Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkasfkasbfj

Czy zegarek to dobry pomysł na 19 urodziny dla faceta?

Polecane posty

Gość jkasfkasbfj

Zastanawiam się co kupić chlopakowi na jego 19 urodziny. Pomyślałam o zegarku.. Ale czy to dobry pomysł? I kupie coś ciekawego tak do 180zł? A może macie jakieś inne pomysły? ;) Chcę żeby prezent był praktyczny i z czego mógłby się ucieszyć, a nie następne bokserki, perfumy czy coś w tym stylu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagielontko
Tylko nie zegarek !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobietalat21
Według mnie to dobry pomysł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaasiaaak
Moim zdaniem bardzo dobry pomysł. Ja tez mężowi za czasów narzeczeństwa nawet dwukrotnie kupiłam zegarek. na zlotewyprzedaze.pl jest teraz promocja na Casio. bardzo dobre zegarki. zamówiłam nam dwa G-shocki. Super zegarki i ceny na stronie atrakcyjne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zegarków nie powinno się kupować facetowi:) to źle wróży. Ja bym kupiła dobry, mocny alkohol. Polecam whiskey Antiquary 21 YO Blended

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka123
wg mnie zegarek na prezent to bardzo dobry pomysł ;) klasyczny elegancki zegarek zawsze się przyda :) a pasuje i do garnituru i do jeansów ;) tylko nie wiem czy 180zł wystarczy na taki zakup, lepiej troszkę dołożyć i kupić zegarek na lata ;) sama kupiłam mężowy w prezencie zegarek przez sklep eWatch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry pomysł! zegarek zawsze jest fajnym pomysłem na prezent, ja kupiłam chrześniakowi na 18-te urodziny i twierdzi (mam nadzieje że szczerze!) że to był najlepszy prezent jaki dostał :) synowi kupiłam na 18 - te urodziny spinki do mankietów, które założył na studniówkę, potem maturę i wesela, na których był w wakacje, więc to też uważam jest praktyczny i elegancki prezent dla młodzieńca :) o to te spinki! są jeszcze :) http://ambertic.pl/pl/p/Spinki-z-koniakowym-bursztynem/194

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie allinside.pl jest masa fajnych i tanich rzeczy, ja z tej stronki czerpie inspiracje na zakup prezentu. Bardzo często tam kupuję bardzo dobre rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może jakiś porządny e-papieros? To dobry pomysł dla palacza, Tabaque ma fajne zestawy, ładnie opakowane, idealne na prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seweryn44
Ja bym się ucieszył z takiego prezentu, jakbym jeszcze dostał do tego moje ulubione liquidy foof o smaku Whisky to byłbym w siódmym niebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zegarek raczej banalny pomysł dla 19-latka,poszukaj czegoś bajdziej odlotowego a zarazem śmiesznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
casio ma porządne i dość tanie zegarki, bardzo fajne modele widziałam na stronie http://zegarki-magar.pl/ myślę, że nietrudno coś dobrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne ze dobry pomysł! ja tez niedawno synowi kupowalam:) Z http://www.modny-zegarek.net , maja bardzo duzy wybór - zarówno sportowe zegarki jak i elegnackie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jkasfkasbfj , w takim przedziale cenowym jeżeli chodzi o zegarki to warto kupić coś Japońskiego Casio , Seiko - mają korzystny stosunek ceny do jakości. Osobiście to bym i tak dołożył jeszcze przynajmniej 2 stówki, na dodatki takie jak zegarek warto więcej wydać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to będzie fajny zegarek to czemu nie;) może smartwatch ktoś tu wrzucał taki z kruger Matz, fajny jest a niedrogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę że jak najbardziej, na www.e-zegarki.pl maja duzy wybor, rozne marki, no i ceny tez spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że elegancki zegarek to jeden z najlepszych prezentów, zwłaszcza dla chłopaka. Ja swojemu kupiłam na 30 urodziny świetny zegarek od http://poljot.com.pl/ i bardzo mu się spodobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek9494
19letni chłopacy już zazwyczaj myślą o tym żeby ubierac sie elegancko wiec mysle ze zegarek to super wybor. Ja mojemu chlopakowi kupilam na swieta piekny zegarek i skorzystalam ze strony www.cozacena.pl Polecam Ci serdecznie, tutaj jest porownywarka cen i mozna za mala kwote dostac piekne prezenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zegarek to super pomysł! Elegancki zegarek powinien mieć każdy facet, bo dodaje to niesamowitej klasy i uroku. Mojemu narzeczonemu na urodziny sprezentowałam ostatnio taki: domczasu.pl/zegarki-timex/19072-zegarek-timex-expedition-tw4b06500.html. Pasuje i do garnituru i do bardziej sportowego stroju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie taki zegarek to lepszy dla dorosłego mężczyzny. Nie lepiej coś młodzieżowego? Jakiś gadżet? Może na przykład takie słuchawki https://www.al.to/p/393731-sluchawki-przewodowe-edifier-g20-gaming-czarne.html Przestrzenny dźwięk 7.1 zapewni krystalicznie czyste brzmienie oraz efekt przestrzeni. Są niezwykle lekkie i łatwo je regulować, żeby jak najlepiej dopasować do siebie. Do tego posiadają wbudowany mikrofon z opcją wyłącznie. Mają stylowy wygląd i można bez problemu nosić je cały dzień, myślę, że z takiego prezentu by się ucieszył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×