Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lolus D

Czy warto kupić telefon komórkowy przez internetna allegro?

Polecane posty

Gość lolus D

Pytanko w temacie.Wypowiadajcie się bo mam ochotę na telefonik a jest taniuśki na allegro w porównaniu z cenami z komisów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli sprzedawca ma dobre
komentarze , cena atrakcyjna - to jak najbardziej, ja juz i kupowałam i sprzedawałam - w tym telefony komórkowe tez i nie było problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia21
ja ostatnio kupowalam telefon na allegro, ale interesowala mnie tylko taka oferta gdzie mozna osobiscie odebrac komorke. jestem bardzo z niej zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolusowa
Ja polecam nie allegro ani aliexpress tylko w sklepie internetowym, ja kupowałam w www.epix.pl, tanio znalazłam Xiaomi. Ten telefon od razu urzekł mnie jak wyszedł do kupna od razu musiałam go mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czelina
Xiaomi bardzo dobre telefony w dobrych cenach, coraz więcej znajomych urzutuję i bardzo sobie chwalą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkoszczurek
ja zdecydowanie wole kupowac stacjonarnie, w media expert czy cos. no i mozna na raty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko sprawdź skąd jest dostawa , kupiłem kiedyś na allegro telefon fajny i tani na końcu po zakupie i przelaniu kasy okazało się że telefon jest wysyłany z Chin i przesyłka może przyjść po 90 dniach czekałem jak d'eb'il 90 dni a na koniec się okazało że paczka gdzieś po drodze zaginęła , jeden plus to to że kasę oddali .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz się kapłem 2006 rok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0k1T1YafLRBUQEFgQrBxGRGq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×