Odpowiedz na ten temat

CZY TO DOBRY POMYSŁ NA PREZENT?

• Proszę o opinię czy zegarek może być dobrym pomysłem na prezent?
    Moim zdaniem jest to praktyczny i użyteczny przedmiot, którego w zasadzie możemy (potrzebujemy) używać dosłownie co sekundę.
    Prezent byłby w ciągłym użyciu, towarzyszył by obdarowanej osobie w każdej chwili. usmiech.gif
    Osobie spóźnialskiej pomógłby "zapanować" nad czasem smiech.gif
    Podobno prawdziwego mężczyznę poznaje się między innymi po zegarku, a kobiecie dodaje elegancji.
    Może znacie jakichś dobrych sprzedawców zegarków (stacjonarnie, bądź internet)? Ewentualnie polecacie coś innego jako praktyczny, dosłownie ponadczasowy prezent? usmiech.gif
    Zapraszamy do naszego sklepu:www.sklepkirs.na.allegro.pl Zapraszamy na nasz fanpage: https://www.facebook.com/pages/KIRS-Elegancja -p%C5%82ynie-z-czasem/448220108592214
  • Słonko92 2017.02.18 [09:41]
    Zegarek to zawsze bardzo dob ry pomsył na prezent. Polecam nowe , markowe nawww.cozacena.pl Jeśli chodzi o dział biżuterii, to jest chyba największy i najciekawszy. lubię jak wchodzi coś nowego na rynek. A porównywarka cenowa ma na dodatek najlepsze ceny.
    edytowano 2017.02.18 [09:56]
  • florancej 2017.02.24 [17:18]
    A może zamiast klasycznego zegarka wybrać smartwatch'a? Naprawdę genialna alternatywa. Ja swój kupiłam na teletorium i szczerze polecam.
  • Ombre_Clothing 2017.03.09 [15:26]
    Zegarek to dobry pomysł, ale warto dowiedzieć się wcześniej co się komu podoba, bo wybór jest naprawdę duży. Zawsze też można pomyśleć o karcie podarunkowej do konkretnego sklepu usmiech.gif
    My się z kolei polecamy jeżeli poszukujesz odzieży męskiej - również na prezent! Bo to bardzo uniwersalny i praktyczny podarunek, z którego facet będzie korzystać przez lata. I czy to sportowy dres do biegania czy leżenia na kanapie, czy gustowny zestaw koszula + marynara... na pewno każdy się tu odnajdzie.
    --->www.Ombre.pl
    Polecamy się, ale wiadomo, warto ocenić samemu usmiech.gif
  • Ulka_1980 2017.03.09 [20:58]
    Moim zdaniem zegarek to naprawdę świetny pomysł. Teraz w modzie są fajne, drewniane zegarki, które bardzo mi sie podobają. Do tego jako dodatek można dokupić np. książkę, w której dodatkowo można umieścić osobistą dedykację. Nie wyjdzie to drogo, bo książkę można kupić przez internet: http://bonito.pl/ , a odebrać w punkcie i nie płacić za przesyłkę. Sama bardzo lubię czytać i dostawać książki usmiech.gif
  • Elfik78 2017.03.09 [22:03]
    Zegarek to najlepszy prezent zawsze jak nie wiem co kupić na jakąś okazję urodziny itd to kupuję właśnie zegarek. Ostatnio siostrze kupiłem właśnie zegarek, bo jej się stary zgubił taki http://ankabizuteria.pl/zegarki/4535-damski-z egarek-z-krysztalami-swarovski-sencillo.htm podobał jej się także myślę że wcelowałem
  • gość 2017.03.10 [10:31]
    Generalnie biżuteria lub zegarek to jak najbardziej dobry i trafiony pomysł na prezent zarówno dla mężczyzny jak i dla kobiety, ostatnio widziałam nawet fajne promocje na Alledinge.com warto tam zerknąć i z pewnością coś wybierzesz.
  • fitnesiara_29 2017.03.20 [22:05]
    myślę, że prezent jak najbardziej ok, ale możesz też pomyśleć o takim zegarkowym smartwatchu usmiech.gif widziałam bardzo fajne i funkcjonalne w sferisie
  • elizzzaa 2017.03.25 [23:11]
    w Teletorium są fajne smartwatche usmiech.gif
  • gabulka 2017.03.27 [18:30]
    ja mam ślicznego, fioletowego smartwatcha ze sferisu, zakochana w nim jestem <3 smiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...