Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Kafelinka

Czy nosicie markowe ubrania?

Polecane posty

Gość Kafelinka

Pracuję w banku i wypada się jakoś ubierać, żeby dobrze wyglądać. Dotychczas ubierałam się m.in. w salonie Favola w Galerii Graffica w Rzeszowie, przeważnie w ubrania Guess. Czy myślicie, że Guess to dobra marka? Jakie macie o niej zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joho
Guess to świetna marka. Sama bym kupowała te ubrania, ale mnie nie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metka nie jest ważna, no chyba że nosisz ją na wierzchu :) Lepiej skupić się na jakości materiału, odszycia danego ciucha. I sprawdzić czy dobrze leży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też uważam, że w tym wypadku metka nie ma żadnego znaczenia, najwazniejsza jest jakośc materiału, jakośc wykonania i w ogóle warto wziąc pod uwagę fason i to ile dane ubranie bęzie mozna nosić, dlatego lepiej wybierać klasyczna elegancje, która zawsze jest w modzie i potem tylko to łączyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogórek kiszony z dżemem
tabletki na odchudzanie a myslałam ,że ty prade nosisz bo handlujesz suplementami ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie metka też nie jest ważna poza tym zauważyłam, że te markowe ubrania wcale nie są lepszej jakości niż te no name. Dla mnie liczy się to, jak wygląda ubranie i żeby się nie zniszczyło szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woooooooo1999
guess nawet nie ma torebek ze skóry tylko badziew z platiku już lepiej torebki kazar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli trafiają się w dobrych
cenach i wiem ,że jakościowo dobre to kupuję czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LenowaPanaiai
Ja uwielbiam markowe ubrania. Wolę kupić jeden ciuch, a porządny. Tutaj nawet może i nie tyle chodzi o metkę, a po prostu o wytrzymałość i jakoś tych ubrań. Uwielbiam ciuchy adidasa, są po prostu genialne. A mój najnowszy zakup to ta bluza: http://superstar-originals.pl/index.php?route=product/product&path=61_68&product_id=161 Podoba się Wam? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieumiemwstac
Markowe ciuchy w MEGA okazyjnych cenach znajdziecie w serwisie www.badanga.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fashionistaphx
Firma GUESS to jedna z moich ulubionych zawsze tam cos mozna znalezc, GUESS by Marciano to ekskluzywna wersja GUESS uwielbiam ich sukienki szkoda tylko ze mamy jeden sklep w Phoenix FASHION SQUARE MALL czasem kupuje na online ich ciuchy zawsze mnie satysfakcjonuje ich jakosc, super maja tez jeansy jesli chodzi o cene to przystepne w porownaniu do firm takich jak GUCCI czy BURBERRY, dla mnie GUESS jest podobny do ciuchow BEBE ktore tez kocham i chyba jestem uzalezniona od kupowania w bebe. Trzy najlepsze firmy co zawsze cos kupisz to GUESS< GUESS BY MARCIANO, BEBE, BCBG MAXZARIA polecam wiem ze moze w Polsce nie ma tyle sklepow ale zawsze mozna cos kupic online jesli dokladnie zna sie swoj rozmiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fashionistaphx
Jesli dziewczyny kiedykolwiek bedziecie w Stanach Zjednoczonych np w Las Vegas gdzie jest jeden z najlepszych shoppingow na swiecie polecam FASHION SHOW MALL super dom towarowy i na dodatek co dziennie o 12 w poludnie jest pokaz mody na srodku malla. Sklepy ktore warto odwiedzic: bebe, guess, bcbg maxzaria, cache, nordstrom, neiman marcus,steve madden, michael kors, swarovski, victorias secret, sephora, henri bendel z bizuteria i wiele wiecej ale te naprawde warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fafinkaa
Ja noszę tylko markowe ciuchy levi's i pepe jeans, ale zakupione w http://www.jeansdom.pl/ bo jest tam zawsze dużo promocji na nie :) jakbym chciała kupować je w normalnym stacjonarnym sklepie to bym chyba zbankrutowała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oaza na saharze
owszem, noszę markowe ciuchy, choć nie dlatego, żeby pokazywać ile mam kasy itd. jakoś zwyczajnie lubię i podoba mi się, że to nie są podróbki, tylko oryginalne, ładne ubrania ;) a w sieciówkach też robię zakupy, jak każdy raczej :P na domodi.pl mam i markowe, i nie ubrania, więc tam sobie porównuję, wybieram itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria934
Niekoniecznie,akurat markowe ubrania nie są dla mnie żadnym wyznacznikiem wiec w ogóle na to nie patrze. Bardziej skupiam się na dobrej,markowej bieliźnie www.MyCotton.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też kupuję markowe buty ale internetowo bo w Polsce trudno o niektóre marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy o jakie marki chodzi. Najdroższe ubrania jakie mam w swojej szafie są z Massimo Dutti, COS i Zary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polenka jakie "droższe" marki butów polecasz i gdzie kupujesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polenkaa
Mogę polecić markę Ballin, mam trzy pary - są naprawdę świetnie wykonane, solidne. A kupuję w sklepie internetowym luxusowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polenkaa
Mogę polecić markę Ballin - świetne, włoskie buty :) A kupuję w sklepie internetowym luxusowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martita225
A w Benettonie ktoś może się ubiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, różne. Lubię markowe ciuchy ale niejednokrotnie jakość rozczarowuje, szczególnie w popularnych sieciówkach typu zara. Wole dołożyć trochę pieniedzy i kupić coś dobrej firmy, niekoniecznie popularnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najczesciej kupuje markowe produkty na www.markowystyl.pl, ceny sa powalajace, marki tylko topowe, bez problemu mi wymienili na inny rozmiar, dostawa taka sobie, dla mnie za wolna, ale reszta in plus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolek90
Również kupuję na www.markowysty.pl, bardzo niskie ceny, rzadko zdarzaja sie pomylki, przesylka troche dlugo idzie ale jest tania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kisielekkk
a ja na ten przykład tak różnie...na przykąłd mnóstwo ciuchów kupuje a Fasardi bo doskonale pasują do mojego stylu :) na pewno nigdy nie zrozumiem płacenia za metkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×