dla-Dzieci.com.pl mam do nich duże zaufanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyciaaak
Ja mogę polecić jeden z moich ulubionych sklepów internetowych z zabawkami https://www.krainaekozabawek.pl/ :) Nigdy nie miałam problemu z zakupionym towarem. Wszystko przebiega bardzo sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryccja35
Jeśli chodzi o sprawdzone sklepy internetowe z zabawkami to takowym na pewno jest sklep http://www.bumzabawki.pl - solidny, rzetelny sklep internetowy z zabawkami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sklepach sieciowych jest drogo,polecam zerknąć na Lolle.pl gdzie zamawialiśmy stroje na bal przebierańców i akcesoria a urodziny dla dzieci,mają dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×