Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gratka szmatka

Czy na allegro można kupic fajne ciuchy?

Polecane posty

Gość gratka szmatka

Czy tylko chińskie badziewo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna kupic - ale trzeb adobrze szukac, kupowac raczej od SS i patrzec na kometarze sprzedajacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można kupić
no pewnie że można, ja zimą przeważnie kupuje tylko na allegro bo nie chce mi się jeździc po sklepach wtedy, jeansy, bluzki, sweterki, paski, torebki, no wszystko, jeżeli masz jakieś pytania to pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można kupić
na ebayu patrzałam ale nic mnie nie przekonało w tym niestety:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuje mnóstwo ubrań na allegro i jestem bardzo zadowolona, rzadko trafi się jakieś badziewie. do tego kupuję czasem ciuchy za grosze więc jak najbardziej się opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratka szmatka
No właśnie. Niby tanio za grosze. Ja chyba nie potrafię szukać. fajne rzeczy wcale nie są takie tanie i do tego jeszcze przesyłka. Jak szukacie tych okazji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooooooookazja
no chyba nie powiecie mi, że to nie jest okazja?! allegro nr aukcji numer 737727301 ;) na mnie za mały, ale aż mi się wierzyć nie chce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccccccccccccccccccccd
ale faktycznie sweter Jackpota (numer 735388551) na który poluję nie jest już w tak atrakcyjnej kwocie... ciekawe swoją drogą dlaczego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tamtym roku kupiłam za 150zł piękny jesienno zimowy trencz z zary.A następnego dnia ktoś go wylicytował za 1200zł!!!Byłam w szoku jak obserwowałam tę aukcję,nie mogłam uwierzyć w to co zobaczyłam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem, czy taka rewelka... co kto lubi.. bo tu raczej ilość z trendami nie idzie w parze.. bardziej to wygląda na worek z SH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż na to wygląda
na allegro czasem trzeba uważać szczególnie jak sprzedają z atmosphere ponieważ w anglii to największy szajs za funta a tu potrafia bluzkę sprzedać nawet 10x drożej popytajcie sie kolegów/koleżanki wyjeżdżających do anglii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaHera
Szczerze powiedziawszy, jeśli już mam kupować ciuchy przez Internet, to decyduje się na ekstrawagancko.pl - bo mają bardzo dużo fajnych, markowych i eleganckich rzeczy. Lubię się poczuć luksusowo, ale to chyba każda kobieta lubi - tak sobie myślę ;-) Allegro raczej bym odradzała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wolę inne miejsca, ostatnio bardzo często kupuję w moda.pl - znakomite miejsce, duży wybór najmodniejszych fasonów, szeroka rozmiarówka - każdy może tam znaleźć coś dla siebie. Dodam jeszcze, że mają całkiem przystępne ceny. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaonaonaonaall
zachęcam do super zakupów;) wystarczy w wyszukiwarce allegro wpisac nazwe uzytkownika PITERKOB znajdziecie tam wiele fajnych ubran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, można - ale niestety bardzo łatwo naciąć się na jakiegoś bubla. Ja osobiście kiedyś chciałam sobie kupić dress na fitness i strasznie się przejechałam. Później musiałam kupić drugi, bo pierwszy się praktycznie rozpadł w pralce. Dobrze, że nie był drogi, bo kupiłam na tanisport.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karen_880
Nie kupuję na allegro- szansa,że trafisz na jakiś bubel jest taka sama jak zakup czegoś ekstra w niskiej cenie. Średnio bawi mnie taki totolotek:) Wolę sprawdzone sklepy na przykład tanisport.pl- można kupić coś porządnego i markowego za przyzwoite pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na allegro można kupić fajne ciuchy, ale osobiście wole kupować w sklepach internetowych. Na stronie http://powyplacie.pl jest wiele sklepów z odzieżą i nie tylko. Na pewno znajdziesz coś dla siebie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można kupić fajne ciuchy tylko trzeba na nie trafić, tak samo jak i w sklepie stacjonarnym. Generalnie wielką zaletą kupowania przez internet, również na allegro jest dużo niższa cena wszelkich 'produktów'. Na allegro jdnak nie kupiłabym np. sprzętu elektronicznego czy tam agd, bo wiele moich znajomych miało nieprzejemne sytuacje z tym związane. Wolę kupować w zaufanych sklepach, takich jak 1komp.pl gdzie mam pewność, że wszystko będzie jak należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferuszkaaaaaaaaa
zapraszam na zakupy zajrzyjcie równiez na moje pozostałe aukcje numery aukcji ;919450588 919497714 917014066 920761963 Linki coś sie nie chca wkleic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam fajny płaszczyk
914055063_plaszczyk_plaszcz_oryginalny_suochi_w_grochy 96 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikus82
mozna :) nalezy patrzeć na opisy (dokładnie) i regulamin (strona o mnie). Acha patrzcie na koszty + wysyłka bo często sprzedający zaniżają wartość przedmiotu i podnoszą wtedy wysyłkę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikus82
czesto tez mozna znalezc sklepy które sprzedają na allegro (http://fashionata.pl) wtedy mozna jeszcze taniej kupić bez płacenia prowizji allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×