Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Klima34

Czy macie w domu klime?

Polecane posty

Gość Klima34

Jesli tak to czy wszystkie pomieszczenia wam chlodzi? zamierzam sobie taka fundnac.No i czemu ceny sie roznia np.jest taka za 1800zl ale jest taka za 4500zl wiec w czym rzecz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety nie mam klimy
:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie mam klimy.
Mam urzadzenie, ktore lekko schladza powietrze. Ale jego zadaniem jest oczyszczac powietrze w pomieszczeniu z wszystkich zanieczyszczen. Ma bardzo grube filtry i komore utleniania. Wiec filtruje nawet gazy itp. Zasysa powietrze do srodka co wymusza ruch powietrza a to powoduje jego lekkie schladzanie. jego skutecznosc jest potwierdzona badaniami w srodku alergenow srodowiskowych w Warszawie. Co do klimy to sie tym kiedys interesowalam. Przed zakupem w/w urzadzenia. Slyszalam ze w stanach to sie juz klimy sciaga, bo choduja sie tam jakies bakterie powodujace rozne choroby ukladu oddechowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroliczeeeeeeeeek1983
nie mam a szkoda przydałaby sie czasem- hehe jak juz padam to mam malutki wentylatorek no i lodówke z zapasem zimnej wody mineralnej. a moja klima w samochodzie--- dwa otwarte okna :) och jak miło hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiemy
zgadza sie z tymi bakteriami z klimy.. tez o tym sylszalam ,a prace w hotelu , w ktorym kazdy pokoj ja ma i 4 razy do roku musi byc profesjonalne czyszczenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×