Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kotka 33

Darmowe próbki gdzie mogę dostać?

Polecane posty

Szukam darmowych próbek ale nie byle jakich :-)) najlepiej markowe za miesiąc mam wesele i potrzebuje namiarów na dobre podkłady, pomatki, cienie itp słyszałam że są też tesetry perfum. Niesety koło mnie już nie ma więc pytam się was kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumowy parol
rozdają po knajpach ostatnio :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darmowe sprzedają na allegro
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomatki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Art.Just. - po prostu sztuka - Serwis o sztuce, muzyce, teatrze i filmie rozdaje upominki. Wystarczy like na fanpage i napisać do nich wiadomość ! :) www.artjust.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc, specjalnie dla wszystkich załozylem strone internetowa (chwilowo jest jaka jest) ale zamieszczam tam wszystkie informacje o aktualnych promocjach, gratisach próbkach, staram sie robic to na biezaco poniewaz sam zamawiam! edarmowe.wixsite.com/edarmowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Millenka

witajcie, jeśli chcecie dostać do domu darmową próbkę to polecam fajną stronkę dla konsumentów, po rejestracji można zamówić próbkę tabletek Fairy oraz małą tubkę pasty do zębów Oral-B. dodatkowo za przesłanie dowolnego zdjęcia paragonu z jakichś zakupów można wziąć udział w konkursie zagadce słownej-codziennie 1 osoba wygrywa 100 zł a 9 osób 50 zł. kto jest ciekawy to polecam stronę: www.blovly.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×