Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sprzedawca konta

Czy można się odwołać od kupna po wysłaniu juz przelewu ?

Polecane posty

Gość Sprzedawca konta

Czy można się odwołać od kupna po wysłaniu juz przelewu ? Witam, mam pytanko ponieważ koleś zakupił u mnie konto na grze nie ważne jakiej za 400zł wysłal przelew oraz od wczoraj truł mi d**e ze kupuje konto wiec zaklepałem mu i zdjałem z allegro, transkacje dobieglismy dzisiaj na gadu gadu bez "Allegro" wyslal mi pieniadze 400zl przelewem jednak ze dzisiaj jest sobota i pieniadze nie dochodza wiec powiedzialem ze w chwili dostania pieniedzy otrzyma zakupione konto. Po czym on pisze ze jak pieniadze dotra do mojego banku, to mam mu odeslac bo nie chce jednak konta poniewaz go zniechecilem. Grozi mi sądem i innymi pierdołami . Jednak że ja przez takiego cepa straciłem cenny czas oraz klientów poniewaz bylo wielu innych chetnych, czy mam jakies prawo ? czy musze mu odeslac te z****** pieniadze ? "Chce zaznaczyć że to jest bardzo naganne zachowanie , ponieważ skoro gościu truje d**e dzień juz wcześniej na rozmowie "gadu gadu" ze chce zakupić konto i żeby mu je zaklepać i nie sprzedawać, po czym dzień później dochodzi do transkacji jednak że pieniędzy na koncie nie widać po czym kupca twierdzi że skoro mu nie wysyłam teraz danych do konta to on się rozmyśla i chce zwrot pieniędzy... no ale jakim prawem skoro ja pieniędzy nie widzę .. czas poświeciłem na sprzedanie konta , oraz specjalnie odmawiałem ludzią możliwość zakupu konta ponieważ był taki pewny i zdecydowany... "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×